• Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    ja bi doslovno forsirao HNL sa jačim sastavom a u Europi igrao miks sastavom , sa takvim rosterom trebamo moći prezimiti

    ajmo uzeti titulu pa se okrenuti idućoj sezoni

    riješiti stanje u upravi i sa statutom pa šta Bog da

    u međuvremenu će nam se ozljeđeni igrači vratiti i definitivno se nadam da ćemo se riješiti "viškova" sa jačim plaćama

    trener bi svakako trebao biti blizak sportskom direktoru i "skautati" tržište ( pogotovo van RH)
  • Droljo
    6.1k

    U načelu se slažem sa svime ali imamo jebenu šansu naderat koeficijent sad sa svim pobjedama + još bodovi za direkt u osminu finala. Ko zna jel bumo ikad više igrali konferencijsku ligu...
  • Cosey
    467
    Zar nije netko stavio raspored? Primjer, prva doma protiv Astane, a u nedjelju Rudeš. Nek ide u 100 p... m...
    ak nemre prvi sastav zaigrati protiv Astane.
  • Droljo
    6.1k
    Ma i igrat će. Pobjeda na početku kampanje je jako bitna. A ak nemogu igrati svaka 4 dana nek si ga pljugaju. Napravili milijunaše od njih a kao puno im utakmica. Naravno, bude i načetih, kartona ovo ono pa se može dva tri promjeniti. Ima ih sad dosta
  • Georg Koch
    3.9k
    Slazem se sa ovim, u hnl-u sa 1.sastavom, a u ovoj konf.l.miksati, ako kaneko ne moze igrat protiv balkania i astane koju smo dobili 6-0, onda gasi klub.
    Kaneko, kule, marin, sucic, francuz...
  • IceMan
    1.6k
    Jel neko zna točno što je s Lukasom Kačavendom.

    Piše ozlijeda koljena i operacija i nema ga mjesecima. Okej.

    Di se ozlijedio? Što operira u koljenu? Dal prednje križne opet, dal menisk, dal ovo ono. Kolko će izbivat? Dal se odmah vraća u Loksu? Tko ga plaća sad?


    Još jedna jebena (Dinamova) enigma za koju se očito sve radi da ostane pomalo ispod tepiha.

    Ima ko kave informacije?
  • Jaro
    6k
    Bila je potrebna nova operacija za onu istu ozljedu ocito. Kad se nakon trganja kriznih ligamenata vratis na teren za 6 mjeseci - gotovo nikad nemre zavrsit dobro...
  • IceMan
    1.6k
    To je tvoje mišljenje, ili tvrdnja. Ja nisam nigde službeno pročitao zašto i kako?


    Valjda ne žele sami sebe pokopat priznanjem ono što svi vidimo da su napravili najbolesniju ili najkomičniju glupost valjda u povijesti Dinamovih transfera.
  • Jaro
    6k
    moja pretpostavka - temeljena napisima i odgovorom iz naseg kluba na pitanja - gdje ne negiraju da je ozljedjen nego da su ga doveli s namjerom da rijese sve njegove probleme i iskorite ga za buducnost kao jednog od najvecih potencijala u hr....
  • IceMan
    1.6k
    Al čemu onda posudba do zime?

    Ja nebi riječ rekao da su ga kupili ozlijeđenog pa ajmo vidit.
  • austrijanac
    2.9k
    Prebijanje troškova u iducu fiskalnu godinu.
  • Georg Koch
    3.9k
    Index pise ono o cemu se i ovdje pisalo pomalo, da idemo na 4 4 2.
    Nesto bas ne vjerujem previse u to opcenito.
  • Nousername
    628
    Index inace ima ljude bliske Jakiru pa znaju kak cemo igrat
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    U tamnici tvoji su vojnici

    LN
  • Droljo
    6.1k

    Ovo sam ja skužio iz odgovora kluba na pitanja zone:

    Doveden je da ga se operira te da kod nas, u puno boljim uvjetima, odradi pravi oporavak jer misle da je ultra mega talent.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.