• Nogo
    1.7k

    Vuk i Lisica u duetu
  • dzis
    626
    Igralo se dok Hajduk ne zabije, a kad ono...

    Ajmo sutra dobit, ovo će ih koštati. Nama se okrenulo na Bruninom penalu a njima će na ovome
  • Infinity
    15.5k
    Koliko puta se treba ponoviti da se gleda u koje teme pisete?
  • Mr Anderson
    6k
    Tko je taj neki Miličević? Čim se bavi taj lik? Povezan je s Vlatkom.
  • NORTE
    9.9k
    Afera stolice na stadionu 2011. pa nekih 7-8 godina u vrhu Lokomotive i onda povratak na Maksimir.
  • Mr Anderson
    6k

    Ma bili na sastanku s jednim poznatim nogometnim djelatnikom pa se između ostaloga naravno i Dinama dotakli. On kaže da u klubu drmaju Vlatka i taj Miličević (bilo mi glupo pitat tko je on) i zato je takva situacija oko svega. Navodno oni o svemu odlučuju, a da se Šimić totalno pogubio i sve manje boravi u klubu, a još k tome ga i ovi ne doživljavaju previše. Vjerojatno je pitanje dana kad bude otišao.
  • NORTE
    9.9k
    Šimić totalno pogubio i sve manje boravi u klubu, a još k tome ga i ovi ne doživljavaju previše. Vjerojatno je pitanje dana kad bude otišao.Mr Anderson
    Odlaskom Šimića bi kriza u klubu došla na skroz novu razinu. Ako ode barem bi se oprao od napada onih koji u njemu vide velikog krivca.
    Nadam se da će se momčad vratiti pobjedama, ali stanje u klubu ne smije ostati ovako bolesno.
  • Mihaljević
    8.7k
    Moramo izjebat Mađare
  • Captain America
    15.2k
    Čim se bavi taj lik?Mr Anderson

    Vlatkom (ozbiljno, u vezi su).
  • emilperska
    4.4k


    Ako se zeli nevin izvuc iz ovog sto je nastalo, trebao je otic prije tekme s AEKom ili eventualno nakon nje. Ne sumnjam ja da ga celicna lady i tajnica svih igraca preglasava, ali isto tako 100% sam siguran da ona nema veze s placanjem Bernauera 1,8 mil, dovodenjem Kaneka i ovim skartiranjima Jankovica, Tolica i Bockaja za 0 EUR. To je sve njegov grijeh.
    Plus da pompozno dovodenje Ukrajinca s fronta maltene koji je trebao bit trajno rjesenje na beku pa onda odjednom ispada da je Ljubo za njega u najmanju ruku Robert Jarni trenutno..
    Grijesi tajnice su prilicno sam siguran (ovaj rok, tu ne racunamo transfer torbi u Medugorje): transfer Ivanuseca izmedu 2 tekme playoffa, transfer Kacavende da mu platimo operaciju i vjv gro sitnih sabotiranja ulaznih transfera u suradnji s pijanim glavnim skautom.
    A onda opet kad pogledas ingeniozne Noine transfere, dode ti da se molis da ga nastavi preglasavat jer cemo imat 10 Kaneka u ekipi..
  • Nevo7
    636
    servisira Željeznu Lady... Mislim da su ga jedno vrijeme gurali da bude izvršni predsjednik kluba

    bio bi prava faca da sazove pressicu u Maksimirskoj 128 i olakša si dušu kaj ga muči, tko ga smeta, tko ga koči. Šutnja nije zlato. Šutnjom na kraju štitiš nerad,da ne kažem težu riječ.
    Kaneko je inače trebao doći puno ranije, negdje mjesec dana kako je došao i Francuz, ali ga je Mamma blokirala. Možda bi tada proigrao, a možda bi i mi do tada skužili da je on zapravo ofenzivni vingbek, slično Bočkaju, samo kaj je na desnoj strani sa lijevom nogom. Tko zna, možda bi se aklimatizirao i povezao sa igračima. Ivanušeca je kao još ženska blokirala, pa onda i prodala, čudo, izdaja. Kačavendu i Stojkovića je dogovorila još proljetos, pa ih je blokirala dok nije pala Bišćanova glava. Kača nije ozljeđen, on može igrati, samo kaj mu 3/5 ili 2/3 doktora sugeriraju novu operaciju, tako da vjerujem da će igrati, ukoliko ne dođe do nekog preokreta, i izboriti ugovor. Uglavnom, potpisujem sve od a do ž.
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.7k
    U tamnici tvoji su vojnici!
  • plavi72
    751
    :pray:
    Isuse dragi,Gospe Majko čuvajte nam naše u Grčkoj da izdrže i vrate se obiteljima,djeci,poslovima,ispitima...
  • Common Sense
    529
    Dobar komentar, Dražen Miličević je jedan od onih koje su članovi uprave uhljebili, u ovom slučaju njegova parterica Vlatka P. Postavljen je na mjesto šefa sektora nabave, a oni upućeniji prisjetit će se da mu je nedugo nakon potresa i zatvaranja istočne tribine nanovo uređen ured i skladište podno iste tribine.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.