• Crle
    431
    Upravo to, neka dosađuje njima ili neka googla.
  • xavier
    11.4k


    Ja znam tko je moj, ali ne vidim kakve to veze ima s tobom. Uostalom, imena 7 "naših" povjerenika (plus jedan "njihov") su izašla ne znam koliko puta u medijima tako da pretpostavljam da to nije ono što zapravo pitaš.
  • Tradicija bunta
    5.7k
    Ovaj baca na Sukera malo... kao niste razumjeli pitanje fala dovidenja.
  • The Undertaker
    4.6k
    Zapravo te pitam da li su ti povjerenici stvarno verificirani članovi skupštine ili su to samo kandidati za članove sljedeće skupštine ili će se pak povjerenici za sljedeću skupštinu tek određivati?
  • Mali Zeus
    10.6k
    On ili ne zna ili zna pa zlonamjerno pita ili nešto treće.

    A te povjerenike tj njihova imena može naći s 3 klika na internetu.

    Mislim da je drugo jer je prije par stranica napisao da zna puno više od ostalih.
  • xavier
    11.4k


    Prilično sam siguran da i na to pitanje znaš odgovor. Ono što mi nije jasno je zašto ne možeš jasno napisati što te muči nego obilaziš kao oko vruće kaše i čekaš kako uloviti nekog s pogrešno formuliranom informacijom.
  • The Undertaker
    4.6k
    Ja mislim da znam ali problem je što ovdje većina misli da zna a ne zna. Bilo bi dobro da im to netko objasni kome ''vjeruju''.
    Edit: Ja ću napisati što ja mislim a ti (ili netko tko zna) neka me ispravi ako sam u krivu.

    Gradski ured nije verificirao prošlu Skupštinu i ona pravno ne postoji. Samim time, povjerenici 7) koje su navijači delegirali u Skupštinu nisu njeni članovi a time i nisu predstavnici navijača u istoj tj, navijači nemaju svoje predstavnike u Skupštini. Za novu Skupštinu, koja se saziva po postojećem Statutu, će se ponovo brojati učlanjenja između dvije skupštine i ponovo određivati povjerenici.
    Da li sam u pravu?
  • Crusades1986
    10.3k
    Obilazi kao oko vruće kaše jer nema tri čiste jasno i glasno napisati da mu je bilo bolje kad je "tatta" drmao klubom pa sad glumi nekog zainteresiranog člana.
  • Mali Zeus
    10.6k
    ↪xavier Ja mislim da znam ali problem je što ovdje većina misli da zna a ne zna. Bilo bi dobro da im to netko objasni kome ''vjeruju''.The Undertaker

    Znači ti znaš tj. misliš da većina nešto ne zna pa ti glumiš da ne znaš kako bi ta većina znala, a ne mislila da zna?

    Bome dobre mentalne akrobacije, nemrem reć.

    Ok.
  • Crle
    431
    Ajde objasni kome tko vjeruje? Daj, objasni svima što se točno događa?
  • Droljo
    6.5k
    Zašto opet etiketiranje? Svi nešto znaju a neće reći. Ovaj pita, pa zašto pitaš, pa zašto ti ne odgovoriš, neću jer mislim da znam, prekini ti, neću ti prekini, volim te i laku noć. I onda krene vrijeđanje.
  • Mali Zeus
    10.6k
    Zašto opet etiketiranje? Svi nešto znaju a neće reći. Ovaj pita, pa zašto pitaš, pa zašto ti ne odgovoriš, neću jer mislim da znam, prekini ti, neću ti prekini, volim te i laku noć. I onda krene vrijeđanje.Droljo

    Lik pita stvari koje su lako provjerljive na internetu i javno dostupne.
  • Droljo
    6.5k
    Lik pita stvari koje su lako provjerljive na internetu i javno dostupneMali Zeus

    Pa kaj? Nek i tu piše onda
  • Crle
    431
    Lik bahato pita stvari koje i malo dijete može saznati sa par klikova na internetu. Čak i ako hoćeš dalje tražiti možeš i ovdje naći odgovore u detalje. No ne, treba srati, bahato upućivati zahtjeve (čak ne i normalno pitanje), i onda bi se netko kao trebao potruditi i njemu posebno dati odgovor.

    Čak i da mu se da odgovor on će i dalje kopati da nešto dokaže sa tim da kao on nešto zna no naravno ne želi reći što to on kao zna.

    Ne da ne postoji čak i najmanje poštovanje prema ljudima koji savijaju kičmu kako bi on mogao za 30 eura glasati u klubu nego još i treba izmišljati stvari kako bi se tim ljudima to otežalo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.