• plavac173
    2.6k
    Jao daj ne dramatiziraj. Igraci su pod ugovorom i sigurno nece odustati od nogometa kao sto bi ti ocito napravio radi forumskih komentara... Dobro da ti nisi igrac dinama jer vidimo da bi se ko tetkica nadurio zbog cega? Zbog anonimih komentara po portalima..cibona

    Igraci su pod ugovorom da, ali isti ti igraci su ljudi i citaju od portala pa nadalje, kako tko naravno. Jel po tebi nisu ostavile traga dvorske bitke ili nema veze sta se njih tice oni su profesionalci... A pogotovo kad si igrac i boris se da bi bilo sto bolje i na primjer vidis da ti navijaci ne vjeruju i da su izgubili svaku nadu za titulu, sta bi trebali onda?
    Navijacima je jedini posao bit na tribini i navijat i vjerovat u igrace dok god postoje ikakve matematicke sanse za bilo sto.

    Preljucer govoris da smo izgubili titulu i da nam nema spasa,cibona

    Vec si jednom to napisao pa sam ti odgovorio ali opet ponavljas pa evo opet cu. Napisao sam da smo poklonili titulu odnosno da im poklanjamo samo svojim losim igrama i svejedno je bilo vruce glave a i dan danas stojim iza tog, ako je oni osvoje, osvojili su jer smo im mi poklonili.
    I nikoga ja nisam uvjeravao da je 10 dana kljucno vec da mu treba dati pripreme koje je i trazio i jer je poslije priprema svugdje otislo na dosta bolje i ako ne bude bolje zelim mu - otkaz. Jucer su isto 2 forumasa napisala pa ste ga napali samo su nadodali da ni jedan drugi trener ne bi pomogao, a s tim se ne slazem.
  • Joza
    369
    Pises ovdje da zbog negativnih poruka i razmisljana drugih (izgubili smo prvenstvo.. itd.) ne bih potrcao na terenu i kenjas drugima da kako to oni mogu napisat, a isto tako poslije utakmice s lokomotivom pises da smo im zbog ove tekme "poklonili prvenstvo svojim losim igrama" i jos dosta pesimisticnih poruka. Igraci ili ne mogu vidjet tvoje objave (ako provode vrijeme ovdje) pa ih to ne moze deprimirat ili si ti malo kontradiktoran?
  • plavac173
    2.6k
    Kreni citati sa razumijevanjem molim te. Jel znas sta znaci psiha igraca/psiholoski momentum? Sigurno igraci ne bi letjeli po terenu protiv Gorice da smo ih svi vec otpisali i da nismo onakve pozive slali za utakmicu itd itd odnosno pokazali im da im vjerujemo.
    Napisao sam da im poklanjamo prvenstvo losim igrama i opet 183. put kazem vruce glave a i stojim iza toga i danas. I ne vidim gdje sam ja jos bilo sta pesimisticno napisao? Ja ne pisem 14 UTAKMICA prije kraja da smo izgubili prvenstvo jer smo na potencijalnih -1.
  • Crni86
    1.6k
    Kako je zalosno citat izjave nekih duznosnika iz nogometnog svijeta ovih dana (jucer ferencina, danas opet sikic) postali smo zadnja rupa na sviralu sa kojom se svi sprdaju, a do prije godinu dana smo rusili Chelsea na maksimiru. Puno ljudi ce rec da je to nebitna ekipa i slazem se ali smo im dali materijala da pricaju sve to i u pravu su…
  • Joza
    369
    Sigurno igraci ne bi letjeli po terenu protiv Gorice da smo ih svi vec otpisali i da nismo onakve pozive slali za utakmicu itd itd odnosno pokazali im da im vjerujemo.plavac173
    Ajde onda objasni laiku poput mene kaj znaci psiha igraca/psiholoski momentum jer po ovom ispada da su protiv lokomotive trebali grist i pojest travu na kranjci i poslat lokose doma sa 5 komada (vise pozitive i jace nabrijavanje je bilo nego prije tekme sa goricom), a zasto to nije bilo tako?
  • Paggini
    10.9k


