• NORTE
    9.3k
    Index pise ono o cemu se i ovdje pisalo pomalo, da idemo na 4 4 2.mm8
    Vijest je stara dva dana, ali oni tek sad prenose, izjavio je da je tako igrao dok je bio trener Gorice i da vidi Drmića s Petkovićem.
  • i more je plavo
    891

    Samo ono kaj je index objavil mi izgleda nategnuto, jer Baturina kao lijevo krilo ne igra obranu, i u toj kombinaciji bu propuh po lijevoj strani i Ljubo bu stalno u problemu.
  • Nevo7
    608
    Kačavenda je (bio) fizički zdrav i može igrati, 3/5 doktora predlaže operaciju, klub je to prihvatio, igrač također. Plan je bio da odigra i zasluži ugovor i onda ode na operaciju. Nakon ozljede Stojkovića, plan je bio da odigra protiv Osijeka, čak je bio na treningu u petak po snimkama. Ali kad je već Stojković trebao biti operiran u ponedjeljak, onda su ubacili i Kačavendu, svakome drugo koljeno. :)
    Klubu troškovi pašu jer se dug piše za iduću godinu, a sigurno će dobiti novi ugovor jer kako kažu on je top hrvatski talent, a Dinamo svoje igrače u teškim trenucima ne napušta i ne okreće im leđa.
  • Dinaminjo
    513
    Samo ti jedno ne stima, ne znam kakvi znacajni troskovi se prebacuju za sljedecu gofinu jer se odsteta ionako trancira na godine ugovora.

    A s obzirom na prihode, cak bi bilo bolje da su troskovi u ovoj godini jer porez na dobit
  • Jaro
    5.6k
    Stojković trebao biti operiran u ponedjeljak, onda su ubacili i Kačavendu, svakome drugo koljeno.Nevo7

    Valjda su obojici pravo koljeno operirali...

    ne znam kakvi znacajni troskovi se prebacuju za sljedecu gofinu jer se odsteta ionako trancira na godine ugovora.Dinaminjo

    Pa sad je posudba tako da se troskovi za ovu godinu ne pisu, nego se krecu razbijati od sljedece.

    A s obzirom na prihode, cak bi bilo bolje da su troskovi u ovoj godini jer porez na dobitDinaminjo

    Pa pitanje je kolko ce prihoda pisati u ovoj godini, a koliko je razbijeno na rate u buducima...


    A i nije samo porez na dobit bitan, i FFP je bitan i ono 3godisnje razdoblje koje se promatra.
    Ma svijet bi bio kudikamo jednostavniji bez ekonomije i knjigovodstva. Samo keš i bok :lol:
  • Dinaminjo
    513


    Prihod ne mozes razbiti..
    Prihod se pise kad je ostvaren, pkacanje nema veze s time.
    Samo bonus se ne pise jer nije ostvaren
  • SAS1987
    13.5k
    ...Still fascinating that they still can’t get a new stadium built…

    Dinamo je trebao i može financirati stadion ali svi ostali klubovi na listi imaju golem revenue koji nije vezan uz transfere i rezultate. Sponzori, TV prava, prodaja ulaznica itd. Mi lovu od transfera trošimo na normalno funkcioniranje kluba. I to je velika razlika.
  • NORTE
    9.3k
    Still fascinating that they still can’t get a new stadium built…

    Dinamo je trebao i može financirati stadion ali svi ostali klubovi na listi imaju golem revenue koji nije vezan uz transfere i rezultate. Sponzori, TV prava, prodaja ulaznica itd. Mi lovu od transfera trošimo na normalno funkcioniranje kluba. I to je velika razlika.
    SAS1987
    Mamić je pravomoćno osuđen za izvlačenje love za barem jedan novi stadion.
  • SAS1987
    13.5k
    Pa kažem da je mogao napraviti stadion ali isto tako kažem da je razlika kako se puni budget kluba u odnosu na ostale.

    pravomoćno osuđen za izvlačenje love za barem jedan novi stadion.NORTE
    Za taj novac se danas ne napravi niti novi istok.
  • NORTE
    9.3k
    Za taj novac se danas ne napravi niti novi istok.SAS1987
    Cijene u građevini su iza lockouta porasle, ali tada kad je novac izvučen je vrijedilo novog stadiona.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Drago mi je da je organizirana pripremna utakmica protiv Gorice na kojoj će priliku dobiti igrači koji nisu, ili su manje igrali. Strašno mi je žao što je zatvorena za javnost jer sam siguran da ima još bolesnika kao što sam ja koji bi voljeli to pogledati.

    S obzirom na to da je dosta igrača na reprezentativnim akcijama očekujem ovu postavu.

    Zagorac- Kaneko, Bernauer, Sosa, Mykha- Vidović, Halilović, Ljubičić, Marin- Drmić, Kulenović
  • Droljo
    5.1k
    Pa mora Nevistić branit, ili je i on negdje pozvan?
  • marcio amoroso
    32.5k

    Mora i Zagi dobiti neke minute. Ovo je ipak prijateljska.
  • Droljo
    5.1k
    Mislim da je bitnije nevi dat samopouzdanje i minute. Na svakoj drugoj poziciji bi se složio sa tobom ali golmani su posebne biljke...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.