• SjevernaStrana
    1.2k
    Poznanik se slikao s Krovinovićem noćas, kako bi Mateo Pukšar rekao procijenite sami kakav je, a otraga Dinko Jeličić u trenucima opuštanja? :lol:


    DC0-D2-B68-A3-BA-4109-92-D2-B4-CF59-BF3-FE7.jpg
  • strumfich
    175


    Oke, mozda ipak ima vidnih ozljeda, al ovo je kamilica realno kako ovi dolje predstavljaju.
  • Olmic
    3.1k
    Novi vrhunski sd Hajduka imao pressicu, osim kaj ce posvadat pol ekipe i ovo mi je nekako zapelo za oko. Na pitanje o novom treneru

    “Kontaktiram sa svima, odlučit ćemo. Jezičnu barijeru treba riješiti. Ako će biti naš trener neće se pričati na engleskom da se udovoljava strancima. Imaju tri mjeseca da nauče jezik ili neka se snalaze kako sam se i ja snalazio.”

    Stari moj zatucan si kao i svi dolje. Prognoziram raspad sistema do Bozica. Nece bit medu prva 3
  • Paggini
    10.4k
    Neka neka, ostatak Hrvatske ga ne može smislit zbog antologijskog pizdunstva 2018., a u roku 5-6 mjeseci će ga zamrzit i njegova utvrda u tovarlandu.
  • eol12
    400
    Pogledao sam najvažnije detalje pressice Kalinica; dakle očekivano ono sto se može napraviti od njih je napravljeno, niske strasti i skupljanje poena kod zaluđene mase, malo da se popravi PR nakon ovih odličnih rezultata na kraju sezone. On tu priča kako treba discipline ovo ono, decko ti si kralj nediscipline, zašto tu disciplinu nisi provodio kao igrač koji je došao s autoritetom, nego si se uklopio samo i držao za ruke nedisciplinirane.
    No presica je uspjela, Twitter gori od nadobudnih hajdukovaca koje je uspio zapaliti, onaj lik storija svršava opet i sve će bit krasno, cirkus se nastavlja.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Kontaktiram sa svima, odlučit ćemo. Jezičnu barijeru treba riješiti. Ako će biti naš trener neće se pričati na engleskom da se udovoljava strancima. Imaju tri mjeseca da nauče jezik ili neka se snalaze kako sam se i ja snalazioOlmic

    :rofl:

    nakon 3 mjeseca imaju test iz hrvatskog pa tko prođe ostaje.

    Dobro je Ljubić rekao, lik je postao SD jer ima puno kontakata u mobitelu.

    Al znakovito je da je rekao da postoji puno problema s disciplinom. Kaj nisu oni imali ono kolo u svlačionici, kad nešto napraviš koliko plaćaš nešto. :grin:
  • Dzgšb
    345
    Meni je posebno zanimljivo da nosonja kaže da će imati budžet ko i lani ako ne i veći ,a priča se o dugu 42 miliona ,jel moguće da će opet ići all in ,dal' ima itko iz porezne da to pregleda? Ili će opet netko ko Sanader otpisivati dugove
  • Jos-Optimus
    803
    Postoje likovi koji imaju ono nešto, kliker, manire, pa i školovanje za vrijeme karijere i onako..možeš ih zamisliti kao sportske direktore odmah...npr. Petković, Srna, Badelj...ne da postoji garancija, ali ajde, ima nekog smisla. Kalinić je primitivac, oduvijek zatucan i smrtno ljubomoran na konkurente, iščašenog ponašanja...i on ti sjeda u ovu fotelju i prvo što radi je javni verbalni napad na Dalića...kakve budale to nisu istine
  • Jurki
    9.6k
    On se malo presel.. pa nisi sportski direktor Bayerna da mozes uvjetovati znanje jezika za 3 mjeseca igracima.
    Kak i s cim bu on nagovoril npr jednog Francuza da dođe u tu prciju dole.. za neku mizerno do solidnu placu i jos ga natjerati da uci nas jezik? Cim bu spomenul ucenje Hrvatskog.. 99 posto stranaca ih bu odjebalo.
    Sad da ne ulazim u pricu kak bi bilo lijepo da nogometasi nauce jezik zemlje u koju dođu iz postovanja prema toj drzavi u kojoj zaraduju novac.
    Koja panjina.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Predsjednik im nema iskustva u sportskom sektoru. Kalinic je jucer nosio dres a danas obukao odijelo. Voli Hajduk (vise nego drugi) i ima kontakte u mobitelu... Monty Python ekipa, ako ima iti jedan Hajdukovac koji je optimistican vezano za iducu sezonu...
  • Benito
    620
    Kalinić je stvoren lik za još jedan kolaps
  • bbb medimurje
    3k
    Imamo primjer Vuškovića. Čekali smo njegov 16. rođendan kao da nikad više nećemo primiti gol. Odigrao je tri utakmice u tjedan dana, srušena mu je cijena. Na kraju smo ga morali skrivati da ga prodamo.

    Meni je ovo isto jako interesantno
    Nije bilo receno da je ozljeden na kraju sezone?
  • Captain America
    15.1k
    Današnje pressice SD Dinama i Hajduka zorno prikazuju razlike ta 2 kluba.

    S jedne strane uglađeni gospodin bez pompoznih najava, a s druge primitivna krkančina.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Imamo primjer Vuškovića. Čekali smo njegov 16. rođendan kao da nikad više nećemo primiti gol. Odigrao je tri utakmice u tjedan dana, srušena mu je cijena. Na kraju smo ga morali skrivati da ga prodamo.bbb medimurje

    Cija je ovo izjava?
  • Twisted1
    193
    Nikole Kalinića s današnje presice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.