• NitkoBitan
    13.5k
    Vrlo inteligentna izjava. :lol:

    Morali su skrivat igraca da ga prodaju, buducim zainteresiranim klubovima za igrace Hajduka na znanje.
  • rioda
    3.5k
    Kalinićeva izjava, ali nije da je otkrio nešto novo. To se znalo, samo naravno da nije bilo javno rečeno jer bi mu srušili cijenu.

    Meni je najjače bilo kad je trener juniora nekog našeg kluba nakon pobjede protiv juniora Hajduka otkrio taktiku, da su igrali na Vuškovića jer je jako spor :grin:
  • Svi na Sjever
    2k
    imamo primjer Vuškovića. Čekali smo njegov 16. rođendan kao da nikad više nećemo primiti gol. Odigrao je tri utakmice u tjedan dana, srušena mu je cijena. Na kraju smo ga morali skrivati da ga prodamo.

    Meni je ovo isto jako interesantno
    Nije bilo receno da je ozljeden na kraju sezone?
    bbb medimurje

    Bilo je očito da su ga sklonili s terena nakon školovanja od strane Ivanušeca i još par kikseva.

    Mali je bio vidljivo uzdrman jer je gurnut u vatru preko noći da se nabilda cijena, pa se u tom isforsiranom bildanju došlo do toga da opet preko noći više uopće ne igra.
  • Mentalni Gimnastičar
    746
    Nakon Karlogana čovjek bi pomislio da neće više davati pozicije u klubu nedokazanim ljudima kojima je glavna karakteristika da jaaaaaako vole Hajduka, ali oni daju gas i dovedu Kalinića. Možda ispadne i dobar SD ali trenutno im je to nepotrebno kockanje s neprovjerenim likom na toj poziciji.
  • Patak
    2.6k
    Još se smijem na ovo. Da, nisu mogli boljeg odabrati za još jedan epski kolaps.
  • Mali Zeus
    10.5k
    O disciplini govori čovjek koji je svojedobno bacao kapetansku traku. Show.
  • jedan u nizu
    6.8k
    Kak i s cim bu on nagovoril npr jednog Francuza da dođe u tu prciju dole.. za neku mizerno do solidnu placu i jos ga natjerati da uci nas jezik? Cim bu spomenul ucenje Hrvatskog.. 99 posto stranaca ih bu odjebalo.Jurki

    Svaki trener kad krene guglati malo o Hajduku i njihovim (ne)uspjesima i povijesti zadnjih godina - kako bi se pripremio za eventualno novi posao - ce primjetiti clanke o torcidi, divljanju, jebanju majki, napadanju igraca i taj (ne)sklad izmedu navijaca i kluba.

    Mene bi takva stvar odvratila od posla, ali to sam samo ja, ne znam za druge :D
  • Jos-Optimus
    804
    ti ne razumiješ kako Nikola ima kontakte u mobitelu :lol:
  • Paggini
    10.4k


    "Ala dobar dan odi Nikola Kalinic, igra san u vasen klubu a eli, ma guglaj brale vidit ces da san igra aj ne jebi me sad nego slusaj aj nekog centarfora mi riši a da je dobar jako al jeftin aj brale pa javljaj onda"
  • bluepower86
    850
    Nikola Kalinic je prosjecni napadac koji nije bio bitna,istaknuta figura u svojim klubovima osim u Ukrajini.Stavlja ga se u kontekst ranga Mandze a moze mu samo kopacke cistit.
  • Captain America
    15.2k
    Di Marzio javlja da je Federico Coppitelli novi trener Osijeka.
  • Paggini
    10.4k
    Kaže internet trener Lecce U19... Pa aj dobro, šampionske ambicije, kažu....
  • Zagi
    5.8k
    Federico CoppitelliCaptain America

    39 godina, ništa seniorskog iskustva, oko 300 utakmica primavere (Italija u19), Torino, Lecce , Frosinone. Zanimljiv izbor.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.