• Zagi
    5.8k
    Pitanje za kolege na zoni koji su skoro mjesec i pol pogrdno pisali objave o Jankoviću. Toliko da je bilo tona upisa "+Janković" kao mjera za kompenzaciju.Ali

    To ti se stari moj zove...
    zajebancija
    Nemoj kaj zamerit
  • NORTE
    9.8k
    Svi te napadaju, a ti si pobijedio čistim školskim penalima i ostaju im samo dizanje tenzija, kmečanje i upiranje prstom iako znaju da je sve čisto.
    Siroti mali luzeri s juga, Drave i Kvarnera.

    Idući je Slaven i tu očekujem pet komada, ajme meni nije mi dobro.
    Što više dolazaka za širinu kadra i laganu euforiju među navijačima.

    S Osječanima ubuduće treba poslovati samo u slučajevima poput Bočkaja kad ostanu posrani.
    Nikakav Mierez, nikakvi milijuni.
    Slušam te izjave, želim im sve najgore.
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Na temu lijevih bekova.. Dakle, do sada smo doveli najboljeg beka svicarske lige (Lecjaks), reprezentativca Svicarske iz francuske lige (Moubandje), reprezentativca Ukrajine koji je igrao uspjesno LP za krnji Shakhtar (Mikha) i nama nijedan ne valja.
    Lecjaks je sam rekao da mi za njegov tip beka igramo previse tehnicki zahtjevan nogomet. Mikhaljichenko mi se cini na istom tragu.
    Nemoguce je da su sva trojica igrala na dobrom nivou, a kod nas bas niti jedan ne izgleda previse upotrebljivo.. mozda je ipak do nas? :rofl:
  • Bosskovitz
    8.4k
    Mislim da bi u nekom trenutku trebalo na razini lige razmisliti o ozbiljnim kaznama za sve službene osobe koje kritiziraju ligu i suce ako se pokaže da nisu bile u pravu. I to ne govorim o kaznama od 1.000 ili 2.000 eura, nego puno izdašnijim financijskim kaznama u kombinaciji sa zabranama igranja/vođenja/prisustvovanja utakmicama. Slično postoji u američkim major ligama i to s potpunim pravom: jučerašnja utakmica koja je po svim objektivnim kriterijima trebala biti reklama za HNL - prepun novi i lijepi stadion, odlično navijanje bez značajnijih incidenata, veliko vodstvo manjeg kluba protiv većeg i gotovo teatralni preokret u zadnjim minutama - pretvorila se u čistu antireklamu u kojoj se govori o namještanju, pljački, sucima na zadacima, kaljuži, neregularnosti prvenstva i slično. Naravno da će kukanja i jadikovanja od poraženih nakon rubnih odluka uvijek biti, ali ovdje je ključni problem što se radi o kukanju bez ikakve podloge u stvarnim događajima i to kukanju od strane službenih osoba - što klupskih, što televizijskih (a to je još bizarnije jer ih televizija plaća da im ruši vrijednost proizvoda).

    Prilika za opravdanu kritiku svih koji su kritiku zaslužili treba postojati, svi znamo da su suci najlošiji dio hrvatskog nogometa (sama činjenica da bi bez VAR-a Dinamo jučer bio oštećen za dva penala, a potencijalno za naslov i desetke milijuna eura dovoljno govori o tome), ali neosnovane i izmišljene teze koje služe samo kao neodgovorni alibi neuspješnih i/ili nekontroliranih trenera/direktora/igrača/predsjednika uništavaju ugled hrvatskog nogometa jer mu nameću stigmu loše lige u kojoj se utakmice namještaju i koju ne vrijedi ni pratiti. A tako, radi kratkotrajnog lažnog opravdanja za nečiji ego, dugoročno gubimo svi jer naš "proizvod" - hrvatski klupski nogomet - degradiramo, od njega tjeramo potencijalne nove navijače i izbijamo mu iz ruku izdašnije sponzore, što nužno za posljedicu nosi nižu kvalitetu i manje uspjeha na međunarodnoj sceni.
  • NORTE
    9.8k
    Počela je žestoka hajdučko-medijska kampanja protiv dinama, koji qrac čeka klub s priopćenjem?!

    Znači klub gdje se staklenim bocama gađa gostujuće igrače nas proziva zbog ispravnih sudačkih odluka.

    Meni je dosta ovoga, odgovorimo žestoko!
  • Bosskovitz
    8.4k


    #kmecavafamilija

    Svaki put me iznenade koliko još niže mogu pasti.
  • vjeko1701
    6.1k
    Di ce ti se oni uopce dogovorit kaj treba priopciti...
  • Imamo Dinamo
    3.4k

    Nek priopćenje složi onaj tko i za AEK i svi mirni :rofl:
  • San Lorenzo
    12.6k
    Počela je žestoka hajdučko-medijska kampanja protiv dinama, koji qrac čeka klub s priopćenjem?!NORTE

    Daj transfere, daj priopćenja, pa nema Vlatka 100 ruku.
  • morales
    128
    tako je kao onda za atenu zestoko bez imalo zadrske dosta je njihovog pljuvanja na dinamo,majmuni iskompleksirani
  • Keyser Soze
    8.6k
    Klub se mora oglasiti nakon ovakve medijske hajke na nas isto kao i za AEK.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Treba se samo oglasit s objavom videa Petkove panenke. Neka cvile, idemo dalje.
  • Captain America
    15.1k
    Dok se gori bave boljima, bolji se bave sobom. Zato su i bolji.

    Živili.
  • Vučko53
    193
    Ne znam jeste li primijetili jucer. Na zagrijavanju klupa se zagrijava skupa, osim Kaneka, Bernauera i Perkovica. Njih trojica odvojeni prepucavaju se loptom.

    Ne razumijem kako je Jakir vec nakon par dana moze reci da to nisu igraci za Dinamo, cak ni na razini da budu u istom krugu kao ostai igraci s klupe
  • Nino Bule
    12k


    Rekao je da za njih sprema prijateljsku da vidi sta moze ocekivat od njih, jebiga ako su samo regeneracijski treninzi, a nije ih imao priliku gledat kao ove ostale jer su duze tu vjerovatno ne zeli preuzet rizik i igrat ih dok ne vidi, sad ima 2 tjedna za mini pripreme i prijateljsku pa nek odluci sta ce s njima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.