• Jaro
    5.6k
    Tocno to, pa ista mjera je bila i za utakmice s AEKom pa nije smatrana kaznom. U stvarnosti to je kazna, ali ne formalna i ne na papiru. Uz to kaj je kazna je i pranje ruku i "olaksavanje" domacinu da ne mora brinuti oko protivnickih problematicnih navijaca. West Ham i Benfica istu mjeru imaju kao kaznu...
    Ugl, UEFA nemre nikome zabraniti putovanje jer (gle cuda) nije iznad zakona EU, njenih clanica ili drugih drzava. Ona moze postaviti uvjete odrzavanja utakmica koje su u njenom "vlasnistvu". U skucaju Atena, je izasla u susret Grcima koji su na sva zvona trazili nesto, dok se s druge strane (Dinamo, HNS i drzava Hrvatska) cuo vise manje muk, a u medijima se drzala grcka strana i uvijek rado prihvacena hajka na huligane kao drzavne neprijatelje broj 1.
  • Zagi
    5.1k
    Zamjena domačinstva iako tehnički nije kazna nam je najvjerojatnije odnjela prolaz.
  • NORTE
    9.3k
    Znam da to nama izgleda kao kazna, ali tehnicki nije.Bosskovitz
    No zapravo to je za dinamo apsolutno kazna i ktome donesena je za cijelu sezonu!
    Čime se zapravo dinamu onemogućuje prodaja ulaznica čak i za eventualno finale KL.
    Na stranu sad što smo mi trenutno daleko od realnosti plasmana u njega i činjenice da se finale igra na stadionu Aek-a.

    Trener Sparte je prije uzvrata izjavio da je prednost njegove ekipe što dinamo neće imat navijače u Pragu.
    Kakav bi tamo bio rezultat da smo imali punu gostujući sektor i igrači imali glasnu podršku možemo samo nagađati...
    Kao što bi nam glasna podrška dobro došla na svakom idućem euro gostovanju ove sezone.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ako uđemo u finale KL postoji li opcija da ćemo moći ići ili je i to zabranjeno?
  • Robi T
    230
    Ajmo mi prvo proći grupu.
    Btw,finale se igra na AEKovom stadionu
  • Keyser Soze
    8.2k
    Da, neutralan teren. Mislim da bi mi mogli jer tehnički nije gostovanje.
  • Infinity
    15.3k
    Poteze se ta tema vec drugi put danas i opet cu vam reci da trosite tipkovnicu na gluposti. Ako Grci nisu sposobni organizirati utakmicu finala eurokupa, utakmica ce se igrati negdje drugo.
  • bluepower86
    822
    Jednostavno se promjeni grad domacin i prica zavrsena.
  • scooniepenn
    1.9k
    Finale nije i ne može biti gostovanje, jer su oba finalista domaćini s pravom na određeni (isti) broj ulaznica. Samim time, ne vidim kako bi UEFA nama kao potencijalnom finalistu to mogla onemogućiti. Iskreno, Dinamo je po meni jedino krivo napravio što je pristao na zamjenu domaćinstva protiv AEK-a.
  • mali M
    3.5k
    Mislim da bi u tom scenariju Grci čudesno brzo dokazali da BBB nisu krivci samo da ne ostanu bez domaćinstva finalu KL
  • NORTE
    9.3k
    Vezano i uz ovu priču gore, ne da mi mira to sve skupa i nadam se da će klub i Jakir na zimu stvarno pojačat momčad u skladu s veličinom ovog kluba.
    Zamislite samo da osvojimo KL (na Aekovom stadionu...)
    0000000000315250.jpg
  • Mali Zeus
    9.8k
    Ajmo mi tekmu po tekmu.
  • Praskaton
    1.8k
    Daj ljudi ne budite ko tovari nakon pet kola oni osvojili hnl.Igra nam je najlosija u zadnjih 5 godina,prodali smo skoro sve nositelje igre,zamjene nisu toliko dobre da odmah isporuce rezultate.Koliko god ovo bilo C natjecanje u europi ima tu odlicnih momcadi

    Utakmicu po utakmicu treba ic,a ako se gleda neki cilj u blizoj buducnosti to je prvo mjestu u skupini i najjvaznije povratak na vrh hnl-a.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Meni nešto nije jasno u toj cijeloj priči, zašto su našim navijačima zabranjena gostovanja za kompletnu sezonu, klubu se udara kazna, a oni anftifini AEK-ovi imaju svu slobodu da idu i šetaju po Europi bez ijedne kazne?!?!?

    Isto tako, pohapsito je naših 100njak ljudi koji su i dalje tamo zatvoreni u uvjetima koje samo oni znaju kakvim, a ni jedan navijač AEK-a nije priveden(osim onih koje su davali iskaz) iako su i oni dakako učestvovali u svom tom metežu, bacali molotljeve i nosili noževe(dakle, sredstva pogodna za nanošenje težih tjelesnih povreda te potencijalno i ubojstvo).
  • Smotanihaker
    593
    Boško Šutalo požalio se na ozljedu nakon utakmice s Astanom. Radi se o istegnuću medijalnog kolatarelnog ligamenta. Tako da neće biti spreman za utakmicu s Rudešom u nedjelju. Nadaju se u plavom domu da bi mogao biti spreman za derbi na Poljudu, ali naravno da se to ovog trenutka ne može znati.

    Umjesto Šutala, u Kranjčevićevoj ulici protiv Rudešana bi trebao zaigrati Francuz Maxime Bernauer. Tako se može dogoditi da u El Croaticu Jakirovićeva momčad neće na raspolaganju imati niti Stefana Ristovskog, niti Boška Šutala.
    Međutim, stižu dobre vijesti kad se radi o Dariju Špikiću, on će po svemu biti spreman igrati protiv Hajduka idućeg vikenda. Također, oporavio se i Japanac Kaneko, on će priliku dobiti protiv Ponikvi u kupu, kao i stoper, Urugvajac Joaquin Sosa.

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/hnl/klubovi/rudes/nove-glavobolje-za-sergeja-jakirovica-u-susretu-s-astanom-ozlijedio-se-jedan-od-najskupljih-igraca-15377220
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.