• maksimirski istok
    183
    pretpostavljam da se misli pratnja starije osobe, ne nužno roditelja..
  • Muka
    344

    Povedi brata i niš se ne brini.
  • Juznjak
    3k
    Nema Takura nigdje na ovim slikama s treninga. Bar ga ja ne vidim. Pošto ga svi volimo možemo se tješit da je prebrz za kameru i ostatak ekipe i da ih vodi za pola kruga :joke:
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Zbog čega nije odgođena utakmica Milana i Newcastla kad je navijač izboden, osim što nije umro, a naši još uvijek nedužni trunu tamo i još nam zabiberili sa gostovanjem
  • NORTE
    9.3k
    Zbog čega nije odgođena utakmica Milana i Newcastla kad je navijač izboden, osim što nije umroDoktor Kunić
    Odgovorio si sam sebi.

    To je navijač gostiju koji je ozlijeđen.

    Ono je bio navijač domaćih koji je iskrvario, ne želeći hitnu pomoć, a upiknut je od svojih nožićara.

    U Italiji pikanje stranih navijača noževima nije baš rijedak slučaj, vjerojatno je to razlog da su BBB baš u Torinu imali zastavicu s prekriženim nožem.
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Pa dobro nije stvar u odgovoru, nego di je tu kompromis sad uefe? Mafija
  • NORTE
    9.3k
    Derbi na Poljudu je utakmica sezone za dinamo.
    Za oba kluba može usmjerit sezonu, a već tad ih možemo poslat na mjesto - prema ponoru.
  • sanjinlego
    1.9k


    Ozljeda, ali danas će Jakirović vjerojatno odgovoriti.
  • striko
    1.2k

    Paklen je raspored Hajduku. Bilo bi pravo čudo da uzmu 9 od 12 bodova u sljedeća 4 kola.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Samo da na Poljudu ne uđemo kao u Pragu i dobri smo.
  • striko
    1.2k

    Neka ih Lokosi načmu a mi dovršimo :)
  • Zagi
    5.1k
    Livi za Germanijak:

    ...
    iskreno nam govori Livaković i usput otkriva da je redovito na vezi sa svojim suigračima iz Maksimira.

    “To je bilo tako i kada je Ademi otišao u Kinu. Nije bio dan da se nismo čuli. Okupili smo se mi stariji nakon treninga, pa idemo zvati Akija. I onda s njim priča. Tako je i sada. Dečki se okupe, pa nazovu… Lijepo je to. Ispunjava me”
    ...
  • Jameson
    274


    Zbog čega su "naši" novinari gurali samo jedan narativ (grčki) u početku i tako direktno pridonosili sveopćoj histeriji?

    Zbog čega nije bilo oštre kazne Mariboru i Feneru na neredima za vrijeme utakmice?

    Zbog čega su Slovenci u stanju organizirati humanitarnu utakmicu s nekoć svjetskim nogometnim imenima zbog poplave, a "našima" to nije ni palo na pamet zbog dva potresa ili zagrebačkog nevremena?

    Zbog čega svi u Hrvatskoj gledaju na UEFA-u kao da je najviša instanca europskog suda na čije odluke nema žalbe, a ne europska nogometna organizacija?


    Edit - pitanja su retorička
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Meni je nejasno kako Ceferin moze reci da Dinamo nema veze i ne moze kontrolirat sta grupa ljudi radi u slobodno vrijeme i da kazna nije primjerena, a da ona svejedno stoji?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.