• Juznjak
    3.3k
    Naravno, tada bi obje situacije bile ispravno dosuđene, a Zebec (uz dakako Strukana) najbolji hrvatski sudacblackbully

    Mali ispravak, što često primijetim u njihovom kmečanju. Znači, situacija bude ovakva: glavni sudac im ne sudi penal, VAR soba ga zove i on nakon intervencije VAR-a promijeni odluku i dosudi penal za Hajduk, a oni u tom slučaju svejedno krenu sa žaljenjem na suđenje i da se svim silama njih želi pokrast i da im ovaj ne želi sudit penal. Tu je i veliki problem s našim sucima, imam osjećaj da oni i kad žele sudit kazneni udarac radije ne sude i čekaju prvi prekid i provjeru VAR sobe. Previše se uzdaju u VAR i sude s razmišljanjem da i ako propuste tako nešto svakako će bit ispravljeno, a da je veća katastrofa dosudit penal koji ne postoji iako će se on poništit od VAR-a.
  • NORTE
    9.8k
    Mi smo klub čiji igrači odgraju fair-play dok gube u vrlo važnoj utakmici.
    Klub kojem se ne dosudi penal nakon lakta u 16-ercu (VAR se nije javio).
    Klub koji zasluženo pobijedi ispravnim odlukama VAR sudaca jer se sudac pravi slijep i još nam da samo 4 minute nadoknade nakon dugog Var-a.

    Onda stiže tovarska medijska mašinerija i lažima želi taj klub koji im nabija komplekse 18 godina staviti na stup srama.
    Klubić čiji navijači staklenim bocama ozlijede gostujućeg igrača, a Hns im se opet ulaguje i podilazi datumima utakmica Hnl-a i kupa.

    Neuspješni mali klubići, gledajte kako dinamo uzvraća udarac i patite.
  • Muka
    346
    Kad se pogleda sve na utakmici što se događalo, a da nije dinamo bio na drugoj strani, donose se zaključci:

    Sudac nije vidio 3 sumnjive situacije direktno ispred svojih očiju, gdje ga je VAR ispravio na 2 i dosuđeno ispravno.

    Produži se samo 4 minute nakon silnih promjena, VAR-a i drugih događaja. Ovo pišem za vrijeme koje se potrošilo za provjeru 1. Penala.

    E sad, kada čovjek pogleda, kakvu je intenciju imao sudac u toj utakmici?
  • M94
    605
    Zasto vlada i gradonacelnik sute o kriminalcevom utjecaju na klub?
    Da smo normalna drzava Barisicu, Vlatki i ostaloj ekipi bi specijalna policija vrata kundakom otvarala u 3 ujutro.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Ako ništa kad bude nešto slično u njihovu korist treba dići halabuku.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Evo neki Repa ti je odgovorio.
  • Keyser Soze
    8.6k
    Nisam ja iza tog profila.
  • Georg Koch
    4k
    nemamo mi alate za to.
    Po drustvenim mrezama, osim Zone(koja to ne radi) nemas neku kompetetnu stranicu(mozda dinamozag2, ali opet FB je majka za IG za te stvari). Ostalo nista.
    Govna imaju od kesa, do hajduckih novosti, dalmatinskih portala itd. I svi pusu u jedan rog. Jednoumlje koje prihvacaju na maksimalno! Do sluzbenog profila kluba, sta ces dalje pricati.
  • Droljo
    6.2k


    Ne nego Kevin Spacey...
  • Mali Zeus
    10.5k
    ↪Mali Zeus Nisam ja iza tog profila.Keyser Soze

    Aaa sori.
    Uglavnom Repa odgovorio. :D
  • Mali Zeus
    10.5k
    Govna imaju od kesa, do hajduckih novosti, dalmatinskih portala itd. I svi pusu u jedan rog. Jednoumlje koje prihvacaju na maksimalno! Do sluzbenog profila kluba, sta ces dalje pricati.mm8

    Ima dosta tih fan stranica dinama po netu. Samo kaj mediji to ne prate, a prenose svaku šušu, svakog Jeru iz geta koji ima nešto za reći. A ne pomaže ni kad se službeni kanal kluba spusti na nivo crnih kesa, čak i ispod tog nivoa. I sad mediji ne vide ništa čudno ni problematično u toj činjenici nego dapače uredno to prenesu kao da je to sasvim normalno. Da službeni kanal kluba dolijeva benzin na vatru svjesno.
  • Keyser Soze
    8.6k
    Većina tih fan stranica Dinama zna postat story s opisom "Kme" i stavom "ne bi se štel mešat". Jedino na fb stranica "Dinamo - život moj" razotkriva tu mitomaniju s juga, al opet nedovoljno kad CK imaju puno veći reach i odlično manipuliraju.
  • Benito
    616
    ma možeš ti na društvenim mrežama napravit svašta i srat ko oni, ali mi smo normalni ljudi i nema potreba za tim i tu završava svaka priča o tom. Psihički bolesnici su dole i ne treba se uopće upuštat u to i bit ko oni
  • Georg Koch
    4k
    da, ali CK prate hajducke vijesti, dalm.portal i razno razni, te doslovno svi pusu u isti rog. I loze masu, prave neki vox populi te to stvarno odjekne. I ima konkretne ucinke.
    Bio ucinak ili ne, da nisu CK &co digli se oko os-din, zar bi Maric jucer sazivo presicu? Naravno da ne
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.