• kibic11
    131
    Grobari i lopovi marš iz dinama!!
  • serbus
    4.1k
    Jedino kaj je čudno da nakon tolike ljubavi prema dinamu sad odjednom riješio papire za tri dana i duplo manje love. Od dinama ideš must a još veće smo pizde mi kaj se dopušta tim menađerima da se šeću oko stadiona. Baru odjebat da nam pet mesija dovodi...
  • Eduardo
    20.1k
    Prvaci će s napadom Perišić-Livaja-Brekalo i s još ljetnih pojačanja ući u nikad jaču Ligu prvaka i tamo igrati do ožujka i uzeti ogromne pare.NORTE

    Frende, daj se saberi. Već ste im upisali naslov, skupine LP, milijune na računu i godine dominacije. Isprike na izrazu, ali koji vam je kurac? Situacija je teška, čak i zabrinjavajuća ali da im skinemo gaće pet mjeseci prije kraja prvenstva i pustim da nas *ebu samo tako? Jeste normalni?
  • deda
    32.6k
    Evo kažu sutra će krenut atomske bombe iz Rusije i Amerike pa će nam skratit muke. Daj se skulirajte, napijte se, pojebite nešto, razbite nešto. Sutra je novi dan.
  • serbus
    4.1k
    Sad tek dolazi polako na naplatu to mamićevsko vrijeme kad su samo pare bile bitne a ubijala se dinamoštvina i emocija zato klinci današnji nisu zagrizli za d kao starije generacije.
  • mali M
    5.1k
    točno ovo.. ma i da ne osvojimo ove sezone, da i? Ime Dinamo je puno više, od kanti u regalu... Zato se i dan danas govori o Građanskom, ne zbog broja trofeja nego onoga što je i što još uvijek predstavlja... Dinamo je to...
  • kibic11
    131
    Kakvi savjeti jednog skupštinari haha, a ko će deda platit ak razbijemo, više ni dinamo nema para
  • deda
    32.6k
    Platit ću ja ajde
  • NORTE
    11.4k
    Frende, daj se saberi. Već ste im upisali naslov, skupine LP, milijune na računu i godine dominacije. Isprike na izrazu, ali koji vam je kurac? Situacija je teška, čak i zabrinjavajuća ali da im skinemo gaće pet mjeseci prije kraja prvenstva i pustim da nas *ebu samo tako? Jeste normalni?Eduardo

    0:3 od Lokomotive, hej!

    Dečki dragi pogledajte bolje kako su nam rasturili klub i osvjestite se.
    Ne mogu se sabrat nakon svega zadnjih par dana.

    Luzer i dalje na klupi, a momčad nam je u kurcu.

    Hoxha > Brekalo, Perišić, Laszlo

    Ma dobro, uzet ćemo mi europski trofej, kako su to lijepo rekli Jakir, Baturina i Mišić nakon Astane.
  • Ban
    698
    Jedino kaj je čudno da nakon tolike ljubavi prema dinamu sad odjednom riješio papire za tri dana i duplo manje love. Od dinama ideš must a još veće smo pizde mi kaj se dopušta tim menađerima da se šeću oko stadiona. Baru odjebat da nam pet mesija dovodi...serbus

    Zato sam i rekao da podržavam upravu u aferi Brekalo.

    Jedno je kritizirati upravu na konto nepostojećeg skautinga, selekcije trenera i sportske politike općenito, na čemu ih ni ja ne štedim, ali u odnosu spram menadžerčića i ostalih premazanih skorojevića su očigledno podvukli crtu.
  • Eduardo
    20.1k
    0:3 od Lokomotive, hej!NORTE

    I to znači njihov ulazak u LP i zgrtanje milijuna eura na račun?
  • serbus
    4.1k


    To ćemo tek vidjeti ako su podvukli crtu na očito iznuđivanje love a kuneš se igračem da je tu zbog ljubavi...
  • criticus
    2.2k
    Bolnije nego kad je Niko odlazio jCaptain America

    Ni blizu. Tad sam plaka ko kišna godina, za ovog me lagano zaboli.
  • Eduardo
    20.1k
    moram se složiti. Brekalov odlazak u Hajduk me s emotivne strane ne dira niti najmanje. Dapače, u potpunosti sam ravnodušan jer dugo vremena nisam ljubitelj dotičnog. U ovom slučaju ljut sam jedino na nesposobnost naše uprave da završi transfer iole jednog renomiranog imena s kojim su stupili u kontakt. Isto bih se osjećao da je otišao u Udinese ili bilo koji drugi klub s kojim se dovodio u vezu.

    Ni jedan transfer mi nije pao teško kao kad je Kranjčar otišao dolje, ni blizu toliko teško. Pisao sam i zašto na drugim temama pa da se ne ponavljam. Uz dužno poštovanje ne mogu shvatiti da ljudima ta dva slučaja imaju istu težinu.
  • Svi na Sjever
    2.2k
    Ljudi glavu gore, prevelika drama se radi , ako je Brekalo dinamovac ja sam Steven Gerrard.

    Šok je, daleko od toga,al sad skupimo glave i podržimo igrače, u ovakvoj teskoj situaciji možemo samo izaći kao pobjednici na kraju balade.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.