• Krizy
    38.6k
    Perković, Sučić, Baturina, Kačavenda, Stojković i Vidović su 2003. godište a Rukavina skoro (16.1.2004.)
  • ZadnjiSamPutaKažeŠoroveIsokake
    434
    Sad mi je Perkovića još više žao... Nadam se da ga Jakir nije otpisao... Zamisli kako je njemu gledat kako njegovi svi iz U21 igraju a on ne...
  • NORTE
    9.9k
    Neka ostane zapisano.
    Za tekmu dinamo-Rijeka 2:1 kazna dinamu zbog baklji u propisanom iznosu od 1.750 eura.

    Još više su dinamo koštali navijači sa zapadne tribine:

    "u 9. minuti utakmice domaća navijačka skupina BBB, nezadovoljna odlukom suca utakmice, skandirala sa zapadne tribine :roll: 'Cigane, Cigane', čime je počinjen prekršaj iz članka 87. Disciplinskog pravilnika HNS, zbog čega se utvrđuje novčana kazna u iznosu od 2.660,00 eura".

    Izrečena je ukupna novčana kazna u visini od 4.200,00 eura.
  • Patak
    2.6k
    Sad sam pročitao ovu raspravu oko Skupštine, radne skupine itd...Mislim barem meni nije jasno je li onih osam novih povjerenika verificirano ili ne, tj. jesu li sad članovi Skupštine ili ne? Jer to bi moglo biti važno za sljedeću Skupštinu. Ako se dobro sjećam Zorić je na prethodnoj rekao da se mora prvo utvrditi dnevni red pa tek onda verificirati nove članove iz reda povjerenika pa je uzfalilo glasova i Skupština prekinuta. Bilo je oko toga rasprave i ovdje.
  • xavier
    11.4k


    Skupština je nevažeća, drugim riječima, kao da se nije ni održala. Samim tim ni novi skupštinari nisu verificirani te nisu ni članovi skupštine, iako je Barišićeva struja bila mišljenja da se tu ni nema što "verificirati" nego da ih treba samo "predstaviti".

    No to bi svakako trebala biti formalnost. Pitanje je samo želi li Barišić i dalje dogovor s nama ili s drugom stranom uz zadržavanje dosadašnjeg stanja. Ostaje za vidjeti kako će se stvari razvijati. Kad Barišić otkrije karte, znat ćemo i kako dalje.
  • Patak
    2.6k
    Aha, thnx. Sad mi je jasnije.
  • Derby
    181


    Pitanje je na mjestu. I trebaju nam takva pitanja ako želimo demokraciju u našem klubu.

    Ali nekad je bitnije tko pita. Gospodina ne poznajemo imenom ili prezimenom, ali možemo pročitati njegove prošle izjave (sa ovog ili nekog drugog foruma) i na temelju toga zaključiti kakve su mu namjere.
  • Bosskovitz
    8.7k


    Mala ironija u ovome je da su neki od tih koji su vikali “cigane, cigane” mrmljali kako će klub opet biti kažnjen kad su se zapalile baklje na Sjeveru :D
  • Mališan
    1.8k


    NAVIJAČ KOJI JE POSTAO VIRALNI HIT:
    PLUS+
    'Zbog Dinama plačem od '82., a priliku da upoznam Petkovića ne bih mijenjao za tisuće eura'


    Foto: Davor Puklavec/PIXSELL, Zona Dinamo
    Osman Lendo otkrio nam je na koliko je utakmica bio, tko mu je najdraži nogometaš 'modrih' u povijesti, odgovorio je na pitanje tko će ove sezone biti prvak te je li bolji Petković ili Livaja

    Volim ga kao svoje sinove.

    POGLEDAJTE VIDEO: Navijač Dinama Osman Lendo


    'Morate o Dinamu lijepo pisati'
    Kroz suze je to rekao o Dinamu rekao jedan vremešni gospodin i oduševio cijelu sportsku javnost. U utorak je Dinamo na Hitrec-Kacianu odrađivao trening pred uzvrat play-offa Europske lige protiv Sparte Prag. Trenera Sergeja Jakirovića i njegove igrače došlo je podržati 2000 Bad Blue Boysa, a sve je kroz ogradu s puno emocija i divljenja promatrao i stariji čovjek.

