• Jurki
    8.8k

    Andy Bara jedino kaj je tocno rekel da nam je skautska sluzba u kurcu.
    Ostalo hrpetina gluposti i floskula.
    Place za nasmrkanom spodobom.
  • Krizy
    36.5k
    El CroaticuSmotanihaker

    Nešto najiritantnije što viđam na portalima je ovaj naziv za derbi...
  • vjeko1701
    5.9k
    U današnjem nogometu trebaš suradnju s takvima. Naravno, ne im dopustiti da ti preko novina slažu momčad...ali jbg. ipak se oko njega vrte ozbiljni igrači i potencijali.
  • Georg Koch
    3.7k
    a jel nije u pravu?
    Jel logicno da smo fulali Fayea,pa i Klapiju, kako li se vec pise, kad su bili u/oko dinama, a evo prodase se iz malene Kustosije za strasne cifre. Jel to logican ishod dogadjaja? Ili nije, a bio bi drugaciji da su stvari uredno poslozene? Naravno da bi! Isto kao i transfer period ovaj ljetni, i mnogo stvadi oko sportske politike.
    Koga vise briga za nasmrkanu spodobu, sto je realno, realno je pa bilo kako god.
  • Jurki
    8.8k
    a kad su to u Dinamu bile stvari uredno poslozene?

    Nasmrkana spodoba je jos uvijek u klubu. Ne fizicki ali je tu tak dugo dok je ova garnitura ljudi u klubu (mumija, nosacica koverti aka kuhacica kava, zorici, vlak itd).
  • Jurki
    8.8k
    kad skuzi da ce se morati zadovoljiti s manje putra nego do sad onda bu i pricu promjenil.
    Da nazalost danasnji nogomet ne moze bez takvih mutnih tipova.. jbg manageri su krvopije nogometa i klubova.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Svi oko dinama koji su ikad surađivali sa glavom i imali koristi sad koriste sve što imaju da pokažu da je dinamu bilo bolje dok je vožd bio tu.

    To što bara želi da dinamo propadne je samo zato što više nema utjecaja na trqnsfere u dinamu ko nekad.

    Vjerojatno jedan od razloga što rukavina ne igra
  • Georg Koch
    3.7k
    ides u krajnosti. Nije tema da je tu duhom, da jos ima prste u mnogo toga(nazalost, jebem mu mater) itd.
    Kad su bile uredno poslozene?
    Pricam o dovodjenu igraca, prodaji za vanserijske cifre, transfer politici itd. Nemojmo se zavaravati i tjesiti uvijek necim. Pa prije par dana bila je i ovdje slika koliko smo zaradili u ne znam kojem periodu, u top 5 6 klubova europe. Mislim da ne znam sto se pravdam, znam a znas i ti sta hocu reci i to je jasno.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma da mi samo imamo pošter feeder, jako rado bi on svoje eksponate dovodio tamo. Trenutno je kaos u Dinamu i iskreno je to za takve ili velika prilika ili velik rizik. Prilika u smislu da se određeni ljudi onda više moraju osloniti na njega. Rizik ako izgubi strana s kojom je odlučio blisko sudjelovati.
  • Jurki
    8.8k
    s nicim se ja ne tjesim.
    Znamo svi da se pogrijesilo s preplacivanjem igraca iz hnla. Da se neki igraci nisu doveli iz pitaj Boga kojih razloga.
    Pa bas zbog one slike kolko se prodalo i di smo kaj se transfera tice da nije bas kak on tvrdi.
    Znamo svi na kaj on aludira da bi za njegov ukus najbolje bilo da bu Dinamo ranzirni kolodvor di bas svake godine promjenimo pola ekipe.
    E gle ja ne zelim gledati Dinamo koji je import-export klub. Mene ne zanimaju cifre koje interesiraju tetu u racunovodstvu.
    Da svjestan sam toga da klub mora prodavati da zivi i to je neizbjezno, ali je samo njima bitno da na kraju godine da bu cim vise milijuna na racunu. Da mogu cim vise strpati sebi.
  • Georg Koch
    3.7k
    od tih cifri u racunovodstvu zivi klub. Cifre kroje rezultate, a rezultati cifre. Direktno i indirektno.
    A sad o tome "da mogu cim vise strpati sebi" jebiga. Onda dodjimo do toga da imamo ljude koji nece trpati sebi. Bili smo blizu na Skupstini u ozujku, sta nam nosi ponedjeljak samo Bog zna.
  • Jurki
    8.8k
    Da se nadovezem dalje na clanak.
    Po kojoj to jebenoj teoriji tovari rade dobro?
    Nakrcali svlacionicu sa skupom starudijom na visoke place. Ovise o tome kak se Plivaji taj dan kurac digo pa ce tak i odigrati.
    I to je dobar rad na ekipi koja moze u trku 36 kola?
    Svasta covek moze procitati u novinama
  • Jurki
    8.8k
    znas ti jako dobro kaj sam ja mislil. Jedno je prodaja da klub zivi, a drugo je zakeljiti natpis “for sale”
    Dal osoba koja radi u Dinamu izjavi nakon Praga “nakon ovog gola ga mozemo prodati za 30 milja” zeli dobro Dinamu?
  • Jurki
    8.8k
    Inace di nam je ono cudo od igraca i perverzna krađa iz Rominog dvorista Tueto Fotso?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.