• Captain America
    14.6k
    onda za prodaju više nemaju nikogaKlenx

    Ovo se i lani govorilo pa su dvojica na proljeće iskočila. Kolko sam vidio, o Prpiću i Skoki se govori biranim riječima.
  • Klenx
    4.3k
    Ovo se i lani govorilo pa su dvojica na proljeće iskočila. Kolko sam vidio, o Prpiću i Skoki se govori biranim riječima.Captain America

    Njih dvojica neće minute dobiti ove polusezone dok je bitka za naslov nikad napetija.
  • Jurki
    9.2k
    Mislim da je jasno svima (osim našim debilima u upravi) da tko bude prvak ove godine, vlada idućih 5 HNL sezona.Klenx

    Ta "vladavina" iducih 5 godina se ne moze staviti ni u kontekst naseg osvajanja naslova a kamoli njihovog. Tko god bude prvak, ide od 2. pretkola lige prvaka.
    Znamo svi kakvi su ciji koeficijenti pa moze svatko za sebe prosuditi kak se daleko moze u Europi.
    Mi se moramo pojacati tu nema opce nikakve dileme.
  • Captain America
    14.6k
    Njih dvojica neće minute dobiti ove polusezone dok je bitka za naslov nikad napetija.Klenx

    Pokrit će se na ljeto s Pukštasom i Sigurom, a iduće godine gurati ovu dvojicu za prodaju u ljeto 2025. ako ne osvoje naslov.
  • Maksim Maksimirski
    4.6k
    Mene zanima otkud njima lova za plaće Livaji, Krovinoviću, Pukštasu, Šarliji, Uremoviću, Kleinheisleru, Perišiću itd.Keyser Soze

    Lukša daje sve u ovu sezonu. Zadnja mu je godina mandata i ja mislim da će on otići osvojio Hajduk titulu ili ne osvojio.

    Ako osvoji odlazi kao heroj, mit, legenda i ostavlja skupu staru ekipu nasljedniku od kojeg će se i dalje očekivati titule i poslovanje na jednakom financijskom nivou a to neće biti moguće (morat će se rezati budžet).

    Ako ne osvoji svejedno odlazi, osvojio je 2 kupa, vratio Hajduk u borbu za prvaka, doveo neke solidne igrače i njegov mandat će se pamtiti kao dobar i uspješan a staru skupu ekipu ostavlja nasljedniku od kojeg će se i dalje očekivati titule i poslovanje na jednakom financijskom nivou a to neće biti moguće (morat će se rezati budžet).

    U svakom slučaju ne bih htio biti u koži Lukšina nasljednika i budala je ko prihvati taj posao jer će se toga vjerojatno proganjati po splitskim ulicama.
  • Mentalni Gimnastičar
    733
    Opet rade posao a mi stojimo i čekamo, neće biti dobro
  • Facke
    2.3k
    Koj ste se odma prepali. Nek dopeljaju Kleinheislera.
  • BBBaranja
    2k

    KTC je za uremu Beckenbauer..
  • Georg Koch
    3.8k
    daj ne budi smijesan.
    Koliko god volim i postujem KTC-a, Uremovic je sigurno bolji igrac.
  • Efes Pilsen
    7k
    Po kojim kriterijima? Imao je kontinuitet u Sloveniji i Rusiji, ostatak kurcina. KTC je godinama bio standardan u Francuskoj i Dinamu.
  • BBBaranja
    2k

    Nebi baš rekao,ali dobro svatko ima pravo na svoje mišljenje..
  • Mihaljević
    8.4k
    Koliko god volim i postujem KTC-a, Uremovic je sigurno bolji igrac.Georg Koch

    Theo da je Hrvat za ovih 5-6 godina što je u Dinamo imao bi 50-60 nastupa za repku. Dovoljno. Navijači Herthe su misu uplaćivali kad su ga se riješili jer je napravio 5-6 penala te sezone + ispao u Cvajtu. Uremoviću je vrh karijere što je nosio Dinamov dres.
  • Georg Koch
    3.8k
    ne pricamo sto bi bilo da je bilo za 6 godina od 2017 do 2023.
    Pricamo o danu danasnjem, kraju 12/2023. Jasno.
  • miro
    3.3k
    Uremović bolji od KTC-a ?! :lol: :lol: :lol:
  • blue heart 72
    1.4k
    Činjenica je da njihova Uprava radi puno bolji posao od naše (što doduše i nije neka umjetnost), pogotovo ako se pogledaju okolnosti. Kaj se Lacike tiče iako ga smatram dobrim igračkom, mislim da im ipak neće biti "kapitalac". Ali oni ipak korak po korak nadograđuju ekipu i postaju nam definitivno konkurentni, pogotovo ako naši na katu nastave spavati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.