    Gospodina Osmana Lendu (67) pronašli smo na Trgu Volovčica, u jednom kafiću. Čitao je 24sata.

    - Morate o Dinamu lijepo pisati. U petak u novinama o zagrebačkom klubu želim vidjeti samo hvalospjeve - u šaljivom tonu poručio nam je Lendo.


    Foto: Davor Puklavec/PIXSELL
    'Samo da upoznam igrače...'
    Nije bio ni svjestan da je hit na društvenim mrežama.

    - Bio sam sa psom u šetnji, često prolazim pored Maksimira. Naravno, uvijek škicnem, pogledam što rade Dinamovi nogometaši na treningu. Živim na Borongaju pa mi je blizu - rekao je pa nastavio:

    - Ne znam ja na te mobitele. To su meni sinovi javili. Sinoć me nazvala jedna osoba iz Dinama i rekla da u petak dođem na stadion, da za mene imaju neko iznenađenje. Dres? Zaista ne znam. Ne treba mi dres, bit će mi dovoljno da nogometaše voljenog kluba vidim izbliza, da ih upoznam... Ne bih tu priliku mijenjao ni za ne znam koliko tisuća eura.


    Gospodin Lendo u Zagreb je doselio kao mladić.

    - Za Dinamo sam navijao i prije dolaska u Zagreb. Samo su 'modri' u srcu, ne mogu ja to istjerati iz sebe. Rođen sam i odrastao u Derventi, a u Zagreb sam zbog posla preselio 1977. Zaposlio sam se u HŽ-u.

    Iz Dervente je porijeklom i Vedran Ćorluka, proslavljeni hrvatski reprezentativac i nekoć igrač Dinama.

    - Vedranov otac godinu je dana stariji od mene, išli smo zajedno u školu. Ne moram ni naglašavati da mi je baš Ćorluka jedan od najdražih igrača koji su ikad nosili Dinamov dres.


    Foto: Davor Puklavec/PIXSELL
    'Petković je nogometni umjetnik'
    A tko vam je najdraži iz aktualnog kadra?

    - Obožavao sam Luku Ivanušeca. Imao je period kad ga nije išlo. Sreo sam ga jednom prilikom u jednom trgovačkom lancu. I on je živio na Borongaju. Rekao sam mu: Trgni se, znaš i možeš. Posljednjih nekoliko mjeseci to je i dokazao, bio je najbolji igrač 'modrih' - kaže Lendo pa dodaje:

    - Sad mi je najdraži Bruno Petković. On je nogometni umjetnik. Drago mi je što je postao kapetan. Ugovor ima još godinu dana, ali nadam se da će potpisati novi i da će nas još dugo uveseljavati svojim igrama.

    Tko je bolji igrač, Marko Livaja ili spomenuti Petković?

    - Ne znam tko je od njih kakav čovjek, ali za mene je Petković umjetnik. Ne sviđa mi se što Livaja ima toliko tetovaža, to nikako ne volim. Livaja gleda samo gol, a Bruno voli podvaliti loptu, asistirati, gleda kako suigrače učiniti boljima, nije ljubomoran kad netko drugi zabije gol.

    Gledao je generacije i generacije Dinamovih nogometaša, a za njega je i dalje broj jedan...

    - Zlatko Kranjčar! Nemojmo previše o njemu. I danas me boli što ga više nema. Nemojmo, pijem sedam tableta za srce dnevno - brisao je suze rukavom karirane košulje emotivni Osman.

    Zagreb: Bad Blue Boys dali podršku nogometašima Dinama uoči odlaska u Prag
    Žao mi je što su neki pripadnici Bad Blue Boysa zaglavili u Ateni. Nisu trebali tamo ići, to je bilo nepromišljeno, ali to su djeca, rekao je Lendo. | Foto: Luka Stanzl/PIXSELL
    'Sudac nas je u Ateni za**bao'
    Gospodin Lendo veliki je ljubitelj Sergeja Jakirovića, koji je preuzeo Dinamo prije 10-ak dana.