    Pricali su i prije, samo nas nije bolio kuki jer smo ih gazili.
  • plavac173
    2.6k
    Ne znam, pitaj ih. Pratim nogomet u svijetu pa pisem iz toga, ne samo iz dinamovih slucajeva. A i uostalom, ne trebas pratiti bilo kakav sport da bi to znao. Da li je tebi lakse raditi nesto dok netko vjeruje u tebe ili suprotno?
  • Crni86
    1.6k
    ma nisu pricali, pricalo se da je skola losja ovo ono, a ovo je sad bas pisanje po nama.

    Kad ti lik poput ferencine kojem je najveci domet valjda 7. mjesto s belupom kaze da mu ne pada na pamet preuzimat dinamo…
    A sikic udara jer svi znamo da se zeli uguzit kod nas kao SD, ali i u pravu je ovaj dinamo je jako jako sepav
  • Joza
    369
    Pitam tebe prijatelju jer se ispada da si najpametniji na ovom forumu, a nije proslo puno vremena od kad si opravdavao petkovicevo zajebavanje, rolanje i tehniciranje na pripremama i pricao kako ce jakir preporodit ekipu pa si nestao na 10 dana nakon prve utakmice s lokomotivom.
  • plavac173
    2.6k
    Zasto ispada da sam najpametniji? Na osnovu cega? Kome sam namecao svoje misljenje?
    Nisam opravdavao nista vec sam rekao da to nije nista novo vec da od kad je dosao u Dinamo da je takav i da je od uvijek bio najbolji na terenu kad hoce, tako da govoriti da se Petko zajebava je ravno tome govoriti je da Orsic u 90% situacija ide na brzinu i na biciklo, odnosno nista novo, i svejedno je najbolji. Drugo, nisam nikad napisao da ce Jakirovic preporodit ekipu vec da mu treba dati pripreme, po 183. put pisem ovo, nemoj mi stavljati rijeci u usta kad ne znas, hvala. Legendo nisam nigdje nestao vec sam dobio ban 14 dana zbog nekulturnog rijecnika nakon primljenog prvog gola protiv Lokomotive, svi su bili vruci tako da ni ne zamjeram na tom banu iako su takve rijeci svakodnevne ovdje. :lol:
  • Joza
    369
    Ne zelim se svadat, na kraju krajeva svi volimo istu stvar. Ispada mi tako jer koliko pratim stanje ovdje u zadnje vrijeme si ti najvise u neki poluraspravama/raspravama sa drugima i zato mi izgleda da nitko drugi nije u pravu osim tebe, a ovo za ban jebiga nisam skuzio tad i posteno.
  • plavac173
    2.6k
    Ne vec sam jednostavno aktivan na forumu i volim pricat o desavanjima u klubu a ne samo citat, nisam jedini. Nikome nisam nista namecao osim (nazovi kako god zelis) kad sam rekao da ne mogu shvatit ljude koji kazu da je gotovo prvenstvo 14 utakmica prije kraja sa potencijalnih -1 i to je to.

    nisam skuzio tad i posteno.Joza

    :up: :strong:
  • NORTE
    9.9k
    Poraz kod Betisa od dva razlike i mislim da leti.
    Pa ko bi ga više trpio, sjebat će atmosferu oko kluba skroz.
    Potrebna je "šok terapija".
  • Juznjak
    3.3k
    Poraz kod Betisa od dva razlike i mislim da leti.NORTE

    Ja bih potpisao istog trena. Najbolja moguća opcija. Stizali smo mi dva razlike minusa i protiv boljih ekipa.
  • Praskaton
    2k
    I onda ih maznemo 3:0 doma sa novim trenerom.Idealan scenarij :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.