• NitkoBitan
    13.5k
    Ja očekujem tak neku brojku do 15000.Agramer86

    2007. je bilo 70tak tisuca. 15 ih bude samo sa Maksimira doslo na Trg. Ocekujem 40-50 i skroz ispunjen Trg.
  • Agramer86
    263
    daj Bože. Nisam znao za 2007. Bila bu to onda ludnica
  • Mathiasovi Chageri
    1.9k
    Ocekujem 40-50 i skroz ispunjen Trg.NitkoBitan

    Ja sam iskreno dosta skeptičan. Štoviše, čak mislim da ni stadion neće biti ispunjen do kraja iako će biti rasprodan. Najavljuje se dosta loše vrijeme u nedjelju i kiša što naše ljude dosta odbija od bilo kakvih vanjskih aktivnosti.

    Kad bi se poklopilo da se napada do popodne i da bude suho onda bi očekivao dosta veliku brojku, ovako mislim prvo da će jedan dio ljudi s kupljenim ulaznicama odustati od stadiona ili ostati u birtiji ili produžiti odmah na Trg u nadi da će prestati padati, a također očekujem da dobar dio ljudi odustane od Trga zbog vremena. Svi znamo kakvi su ljudi i kakav utjecaj vremenske prognoze imaju na bilo kakve vanjske aktivnosti u Zagrebu.
  • rioda
    3.3k
    Nije se jednom dogodilo da se cijeli tjedan najavljuje izrazito loše vrijeme za vikend, i onda u ta dva dana ne padne ni kap ili padne kratkotrajni pljusak. Trenutna prognoza za nedjelju nije toliko loša, dam se kladiti da će kroz dan-dva prognoza biti samo neki kratki pljusak, a ne cjelodnevna kiša
  • Paggini
    10.1k
    Pa najavljivali su olujni kijamet i salauke cijeli mrtvi tjedan, sto se svelo na jednu vecer umjerenih padalina....
  • Cagica111
    27
    Trenutno kisa u najavi do 14-15h
  • DiddyGuela
    1.3k
    Ne budite tetkice. Dođite jos jednom podrzati decke za kraj sezone, stvarno su to zasluzili... pa taman i da svi skupa malo pokisnemo.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Lako za utakmicu, neka vrijeme posluzi za proslavu na trgu.

    Inace na sjeveru dolje se morate pojavit pod mus jer je u najavi koreografija, taman i da sjekire padaju. Ako imate godisnju a ne idete, dakte ju nekom drugom.
  • Peškaman
    2.9k
    A brojka će sigurno jako ovisiti o vremenu.
  • M94
    604
    Puni stadioni i trgovi, proslave naslova prvaka sa igracima i ljudima iz kluba... Konacno je zavrsilo mracno doba Dinama.
    Sad nastaviti graditi i odrzavati neki novi, bolji Dinamo koji je svaciji, ne samo njihov.
  • Cagica111
    27
    vjerujem da ovdje 99% ljudi dolazi bez obzira kisa/sunce
    Al zar stvarno mislis da lose vrijeme ne utjece na posjetu i kvalitetu programa opcenito?
    Tako da pracenje prognoze u ovom trenutku ima smisla ;)
  • Keyser Soze
    8.5k
    Ako će stvarno bit olujno nevrijeme bit će fijasko, pa ljude je mala kišica otjerala s finala kupa o čem pričamo.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Možda ne bi bilo loše idućih godina to radit kako rade ostale europske ekipe, a to je organizirat dan za paradu i proslavu neovisno o tekmi.

    Na taj način se moglo izbjeći da je nedjeljom navečer i još kao za k* najavljeno olujno nevrijeme
  • Bosskovitz
    8.2k
    Na taj način se moglo izbjeći da je nedjeljom navečer i još kao za k*, najavljeno olujno nevrijemeMlađi referent

    Kad god da radiš, mora biti najavljeno i organizirano gotovo tjedan dana ranije, a nažalost pogoditi vrijeme 7 dana unaprijed u svibnju je kao tarot.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.