• xavier
    12.1k
    Uglavnom, ako su ulazni podaci neprecizni, onda ni projekcije i simulacije na temelju tih podataka ne mogu biti točne.Patak

    A projekcije i simulacije su upravo to što ime kaže. Predviđanja na osnovu dostupnih podataka.

    Što je "točne" znat ćemo nakon što se utakmice odigraju.
  • Facke
    3.7k
    Biscan je posle tekme rekel da Bosko Sutalo ima problemi kod jacih treninga. Znaci jos uvijek nije ful spremen. Steta. Zal mi decka. Kvaliteten igrac al ga ona ozljeda kroz razjebala.
  • San Lorenzo
    16k
    'Bošku Šutalu se nakon jačih treninga rađaju stanoviti problemi'
    Ovo je baš sranje, još malo pa će biti godinu dana od ozljede, a ne izgleda kao da će on uskoro na teren.
  • Nousername
    664
    Zato tu i sluze pripreme da se spremi za nadolazecu sezonu.Proslo je tek 10 dana od pocetka sezone.
  • Dragon1Warrior123
    3.3k
    Bome me brine ovo s Boškom. Ne kužim zašto se to sve toliko odužilo, makar te bakterije su jako zajebana stvar. Nemožemo isključiti zasad ni da je možda ovo nešto mentalno, zna se to često desit kod težih povreda.
  • Patrik11
    164
    31.10.2022
    18.02.2023
    OZLJEDA LISTA
    29.08.2022
    24.10.2022
    OZLJEDA LISTA
    08.09.2021
    24.09.2021
    OZLJEDA MIŠIĆA
    25.02.2021
    31.03.2021
    OZLJEDA GLEŽNJA
    28.01.2021
    09.02.2021
    OZLJEDA GLEŽNJA
    07.12.2020
    11.12.2020
    OZLJEDA
    29.11.2020
    04.12.2020
    OZLJEDA
    22.11.2020
    27.11.2020
    OZLJEDA
    01.11.2020
    07.11.2020
    OZLJEDA
    25.10.2020
    30.10.2020
    OZLJEDA
    18.10.2020
    23.10.2020
    OZLJEDA
    25.01.2020
    19.06.2020
    OZLJEDA GLEŽNJA
  • Patrik11
    164
    Povijest ozljeda boska sutala
  • Benito
    907
    Nadam se da nije strašno to, normalno je da nakon teške ozljede i duge pauze kad su jači treninzi budu problemi, vjerujem da su to neki bolovi u mišićima i takve stvari i da samo iz predostrožnosti izbjegavaju ovakve utakmice
  • IstinaZaDinamo
    2k
    njega treba dozirati, naravno da ne moze biti spreman odmah igrati u kontinuitetu, ali sam siguran da ce biti veliko pojacanje u novoj sezoni, bez obzira da li Josip ostane ili ne
  • Jaro
    7.5k
    Nisu svi jednaki, ali Peric je kod Cacica odigrao vise manje vrhunsku sezonu bez problema s doziranjima treninga i utakmica nakon svih svojih kalvarija ranije...
  • bbb medimurje
    3.2k
    Opet index pise o drasticnom smanjivanju budžeta
    Vise nisam tak siguran da su to samo novinarska naklapanja....
    Ne kuzim, samo da smanje broj igraca pod ugovorom+marketing i prihodi od ulaznica i fan shopa bi rasli sigurno i bez problema imas ovak budžet kakav je sad
    Od bivsih igraca imas postotke kakvi nisu bili nikad u povijesti kluba i praktički i bez prodaje imas pokrivenu cijelu sezonu
    Samo ne dirajte prvu momcad!!!!!
  • Facke
    3.7k
    Index....pa te je smetje od novina. Ti novinari na tom portalo su uzasne losi i siriju same negativu, cak kad i imamo uspjeha. Bole da ne velim kaj mislim o indexu. Budu me tu odma hitili van XD
  • Zagi
    7.8k
    Ak nije Vice, ne uzimam za ozbiljno ništa s tog portala.
  • Efes Pilsen
    8.4k
    Iako su nam Arapi ubacili 2.5 mil eura u dzep transferom Brozovica mislim da su nam u generalnom smislu otezali posao. Pretpostavljam da je sad samim time teze dobit i ove osrednje igrace na svjetskoj razini jer ono, za njih je ovo prilika da se ubace u klubove o kojima su do sada mogli samo sanjat. Jebote, jedan Joselu se docepao Reala, tko kaze da Budimir nece bit novi Braitwhaite.
    Ono sto je jos vaznije u tom velikom shoppingu je da se Arapi ne razbacuju iznosima za odstete. Recimo Barceloni bi neki bolestan transfer tipa Neymar u ovom trenutku znacio kao dehidriranom voda, ali se nece dogodit.
    Nadam se da ce nesto od plana A ostat, a ne da ce se planovi B pretvorit u C..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.