• Mr Anderson
    8.3k
    Navodno ga Lecce želi nazad.
  • Mr Anderson
    8.3k

    Ništa ne piše da ima prijenos na Yubito. S obzirom da je Max tv uzeo prava za prijenos, sumnjam da će biti.
  • marcio amoroso
    36.7k
    Valjda bude neki link u pm
  • Infinity
    16.5k
    Daj kad stavljaš link napiši ukratko o čemu je riječ da žohari ne dobivaju klikove bezvezeMališan

    Ja sam taj koji ce uvijek i za sve prvo okriviti novinare, al brate mili, ako te zanima neciji clanak onda ga je*eno klikni.


    I da se vratim na samo lijepljenje linkova. Nekoliko puta sam pisao i pitao koji je smisao da netko samo zalijepi link? Komu? Cemu? Nemoj ga lijepiti ako nemas neki komentar ili ako neces izdvojiti dio teksta, pa onda opet prokomentiraj taj tekst. Ne zbog toga da netko ne mora klikati, nego zato sto na forumu samo lijepljenje linkova nema smisla.

    Isto tako, kad lijepite link imate opciju da upisete dio teksta i da to izgleda ovako

    Germanijak doznaje: "Mali Modrić" raskinuo s Dinamom!

    A ne ovako

    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/germanijak-doznaje-mali-modric-raskinuo-s-dinamom/115610?fbclid=IwAR1kQyS-SVDLjq_RtVTNDNZ_nGCXoMrm2p-g3s6byusTGrITKExYLLUbRjQ


    I kad ste fino oblikovali link koji otvaramo na klik na naslov prakticki, ispod mozete napisati podnaslov

    'Tomislav Krizmanić bio je projekt kluba i talent koji je svojevremeno imao ponudu AC Milana gdje su mu nadjenuli nadimak "mali Modrić", međutim ozljeda je učinila svoje i sada je na novoj prekretnici.'

    Nakon toga napisi 'koji glupani' i imat ce nekog smisla. Ovo bacanje samih linkova je bespotrebno, jer svi mozemo prelistati portale i naci sve sto pise. To ne znaci da ne treba postavljati, ali treba imati nekog smisla, pa makar to bio samo link u obliku naslova i podnaslov, ne treba ni komentir, samo nemojte lijepiti obicne linkove bez icega.
  • Mališan
    1.8k
    Ja sam taj koji ce uvijek i za sve prvo okriviti novinare, al brate mili, ako te zanima neciji clanak onda ga je*eno klikni.Infinity

    Pa kad vidim da je naslov ko da se prodaje jebeni baturina, a znam da nije riječ o tome onda naravno da neću kliknut, a ipak bi htio znat o kojem marginalcu je riječ
  • BornaPŽ1986
    1k
    I da se vratim na samo lijepljenje linkova. Nekoliko puta sam pisao i pitao koji je smisao da netko samo zalijepi link? Komu? Cemu? Nemoj ga lijepiti ako nemas neki komentar ili ako neces izdvojiti dio teksta, pa onda opet prokomentiraj taj tekst.Infinity

    Ok, ja nisam predugo na forumu, logicno je da neke neke stvari ne prakticiram kao ostali jos.
  • Zagi
    7.8k
    Silvije Čavlina (trener) u Ciparskom Pafosu.

    prema Lesiju:
    Nakon odlaska iz Osijeka, Čavlina je bio bez angažmana. Doduše, nekako je bilo logično da bude priključen A reprezentaciji gdje su dva njegova vratara, ali to se nije dogodilo. Imao je ponudu da se vrati u Maksimir gdje bi bio zadužen za vratarski segment u školi, ali Pafos je bio brži i konkretniji.
  • Infinity
    16.5k
    Ti si se tu nasao slucajno, jer ovo rade svi. Ima dosta novih korisnika, pa se treba ponoviti neke stvari, ne shvacaj osobno :grin:

    Imas gore u vrhu ovaj znak koji izgleda kao lanac ili o-o pod 45 stupnjeva. Kad kliknes na njega u donjem retku lijepis link koji si kopirao s portala. U gornji mozes upisati bilo kakav tekst, u ovom slucaju naslov. Ides na 'go' i dok jos uvijek pises tekst i dalje ce ti izgledati kao obicni link. Nakon sto objavis komentar oblikovat ce se naslov u plavoj boji, tj. otvarat cemo link nakon sto kliknemo.

    Svi kojima nesto nije jasno se mogu javiti nekome od moderatora i dobit ce upute za sve.

    Dosta vas objavljuje nesto s twittera. Imate gore pticicu, tj. logo twittera, nakon sto kliknete samo zalijepite tekst i na forumu ce biti post s twittera, a ne sami link.

    Imate i temu na kojoj mozete testirati sve opcije: 1., 2., 3., Test, Test 1., 2., 3.

    Cilj nam je da forum izgleda lijepo i da je lagan za citanje, a za to je potrebno da svi koristimo sve alate koji su nam na raspolaganju. Ovo za twitter i dalje dosta ljudi ne koristi, pa moderatori uredjuju postove i sami prepravljaju.
  • BornaPŽ1986
    1k
    ne shvacaj osobno :grin:Infinity



    Sve ok ✅️
  • Olmic
    3.7k
    Reprezentativci odradili trening. Veseli njihov povratak
  • bluelions
    323
    Interesantno, ali nekako mi je nerealno da Young Boys ima 65% šanse za prolazak u LP a Dinamo samo 37%. Trebali biti tu negdje +/-
  • xavier
    12.1k


    Pa trebaš uzeti u obzir u kojem se pretkolu priključuju, nije samo do snage momčadi...
  • pencilneck
    681
    Young Boysi igraju samo jedno pretkolo, mi igramo tri. Nama bi za izjednačenje po šansama s Young Boysima trebao status favorita od 87% u svakom od tri pretkola, a to nije realno.
  • Patak
    2.9k
    Te elo simulacije se temelje na ELO rejtinzima, međutim ti rejtinzi su ovako na početku sezone krajnje sumnjivi jer su računati po rezultatima iz prošle sezone a momčadi se tek slažu, prijelazni rok je i "snage" momčadi se mogu tek okvirno procijeniti. Uglavnom, ako su ulazni podaci neprecizni, onda ni projekcije i simulacije na temelju tih podataka ne mogu biti točne.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.