• Keyser Soze
    10k
    Treba se sad vratit na xy stranicu di se pisalo "šta se tresete paničari", mi moramo dobit Rijeku na Rujevici da bi se održali u vrhu, evo u kakvu smo se situaciju doveli.
  • Praskaton
    2.3k
    Karlogana prati sreca,niti jedan odbijanac u 16m nije zavrsio kod igraca Osijeka,steta..Da nisu onako kukavicki izasli vjerujem da bi drugacije bilo.

    Gledat sebe u nedjelju jedina opcija mora bit pobjeda
  • EastsideZg
    214
    Mi s Hajdukom imamo 0-2, tako da priče o nekakvoj sreći ne drže vodu
  • Petar86
    887
    Jedan od primjer zasto ce klubovi poput Osijeka uvik biti mali, kad onako odigras 1 pol. za pretpostaviti je da ti se posle nece vratiti
  • Captain America
    17.7k
    Vidit ćemo Zekinu taktiku protiv nas. Hoće se opet grčevito braniti ili će biti malo hrabriji. S malo više hrabrosti bi uzeli bod danas.
  • Klenx
    5.6k
    Prati li Karoglana sreća ili ne, jesu se šarani zasrali ili ne, treba li nam Mierez ili ne, kad ovi maznu svoju mušteriju iz Varaždina, mi na Rujevicu idemo sa -10 u tom trenu. Ostalo bitno nije.
  • Tongo Doumbia
    4.1k
    Kakvi loši dani, ne mogu ni zamisliti tu utakmicu sutra, pa u nedjelju još teža opet. Kako reče jedan gospodin ovdje, ko nas je kleo, najbolji je u tom poslu.
  • NitkoBitan
    17.6k
    Prosjecan Dinamov navijac je trazio ovo godinama, zanimljivo i napeto prvenstvo. Sada treba pocet dolazit i na HNL utakmice.
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Protiv nas će Osijeku sve polaziti od ruke. Mi ćemo imati 30 udaraca i zabit ćemo 1 gol a oni će jednom prijeći centar i Lovrić će zabiti sa 35 metara u rašlje.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Nema brige. Oni će dobiti Varaždin, a mi kad dobijemo 3 utakmice manje bit ćemo na bod.
  • marcio amoroso
    36.6k
    Prati li Karoglana sreća ili ne, jesu se šarani zasrali ili ne, treba li nam Mierez ili ne, kad ovi maznu svoju mušteriju iz Varaždina, mi na Rujevicu idemo sa -10 u tom trenu. Ostalo bitno nije.Klenx

    Sve rečeno! :up:
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Bitno je otići na zimsku pauzu unutar 5 bodova od Hajduka. Onda kreće prijelazni rok i tu imamo ''joker zovi'' gdje možemo dovesti igrače koji su avion za našu ligu i sa kojima bi Dinamo kao nekad dobivao u nizovima. Ako toga neće biti, ako će uprava biti škrta i dovesti samo Brodića, Bukvića i Postonjskog onda treba čestitati Hajduku na dugo čekanoj tituli. Proslava će bit ogromna i to još u ZG-u protiv Lokse.
  • Petar86
    887
    Mi budimo samo optimisticni iako nam nasi ne uljevaju neko povjerenje, a sricu nema smisla spominjati... moguce je 1 al kroz cilu sezonu ne ide to tek tako
  • Eduardo
    20.3k
    Ovo je u potpunosti Zekićev poraz. U pripremi utakmice pogriješio je u svemu u čemu je mogao i Hajduk je radio doslovno što je htio. Šteta, na kraju nisu imali ni sreće, ali gledajući kompletnu tekmu ovo je čista pobjeda Hajduka.

    Osijek je u slučaju pobjede nad Goricom i Hajdukom mogao večeras zasjesti na prvo mjesto na tablici. Oni ne da nisu pobijedili nego nisu zabili ni gol. Samo su dokazali da su i u ovako lošem HNL-u daleko od borbe za naslov.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.