    - Igor Bišćan je sigurno dobar čovjek. Ne poznajem ga, ali čini mi se da je. Dobar je i trener, ali morao je mijenjati u uzvratu s AEK-om u Ateni. Malo nas je i sudac za**bao tamo, nadoknada je trajala predugo, kao da je čekao da Grci zabiju. Jakirović je brzo preuzeo konce, posložio momčad. Ne mogu vjerovati koliko se prašine diglo oko njegovog dolaska u Dinamo. Nogomet je njegov kruh. Otišao je gdje mu je bolje, kao što bi bilo tko od nas otišao za boljim poslom, većim primanjima...

    Lendo ide na utakmice kad god može.

    - Sad sam u mirovini pa imam više vremena. Bio sam na puno utakmica, idem na zapadnu tribinu. Doma čuvam ulaznice s najdražih susreta, imam ih nekoliko desetaka. Supruga se ne može načuditi. Kaže mi: 'Pa što ti to treba, nisi ti mladić'. Nekad joj nisam ni smio reći da sam bio na utakmici. Valjda ovo neće pročitati, ha,ha. Što ću kad to volim. Na prvom mi je mjestu obitelj, a odmah nakon - Dinamo. Ići ću na utakmice 'modrih' dok god sam živ.

    Hajduk je u prvenstvu odmakao. Tko će biti prvak?

    - Ma pustit ćemo Hajduku. Neka i oni osjete kako je to biti prvak države - našalio se naš sugovornik za kraj
  • Jaro
    6.1k
    nasa javnost je glupa (opcenito) i pusi Blazicko fore... Uvijek je je u Europi kazna za zakrcene prolaze i uzvike "cigane" veca kazna nego za zapaljene baklje. Samo sto se u medijima prenese "BBB bakljadom zaradili kaznu od X eura"...
  • 77
    62
    Nevistic (zagi)
    Rile(moha)-novi stoper(sutalo)-peric(perkovic ili bernabe)-miha(ljubo)
    Misic(bulat) novi vezni (ljubicic, sucic)
    Novo krilo (spikic) -Baturina (vidovic) - vidovic (marin ili menalo, rukavina)
    Petko (drmic,emreli)
  • BornaPŽ1986
    1k
    Da se i ja osvrnem na ove glasine Pjaca i Uremovic. Vidim da se dosta Uremovica kritizira iako nista nigdje nije jos sluzbeno.Mozda nisam realan za komentirati jer dolazim iz sredine kao i on ali mi nije jasno zasto za nekog pricati da je izdajnik kluba a ne znamo pozadinu prica? Ima li netko pouzdanu informaciju da je Dinamo bio u pregovorima s Uremovicem?Istina, ako ode u Hajduk po nekim parametrima je stvarno izdajnik kluba ali uzmimo u obzir da je dugo bio u B momcadi i da ga nijednom nisu gurnuli u 1. ekipu iako je realno mogao, normalno da se otisnuo za Biscanom u Ljubljanu tad i dalje u inozemstvo. Kao sto ste rekli nije bio clan 1. ekipe, gledajmo na ovo kao posao i da ne znamo dosta pozadinske price iza ovog, sta ako se on zeli vratiti u Hrvatsku i biti blize kuci a Hajduk je jedini zagrizao?

    Druga stvar, vidim netko je napisao da nije mogao ni u Herthi igrati, ako se konstantno igranje u sezoni od 70-90 minuta gleda kao ne igranje onda ok.

    I zadnje, ako je Pjaca izabrao Rijeku a ne Dinamo, je li i on izdajnik kluba koji ga je gurnuo dalje?

    Zakljucak, nemam pojma jel Dinamo uopce bio zainteresiran i za Pjacu i Uremovica, ako nisu ni imali razgovor ne vidim problem. Osobno mislim da bi nam obojica odlicno dosla, doduse imam osjecaj da Pjaca u Rijeci moze biti zvijer a da bi u Dinamo imao pritisak, sto zbog ozljeda ponajvise (a mozda i ne bi naravno). Ja se samo nadam kraj ovih spomenutih stopera da ce se zadrzati Perkovica.
  • Juznjak
    3.3k

    Netko tko javno više puta naglašava da navija za Dinamo nema što ići igrati u najmržeg rivala. Kraj priče.
  • BornaPŽ1986
    1k
    ↪BornaPŽ1986
    Netko tko javno više puta naglašava da navija za Dinamo nema što ići igrati u najmržeg rivala. Kraj priče.
    Juznjak

    Slazem se ali procitaj i ostatak posta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.