• Efes Pilsen
    7.3k
    Ako se ne varam, kad je izasla ona 3D analiza na HRTu, bila je velika analiza toga na sportnetu i ekipa je ubrala da je HRT izbrisao jednog igraca. Tako da ono.. Mene vise cudi da neke analize ili veceg govora o penalu nema.. Tko pokloni penal pa ide ponistavat gol u zadnjim minutama?
  • Mlađi referent
    11.4k


    Je, i ta Beusanova grafika je vrlo upitna, igrač je nestao. Međutim, to nije ni bitno ako ćemo iskreno, igrač stajao par cm gore ili dole u osnovi nije nikakva prednost i ja razumijem da su ljudi po prirodi histerični, ali to nije nikakva krađa. Isto ne bi bila krađa da je priznao gol, a da je ovaj slučajno u zaleđu. To je samo minimalna greška.
  • Ludovic IX
    6.1k
    bitno je da je zastavica dignuta odmah i puno prije gola.. da je dignuo nakon gola, onda bi rekao da je sa namjerom ali kako je odsudjeno prije same akcije za gol, onda neznam cemu halabuka tolika..
  • Mali Zeus
    10.5k
    Bilo je i finale Kupa par dana kasnije, isto kontroverzno.

    Greška ne greška, tu 1999. svejedno ne pamtim po dobrome, baš nekako najcrnji dani kluba, tik pred povratak imena.
  • Paggini
    10.8k
    Pa šta nije to dokazano naštelano bilo od strane obavještajne službe i krivoustog?
  • Cosey
    467
    Zanimljivo u Osijeku.

    Slušam dečke s njihova podcasta. Neobični su. Puni ironije prema drugima, a ne vide kaj se kod njih događa odnosno kakvi su im temelji.
  • DrawTube
    3.6k
    od njih trojice jedan je debil a dvojica su polu normalni
  • Paggini
    10.8k
    Hahahah pa vi dajte otkaz Zekanu

    Reci Zeko samo reci i po Botinom autu letit će meci!
  • Dudu9
    597
    Pa tamo vlada ekipa koja je i Mamića propucala, a i neki su tu na forumu htjeli da sin od njih dode u dinamo
  • sanjinlego
    2.5k


    Došao čovjek koji neće da pleše kako oni sviraju. Ukratko, poručio da ga ne zanimaju mišljenja navijača, nego samo uspjeh Osijeka i da će tako raditi.

    Tu su i poslovi s Dinamom, a naši govore u superlativu o njemu ..

    Možda je prvi dio povezan s pucnjavom ..
  • Cosey
    467
    Možda je prvi dio povezan s pucnjavom ..sanjinlego

    Poruka je jasna da nemre biti jasnija, ali navijači nisu, u to sam siguran.
  • Paggini
    10.8k
    ali navijači nisu, u to sam siguranCosey

    Ne mogu zamisliti svemir u kojem osječki navijači naprave išta ovako, po domicilnosti su u rangu Varaždinaca, a po lajanju u rangu tovara...
  • Mali Zeus
    10.5k
    Boto će samo lagano ostati u Portugalu.
  • Mathiasovi Chageri
    1.9k
    Meni ovo liči sve na to da čepinska mafija šalje upozorenje Boti, jer ga ni nema u Osijeku, frajer je otišao malo do Portugala. Lik je počeo čistiti klub od uhljeba i kojekakvih likova koji žive na račun kluba godinama, a tko zna i kakve shemice imaju u klubu. Doveo je svog šefa akademije, dao otkaz "legendi" kluba i dovodi mladog progresivnog trenera, ideja mu je da spoji mlade igrače iz akademije i jaka pojačanja.

    Očito je nekome u interesu da Osijek i dalje bude provincijski klub bez ambicija, koji tu i tamo uzme bodove Dinamu i Hajduku, tu i tamo odigra pretkolo, dva, ali lova se i dalje vrti i izvlači.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.