• marcio amoroso
    34k
    Osumnjičeni Grk pušten na uvjetnu slobodu. Pa ovo je ruganje. Koja stoka Grčka :rage: :rage:
  • Crusades1986
    10.3k
    Nekad kolijevka civilizacije, danas kanalizacija Europe.
  • Plavi-9
    464
    Nađu tvoj DNK na nožu koji je ubio čovjeka = uvjetna sloboda, ne nađu ništa = 3+ mjeseca u zatvoru
  • NORTE
    9.9k
    Ovo je toliko nadrealno da se ne čini istinito.

    Glavni osumnjičeni za pikanje preminulog ide na slobodu, iako su dokazi dovoljno jaki za istražni zatvor.
    Odmah nakon nereda je priveden i priznao da je koristio nož (u neredima u kojima je nožem ozlijeđeno 8 ljudi od kojih je jedan preminuo) pa je pušten i svo vrijeme je slobodan.

    Čovjek je već osuđen na 12 mjeseci zatvora zbog velikih nereda na stadionu na finalu kupa 2017. i još uvijek ih nije odslužio.

    Sada se ispričava za korištenje noža i bacanje molotovljevih u sukobu s Boysima, a njih 102 i dalje u zatvoru.

    Grčko sve ti propalo!
  • serbus
    3.8k
    To su sad igre iza kulisa... Oni i da imaju snimku sa pet svjedoka nemogu zbog svojih privesti svoga i pokazati osim nesposobnosti policije na granici, Grke kao papke koji u strahu pikaju i svoje na domaćem terenu.

    Ako nikome ni ne prišiju ubojstvo ostati će neriješen slučaj za stalno jednostavno nemogu se oni pomiriti sa tim da su doma ispali papci...
  • deda
    29.7k
    Jel me netko tražio?
  • Patak
    2.6k
    Ja baš danas pitao...
  • OsamŠest
    2.7k
    Jel me netko tražio?deda

    @deda jel ide na bolje i zašto ne? :grin:

    Imaš poneku info prikladnu za javnost? Novosti oko SD?
  • NORTE
    9.9k
    Nastavno na puštanje Aekovog koljača na slobodu.

    27.10.2023. AP: "Uskoro dobre vijesti za roditelje uhićenih."

    Odvjetnica 15.11.2023.:
    "Što se tiče rokova, Grčka je odgovorila da, kada osoba završi u istražnom zatvoru, sud nakon 6 mjeseci preispituje prvi put hoće li je pustiti ili produljiti za daljnjih šest, može biti sveukupno 18 mjeseci, a prvih šest mjeseci se ne događa ništa, osoba je u istražnom zatvoru.

    To znači da svi oni koji su u grčkim zatvorima morat će čekati šest mjeseci prema očitovanju Grčke, znaju da mora proći prvih šest mjeseci. Očekujemo da će zagrebački županijski sud odbiti izvršenje ovakvog uhidbenog naloga, uvjeti u zatvorima nisu dobri."
  • NitkoBitan
    13.6k
    To znači da svi oni koji su u grčkim zatvorima morat će čekati šest mjeseci prema očitovanju Grčke, znaju da mora proći prvih šest mjeseci.NORTE

    Kaj se onda Plenkovic pravi glup i daje laznu nadu. Neka kaze kako stvari stoje. Bolje da kaze da ce bit sigurno 6 mjeseci u zatvorima pa ce onda diplomacija ucinit sve da ih se izruci Hrvatskoj nego da svaki drugi tjedan najavljuje "dobre vijesti". Grcka sugava drzava u svakom slucaju.
  • Papastrumf
    10.8k
    Puno je dezinformacija oko ovog slucaja vec mjesecima. Nitko od novinara da se malo potrudi saznati istinu nego samo prepisuju jedni od drugih. Zato smo na pocetku i imali naslove o hrvatskim huliganima koji su ubili neduzne ljude ispred stadiona.
    Ista stvar je i sada. Taj Grk ne izlazi iz zatvora, unutra je.
    Isto tako, necemo cekati 6 mjeseci na novi izlazak pred Sud.

    Na neke stvari ne mozemo utjecati, ali ima onih na koje mozemo. Za troskove obrane se trose enormne cifre za nase pojmove i svi koji imaju i mogu neka pomognu i ostave svoj prilog u shopu.
  • masacusec
    3.2k
    Ako nikome ni ne prišiju ubojstvo ostati će neriješen slučaj za stalno jednostavno nemogu se oni pomiriti sa tim da su doma ispali papciserbus

    Boli ih činjenica da su čitavo vrijeme ubojicu imali u vlastitim redovima, i s tom se činjenicom nikako ne mogu pomiriti čineći sve da izmijene narativ događaja tog 7.8.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Novi Design Web Stranice Dinama po meni odlican.
    Medutim, Engleska verzija Stranice me bode u oci, tocno mi dode da se ponudim kao suradnik pa neka bude i Engleska i Njemacka verzija stranice kako treba.

    GNK Dinamo English
  • Mali Zeus
    10.6k
    Aha, ispričao se kaj je ubio svog frenda. Sve ok.
  • The Undertaker
    4.6k
    Pa kaže Šutalo
    "Stil igre nije mi bio problem. U Dinamu smo uvijek njegovali igru, od stopera se tražilo da sudjeluju u njoj i da izlaze visoko. Sve to se traži i u Ajaxu. Međutim, utakmice u nizozemskoj ligi su jače, intenzivnije i značajno brže. Takvi su i Ajaxovi treninzi.
    Brži i intenzivniji od Dinamovih, jer takvi su podražaji na utakmicama. Moram biti iskren i priznati da mi je trebalo malo vremena da se adaptiram. Nije meni problem igrati ni brzo ni intenzivno, ali nisam navikao na to da tako mora biti svih 90 minuta i u svakoj utakmici. "

    Ovo boldano se već po pravilu ponavlja u izjavama naših igrača koji odu vani. Jasno mi je za utakmice ali mi nije baš jasno za treninge, pogotovo jer je uvijek cilj igrati LP/EL. U čemu je kvaka?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.