• Tongo Doumbia
    4k
    Zovu li brojni prijatelji sada Tomasa u nevjerici kako je mogao tako podlo dobiti otkaz iako je u posljednjih sedam utakmica svladao samo Kutjevo? Nezahvalnik!!
  • Blueshadow86
    1.6k
    Zekić je zanimljiv i simpatičan tip trenera i osobe. Po njegovoj komunikaciji i stavu djeluje spontan i izravan, nije tip trenera koji će baratati šablonskim riječima i izjavama, tipa - "nije bilo energije", "lopta je okrugla", "moramo skupiti glave" i ostale budalaštine koje velika većina izjavljuje.
    Smatram da je on za Osijek u ovome trenutku idealno rješenje, a spominjati ga u kontekstu Dinama mi je, ruku na srce, ipak malo neozbiljno.
    Sretno mu.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Tomas nakon razlaza s Osijekom: ‘Da se nije dogodilo ono s Dinamom danas bi sve bilo sasvim drugačije‘


    HAHAHAHAHAHA
  • mali M
    5.1k
    Tomas nakon razlaza s Osijekom: ‘Da se nije dogodilo ono s Dinamom danas bi sve bilo sasvim drugačije‘BBB Sibenik

    katastrofa, baš me razočarao kao čovjek... nije mi nešto veličina od igrača bio ali mi je drago vidjet te igrače kako postaju treneri.. rađe da je samo loš trener nego da se vadi na druge klubove... baš sramotno
  • Captain America
    17.7k
    Mislio sam da se sprdaš i morao sam provjerit jel moguće da je ovo izjavila osoba koja je s članom naše uprave odrađivala scouting mogućih pojačanja Dinama prije par mjeseci :lol: Kakav đon-obraz.
  • BBB Sibenik
    4.3k
    Stvarno sramotno do bola, Tomasu srami se!
    Budi muško i priznaj da si los bija, život ide dalje
  • Jaro
    7.3k
    osoba koja je s članom naše uprave odrađivala scouting mogućih pojačanja DinamaCaptain America

    Ako je on blagoslovio Maxa, Kaneka i ekipu onda nije ni cudo sto su zakovani za klupui....
  • NORTE
    11.4k
    Tomas nakon razlaza s Osijekom: ‘Da se nije dogodilo ono s Dinamom danas bi sve bilo sasvim drugačije‘BBB Sibenik
    Sjebala ga istina tj. pravda zvana VAR, kad su već suci s terena na zadatku.

    Što bi rekli tovari: "stop the VAR in Croatia".
    Malo morgen.
  • Eduardo
    20.1k
    Reić o tovarskom kmečanju na suđenje.

    ZqJjwLt.jpg
  • Mali Zeus
    12.7k
    Tomas nakon razlaza s Osijekom: ‘Da se nije dogodilo ono s Dinamom danas bi sve bilo sasvim drugačije‘BBB Sibenik

    Znači da je tad pobijedio sve bi išlo super poslije, kako da ne.
  • NORTE
    11.4k
    Leko prešao igricu!
    Dvije izjave koje će ući u povijest.

    1. "Kad pobijediš jednom to može biti sreća, kad pobijediš dvaput to je dokaz kvalitete."

    2. "Sudac svaku situaciju 50-50 daje dinamu, kme kme..."


    Inače nakon Petkovog promašaja penala kod 1:0 je izjavio da je zabio penal bilo bi 3:0 na kraju.
    Petko promašio za 2:0, Livaković kiksao pa im suci poklonili korner iz kojeg su zabili.

    Kako su dobili drugi derbi to je isto za sjest i plakat.
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    Leko je iznimno proračunat i podmukao čovjek. Pred dvije utakmice Dinama i Hajduka govori o tome kako je Superkup važniji od prvenstvene utakmice iako svi znamo da je superkup više pripremna utakmica nego natjecateljska. Legitimno je to govoriti ali je ružno lagati. Ne rukuje se prije utakmice sa sucom Belom nadajući se da će i tu poslati neku poruku Belu pred meč sa Goricom. Sada se žali na suce u derbiju ali ne radi on to zbog te utakmice nego on to radi zbog sljedećeg kola i utakmice na Rujevici. Stvara pritisak na suca i siguran sam da će na Rujevici svaka 50-50 situacija ići na mlin Hajduka. Svaki njegov postupak, svaka njegova izjava je dobro promišljena i ima uvijek za cilj nešto postići.
  • mali M
    5.1k
    Meni je najjače bilo što su novine u naslovima objavile "sudački ekspert", a otvoriš članak a ono "suradnik komentator Slobodne Dalmacije"... skoro sam se zbljuval... a svi ostali prenjeli "sudački ekspert" .. jad i bijeda
  • striko
    1.5k
    "Sudac svaku situaciju 50-50 daje dinamu,

    Problem je u tome ako on misli da je nešto 50:50 to je realno 10:90 za Dinamo. Da je nešto stvarno bilo 50:50 on bi rekao kradu nas ofirno.
  • Krizy
    43.2k
    Rijeka je odradila fantastičan prijelazni rok, pogotovo za klub koji ne plaća odštete.

    Janković - u 16 utakmica upisao 7 golova i 4 asistencije.
    Došao besplatno iz Dinama no Dinamo ima 50% od transfera na odštetu do 2 milijuna eura / 75% od transfera na odštetu preko 2 milijuna eura.

    Pašalić - u 15 utakmica upisao 6 golova i 2 asistencije.
    Došao besplatno iz druge momčadi Dortmunda.

    Fruk - u 15 utakmica upisao 1 gol i 6 asistencija.
    Došao za nepoznate uvjete iz Fiorentine ali s obzirom na to da je i Gorica bila u igri za potpis ili je neka sića ili uz postotak.

    Ivanović - u 16 utakmica upisao 7 golova i 1 asistenciju.
    Došao besplatno iz druge momčadi Augsburga.

    Pjaca - u 4 utakmice upisao 2 gola.
    Došao besplatno iz Juventusa i dok se uklopi u momčad trebao bi biti sve bolji, pogotovo ako izbjegne ozljede.

    Radeljić - u 10 utakmica upisao po gol i asistenciju.
    Došao iz Sheriffa za nepoznat iznos, ugovor mu je bio pri kraju tako da nije veliki iznos ili možda čak za postotke. Dosta kvalitetan stoper koji je visok čak 201cm.

    Yansane - u 2 utakmice upisao 2 gola i asistenciju.
    Došao za 100 tisuća eura iz Sheriffa, tek se treba uklopiti u momčad ali bio je dosta dobar u Sheriffu.

    Čabraja - došao besplatno iz Hiberniana. Odigrao jednu utakmicu i ozlijedio se. Tek treba vidjeti kako će se uklopiti.

    Petrovič - došao besplatno iz Rapida. Kao i Čabraja, odigrao jednu utakmicu i ozlijedio se.

    Samo dvojica ne igraju ali i oni zbog ozljede.
    Dinamo je doveo 10 igrača i samo je Vidović u prvih 11.


    Protiv Hajduka su u drugom kolu na Poljudu igrali:
    Labrović - Čabraja, Dilaver, Mitrović, Galešić - Banda, Hodža - Fruk, Janković, Grgić - Obregon

    Sada će u prvih 11 imati 6 novih igrača. S pravom se nadaju osvajanju tri boda.

    Otkako se igra Liga 10 Rijeka vs Hajduk u 42 utakmice: 20-11-11, 68:49
    Bilo je i dominantnije no Hajduk se malo vratio zadnjih godina.
    2012.-2021. 18 pobjeda Rijeke, 12 remija i samo dvije pobjede Hajduka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.