• SAS1987
    14k
    Klaun (iz engleskog clown - bedak) je umjetnik čija je umjetnost potaknuti gledatelje na razmišljanje, na čuđenje ili nasmijati ih. Klaunovi djeluju na pozornici, na televiziji ili u cirkusu.

    untitled-design-1_WZjgDCy.jpg
  • Crusades1986
    10.3k
    Netko je bio Soudanija prijavio kad je bio onaj slučaj "Respect". Sad ne znam jel netko od tovara ili od Riječana to prijavio.
  • NORTE
    9.9k
    Bez obzira na aferu Jarni nadam se da će dinamo izvuć dobar rezultat kod Betisa.


    Neka Bruno i dobije tu jednu tekmu kazne da grakne cijeli tovarski puk pa da i široj javnosti bude ukazano kako se išlo na ruku Hajduku i Livaji, da jadan ne propusti oba derbija.
    Kakav presedan u korist Hajduka.

    U slučaju da Bruno dobije dvije tekme kazne dinamo mora oštro reagirati, prozvati savez za sramotno protežiranje Hajduka i onog nogometaša koji vrijeđa druge bez razloga.

    Moramo zaštiti svoj interes i odgovoriti na presedane saveza.
  • Crni86
    1.5k
    da li je klaun uvreda? Koliko ja znam klaun je zanimanje, interpretacija je svakome na volju, nas petko je samo mislio da jarni voli zabavljati publiku pa je klaun. Da li je zabvljat ljude nesto lose? ;)

    Da li cemo nekog kaznjavat jednakom kaznom jer je nekoga nazvao klaunom kao sto se kaznjavalo nekoga ko je pozivao na mrznju i nasilje nad hrvatskim narodom na stadionu sa svojom navijackom skupinom? Ili jos bolje sa vecom kaznom od one kada je netko pjevao pjesme koje podrzavaju mrznju jednog hrvatskog kluba? Uzrok Petkovog nastupa je u nesposobnosti HNS- da na vrijeme reagiraju i smjene tog klauna odmah nakon intervjua. Ako treba ikoga kaznit neka kazne sami sebe, a ne covjeka koji radi njihov posao i brani interese hrvatskog nogometa!
  • NORTE
    9.9k
    da li je klaun uvreda? Koliko ja znam klaun je zanimanje, interpretacija je svakome na volju, nas petko je samo mislio da jarni voli zabavljati publiku pa je klaun.

    Da li cemo nekog kaznjavat jednakom kaznom jer je nekoga nazvao klaunom kao sto se kaznjavalo nekoga ko je pozivao na mrznju i nasilje nad hrvatskim narodom na stadionu sa svojom navijackom skupinom? Ili jos bolje sa vecom kaznom od one kada je netko pjevao pjesme koje podrzavaju mrznju jednog hrvatskog kluba? Uzrok Petkovog nastupa je u nesposobnosti HNS- da na vrijeme reagiraju i smjene tog klauna odmah nakon intervjua. Ako treba ikoga kaznit neka kazne sami sebe, a ne covjeka koji radi njihov posao i brani interese hrvatskog nogometa!
    Crni86
    Svaka čast za ovo!!
  • sport
    2.5k
    Mario Lolić je još jedan klaun.
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Lolic je toliko inteligentan da Petkovic po njemu nije igrac nego nogometni djelatnik
  • Crni86
    1.5k
    sjetimo se istu pizdariju su napravili sa kaznjavanjem Livaje, koje se razmatralo sto godina i nije se rijesilo prije repke i onda se optuzuje rijecke navijace (ne podrzavam takav nacin izrazavanja kakav su imali) . I opet je uzrok njihovog ponasanja nesposobnost i kasnjenje reakcije HNS- da zastiti interese hrvatskog nogometa (mir u vrijeme zavrsnice lige nacija). Pa onda je vrijeme da netko iz HNS-a odgovara svojom pozicijom, radi svoje nesposobnosti
  • Praskaton
    2k
    Za neka 3-4 mjeseca nadam se da cemo pricat kako smo igrački bili u raspadu al se pojavio jedan klaun i motivirao ekipu za preokrenut cijelu situaciju :grin:
  • Ludovic IX
    6.1k
    .prije bih rekao da je bruno uvrijedio klaunsku profesiju koja služi da zabavi, pogotovo djecu..

    Crveni nosevi stavljaju smijeh na usta bolesne djece već godinama.

    Jarni bi trebao bit pocascen, a ne uvrijedjen
  • NORTE
    9.9k
    Pokrenut je disciplinski postupak protiv Petkovića.
    Dobit će isti ili vjerojatno i veću kaznu od tovarskog idola koji je vrijeđao Šibenik i pozivao na nasilje nad navijačima Šibenika pa dobio kaznu manju od propisane.

    Red je da se dinamo oglasi.
  • jedan u nizu
    6.8k
    https://net.hr/sport/nogomet/jeste-li-primijetili-da-je-hns-u-normalno-vrijedanje-obitelji-12ea6fa0-cc1d-11ee-82a3-8e1b899e43ee
    No, jeste li primijetili da Savez još jednom nije stao u obranu člana 'svoje obitelji' kojeg je netko vrijeđao. Još uvijek je nam je prilično svjež lipanj i slučaj s Rujevice kada je navijač na treningu reprezentacije vrijeđao Marka Livaju. Napadač Hajduka je čekao ikakvu reakciju HNS-a, a ona nije došla, pa je Livaja odlučio napustiti kamp Vatrenih kako im ne bi bio na teret. Nekoliko mjeseci kasnije se i oprostio od reprezentacije..

    jel netko primjetio da HNS nije stao iza clana svoje obitelji, tocnije kluba Dinama?
    Ocito se smatra da su obitelj samo zaposlenici, a ne najveci klub sa ovih prostora i klub koji je dao najveci broj reprezentativaca i osvajaca zadnje tri medalje?
    Gamad
  • NitkoBitan
    13.5k
    Dobit će isti ili vjerojatno i veću kaznu od tovarskog idolaNORTE

    Kolko je on dobio? Zaboravio sam...

    Valjda nije ista stvar vrijedat stanovnike jednog grada i nazvat jednog klauna pravim imenom.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Kolko je on dobio? Zaboravio sam...NitkoBitan

    Mislim da je dobio samo novčanu kaznu ili novčanu i jednu utakmicu.

    Edit: provjerio sam, jedna utakmica neigranja i 13 300 eura.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.