• Georg Koch
    4.6k
    pljesak. Sto prije ovoga budemo svjesni, manje cemo se razocarati iz kola u kolo.
    Mi jednostavno nismo ni obris Dinama kakav je bio zadnjih 10 godina. Mi u rosteru imamo vise igraca koji nisu kvalitet za Dinamo, nego sto jesu. Mi imamo ocajne ljude na svim razinama. Mi se ocigledno srozavamo.
  • NORTE
    11.5k
    Uprava je od dinama stvorila odron od ekipe.
    Nažalost sad nismo sigurni ni u europsko proljeće preko KL, jer ova liga za nas ovakve nije bezvezna.


    • Aston Villa, Fiorentina,
      Paok, Slovan, Maccabi, Plzen, Bodo, Ludogorec

    • Besiktas, Genk, Legia
      Hjk, Astana, Trnava, Zorya, Olimpija

    • Nordsjeland, Klaksvik, Lugano, Ballkani
      Zrinjski, Aberdeen, Cukaricki, Breidablik



    Nadam se skupini:
    Plzen/Maccabi
    Hjk
    Breidablik
  • Jaro
    7.4k
    prepoznao ih je nakon kaj mu ih je agent ponudio. Ziher je rijeka isla okolo i nagovarala klibove da pedaliraju ih
    Decki se nisu probili u svojim inozemnim karijerama i dobili papire... U dinamu ih iz kojekakvih razloga nisu htjeli (poznavajuci prilike, nisu htjeli lovu ispod stola davat, al ak je to onda reci tako)... Rijeka kao klib nebi postojala bez dinamove milostinje zadnjih 10 godina...
  • PlavacZRima
    289
    Ako se Ademi sad vrati , kip mu dignit odma , iz ovih stopa.PlavaSlavonija86d
    Kolika god legenda bio,otisao je iz kluba u jako važnom trenutku,mogao je ostati i biti jedan od najvecih ako ne i najveci al se odlucio za lovu. Načet je ozljedama i osim nekih liderskih kvaliteta ne vidim da ima igracke kvalitete za Dinamo,više bi ga volio vidjet u stožeru nego na terenu.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Bernauer i Kaneko kakvi god bili valjda nisu takav odron da bar ne dobiju koju priliku. To je začarani krug, ne igraju, svi misle da su očajni, pa ne igraju i dalje. Valjda Bernauer recimo bar može igrati u ligi, kao što je protiv Istre, ako ništa da se momčad rotira. Valjda je toliko dobar. Mihaljičenko onako solidan, može proći, dobijao je prilike, al kolko kužim njega treba štedjeti. Tu je još i Vidović koji će pomoći prema naprijed gdje smo kvalitetom ful tanki.
  • sport
    3.3k
    Ničota sve lijepo opisao u Germanijaku
  • Mali Zeus
    13.2k
    Nije li Ničota navijao da se taj isti Ivanušec proda cijelo ljeto?
  • sport
    3.3k
    Nije ga Ničota prodao.
  • Mali Zeus
    13.2k
    Nije ga Ničota prodao.sport

    Nije, ali je ponavljam navijao za prodaju, a sad piše da ga se trebalo zadržati. Nije ni prvi ni zadnji put da samo okrene ploču, on i njegovi kolege.
  • sport
    3.3k
    Nije vrag da medijski napisi kreiraju klupsku politiku pa Uprava shodno tome donosi odluke
  • Mali Zeus
    13.2k
    Nije vrag da medijski napisi kreiraju klupsku politiku pa Uprava shodno tome donosi odlukesport

    Majko mila. Pa nisam rekao ni jedno ni drugo nego sam doslovno napisao da je navijao za prodaju. Znaš čitati?
  • Cosey
    510
    Prvenstvo je kruh, uvijek bio i uvijek će biti. Ali nek ide u p... m... svatko tko zagovara, a pogotovo ak tak u klubu počnu razmišlljati, kako treba žrtvovati KL.

    Ja se veselim današnjem ždrijebu, ne može mi nitko to oduzeti. Ovisno o njemu ću reći cilj, ali cilj generalno je proći dalje ( naravno, može se izvući i jako teška grupa; teška u ovim okolnostima).
  • Klenx
    5.6k
    26.2.2023. Dinamo - Hajduk 4:0, derbi koji je mogao završiti 10:0 da su naši htjeli

    Vikend 30.9.2023. Tovari imaju realnu šansu zakucati prvenstvo, i Dinamo, za idućih 5 godina.

    Bravo svim uključenima. Veličanstven pothvat.

    Da pojačanja, 7 mjeseci drkaju nesposobni kurac, sad će u 3 dana dovesti pojačanja za 6 kritičnih pozicija.
  • Cosey
    510
    Da, ali čudna sportska politika je počela još i prije.
  • Jameson
    425
    Na ovom forumu svi gledamo Dinamo onako kako bi i trebali - navijački. Toliko sjajnih prijedloga za marketing, ugostiteljstvo, da ne govorim o scouting službi gdje Zona izvuče talenta iz Gostivara i izvrsno je vidjeti da i dalje ima Dinamovaca nakon svega što je klub prošao.

    No međutim, ako sagledamo Dinamo kao tvrtku, čini mi se da se tamo događa ono što i u svakoj tvrtki nakon promjena u Upravi ili akvizicije, a to je otpor zaposlenika. Ne bih išao toliko daleko i tvrdio da netko namjerno sabotira Dinamo, ali činjenica jest da je tokom svih ovih godina zaposleno puno ljudi koji ne znaju raditi svoj posao i onda na svaku promjenu, u strahu da se ne vidi njihov nerad ili nesposobnost, potkopavaju ili šire defetizam u stilu: "Jesam ti rekao da će tako biti kad nema više Mamića". To može događati i kod čistačice i kod člana Uprave i sve to utječe na rad i funkcioniranje kluba, a kako vidimo i na rezultate.

    Iako je teško prolaziti ovakve situacije i rezultate, treba biti realan (teško je to kad si navijač) i izvući najbolje iz svega s obzirom na situaciju u klubu. Sad se možemo u miru okrenuti prvenstvu, posvetiti se uigravanju momčadi i graditi temelje za Europu iduće godine. Naravno da to ne znači kako ne možemo kritizirati sportsku politiku kluba ili tražiti promjene, ali dajmo vremena ovom procesu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.