• Orc123
    6k

    Majer i Ivanusec su izdominirali ligu prije nego su dosli u Dinamo, a Kaca je ovu polusezonu poslje ozljede odigrao slabo.
  • The Undertaker
    4.5k
    Ili da skratim, mišljenja sam da Dinamo ne treba igrati moneyball jer mu to nije potrebno. Okosnica ekipe trebaju biti iskusni provjereni igrači tipa Mišića, Ristovskog, Petkovića, itd...a ostalo dokazano najbolji mladi igrači HNLa (iz naše škole ili izvan nje). Po meni, bolje platiti Frigana 2-3 milijuna nego Bakrara 0,5 milijuna.
  • The Undertaker
    4.5k
    Nisu izdominirali ni u Lokomotivi a nisu čak ni u Dinamu prvih nekoliko godina kad su došli. Pa Majer nije ni igrao kod Bjelice.
  • Nino Bule
    12.1k
    I ivanusec i majer su imali double double ucinak u hnlu prije nego su dosli u dinamu, izdominirali su hnl samo su tad jos drugaciji odnosi bili s lokomotivom pa nije bilo pitanja oce li majer u newcastle ili dinamo
  • Patak
    2.6k
    Tog Bakrara se kupuje na osnovu sumnjivo malog uzorka od jedne polusezone. Moguće je da ga se ipak dobro procijenilo...
  • Orc123
    6k

    A na osnovu cega bi se kupovalo onda Frigana? Isto na osnovu jedne polusezone ili u najbolju ruku sezone....sve su to mladi igraci, Frigan je isto potencijal ali u normalnim cjenovnim okvirima.
  • The Undertaker
    4.5k
    Stavi ovdje statistiku pa ćemo pričati. Double-double, možda Majer i to jednu sezonu ali mislim da nije ni on.
  • Ivdzo11
    3.4k
    Majer sezona 17/18 34 utakmice 14 golova.... Majeru je dugo trebalo da se pronađe u Dinamu, malo ga je Bjelica kocio, malo ovo ono....

    Ivanusec sezona prije prelaska u Dinamo 5 golova....i on se vec poceo isplacivati u prvoj sezoni zabio shakhtaru gol pa odmah iduce kolo Rijeci...

    Ja se radujem Friganu... trkacki mocan, ima nos za golove.. ima statistiku iza sebe gdje god je igrao...i upravo takav profil i trazi Biscan jer je najavio da cemo igrati visoki presing svim ekipama... i bas ocekujem da Dinamo bude fizicki daleko nadmocniji od sviih klubova u HNL-u, a samim time i konkurentan sto se tiče Europe (liga prvaka)
  • deda
    29.6k
    Majer 11g+5a
    Luka 6g+5a

    Sezonu u Loksi prije dolaska u Dinamo.
  • Patak
    2.6k
    Frigan i bilo koji drugi igrač iz HNLa je na "radaru" godinama kao potencijal. U Zagrebu se zna za svako godište od zagića tko je talent, bez obzira igrao u Bubamari ili Dubravi neko vrijeme prije nego dođu u Dinamo ili Lokomotivu kao gomilišta talenata ZG i okolice. Dobro je jednom rekao Jozak u nekom podcastu, zove ga neki tata ili menadžer da ima super maloga od mislim 16 g. Kaže Jozak, tad više nisam radio u Dinamu, ali to je nemoguće da netko iz Dinama ne bi čuo za tog malog ako je talent ili ga nije gledao bezbroj puta.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Nije double - double ali jako dobre brojke k9d obojice, pogotovo Majera. Stojkovic je ove sezone u razini sa Ivanusecom s tim da je mladji nego sto je Ivanusec bio tada.

    Ja bih definitivno prije Stojkovica nego Kacavendu.
  • The Undertaker
    4.5k
    Dakle, to su otprilike statistike Kačavende prošle i Stojkovića ove sezone. Frigan je čak i nešto bolji ali on je napadač. Nikakva dominacija već jasno iskazan top potencijal. Povijest kaže da je bolje takve igrače i pretplatiti nego kupovati jeftine i nedokazane. Govorim o sistemskog pristupu, filozofiji kluba a ne o nekim pojedinačnim iznimkama. Mislim, ako Bišćan želi Bakrara, kupi mu ga. Nije to poanta. Ali, kupiti sad 5-6 "Bakrara" a nijednog "Frigana" nije pravi pristup, barem po meni.
  • Orc123
    6k
    Stojkovic da, kacavenda ne....nakon ove ozljede on nije isti igrac i mrni potpuno nedefiniran...uopce nezz za koju poziciju bi ga doveli i za te novce ....ni na jednoj poziciji ne moze biti u prvih 11....ne moze ni Stojke ali je definitivno duplo jeftiniji i mlađi i po meni veci potencijal...Frigan moze ali za razumnu odstetu u rasponu od 2,5 do 3 mil eura...
  • Mlađi referent
    11.4k
    Kad već pričate o statistici, sinoć sam adjustao ove dostupne podatke od Kačavende na 90 minuta.

    Ne sjećam se kad me oko tako prevarilo, meni se činilo puno lošije, ali to govori i o meni dosta.
    Strašan radni moment, ne čudi da ga Šimić i Bišćan žele pa i po cijenu od 3 milje jer sam siguran da oni to već znaju, i njihove analize su vjerojatno poprilično točnije nego ove naše odokativne i paušalne procjene.

    Dobra oklada da će uz pravu minutažu ponovno eksplodirati, ako koljeno to može izdržati.
  • Orc123
    6k
    Topic, Rukavina isto na popisu za Sloveniju a rekli su da idu u Istru?Stefulj i Soldo isto tu a rekli da idu u Rudeš? Imamo ogroman kadar a jako malo kvalitete....teba to kresati sto prije! Kaj znaci sad da tamo svi treniraju i igraju prijateljske a dugorocno se ne racuna s njima ili idu na posudbe? Ne kuzim...zasto ne prodju pripreme za momcadima kojima ce se posuditi!?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.