• Mr Blue
    3.4k
    Ima li tko info do kad bi se trebali potvrditi termini prvog kola i superkupa?
  • bongo
    693


    Superkup je datum fiksiran, još se čeka satnica, pretpostavljam 20.00h kao i lani.

    Prvo kolo još nema rasporeda jer će se rasporediti od petka do nedjelje.Ne bi me čudilo da mi otvaramo prvenstvo u petak...
  • deda
    29.5k
    To ide obično 10-ak dana prije.
  • Laugreano
    1.7k
    i dolazim Bjelice kad smo doveli nekih 7-8 igraca, nitko nije dosao prije 7.mj
  • Orc123
    6k
    Opet se traze mamicevce tamo gdje ih nema ili ih ima u jako jako maloj mjeri a fejs i instagram ih je pun, a ja ne vidim kako se tamo netko preko komentara obracunava s njima...netreba stalbo trazit mamicevce ovdje ako je netko nestrpljiv ili nervozan ili nezadovoljan...velika su nam svima ocekivanja, veucina udari u glavu, nema utakmica, info na kapaljku, novinari bombardiraju i jbg oces neces napises nekad i sta netreba...iskreno i kad citam to po fejsu vecinpm, to velicanje brace realno svatko ima pravo na svoje misljenje i memam namjeru ulazit s nekim u rasprave jer su to okorjeli stavovi, a ja sam miran jer puno puno vise navijaca podrzava ovu novonastalu situaciju u kojoj klub plovi mirnijim i sigurnijim vodama. Samo mi je fascinantno kako se ovdje odmah etiketira i traze se mamicevci, a pun ih je fejs po komentarima od novina i td i tamo im se nitko ne suprodstavi.....smirite strasti po pitanju toga....bit ce sve ok. Danas jos jedan potpis, valjda se radi u tisini. Ja jedino ne bi nikako dovodio Kacavendu i pogotovo ne za 3 mil eura ali đozda i Olivari bulazni.....
  • The Undertaker
    4.5k
    Da skratimo priču, mi bi se trebali riješiti igrača tipa Štefulj, Menalo, Jurić, Kulenović itd...a dovodimo igrače tog ranga. Francuz i Bakrar su trenutnp "Štefulji". Možda postanu "Oršići" ali je to na dugom štapu. To je kontradiktornost na koju se ukazuje. Kad i ako dovedemo Frigana, Kačavendu i Stojkovića onda možemo pričati drugu priču.
  • Keyser Soze
    8.6k
    Ne znam po čemu dovodimo igrače tog ranga kad ih nismo ni vidjeli kakvi su u našem dresu. Meni se sviđa stil igre Frigana, Bakrara dok ćemo za Benauera vidjeti. Brzi, mladi igrači s potencijalom za dobru prodaju u budućnosti, sve suprotno od Štefulja.
  • Mali Zeus
    10.5k
    Ni meni nije jasno po čemu bi Frigan i Stojković prije bili "Oršići" od Francuza kojeg još nismo vidjeli na djelu.
  • Orc123
    6k
    Da Frigan, Stojke, Kaca su se dokazači na europskoj sceni....skupili dvi zajedno 0 minuta u europi, a Vome i sas na Epu mladih se proslavili tako da su instant pojacanja...daj nemojte biti smijesni....nit Bakrar,nit Frigan, Kaca, Stojke, Maxime nisu pojacanja nego prinove. Samo sto Bakrar i Francuz kimbinirano nas dodju 1,5 mil a ovi svaki pojedinacno vise od 3....skupe prinove a? Pojacanja su vani....nesto tipa onaj Tunizanin koji bi bio odmah pojacanje....kombinacija iskustva i mladih mora biti.
  • The Undertaker
    4.5k
    "Štefulj" je tu eufemizam za relativno nedokazanog igrača koji je bljesnuo i pokazao određeni potencijal koji su Dinamovi skauti vidili prije drugih. Kad smo kupovali Štefulja kupovali smo mladog, brzog igrača na deficitarnoj poziciji, sa iskustvom igranja HNLa i EL (ako se ne varam), potencijal za dobru prodaju u budućnosti.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Brzi, mladi igrači s potencijalom za dobru prodaju u budućnosti, sve suprotno od Štefulja.Keyser Soze

    Štefulj je također bio mlad i brz kad je dolazio. Osim toga je bio standardan u jednoj Rijeci koja je ipak rang iznad Istre ili FC Pariza.

    Deni Jurić je imao slične brojke u Šibeniku koje ima Bakrar u Istri.

    Sad se pljuju Štefulj i Jurić, a opravdava se dovođenje Bernauera i Bakrara. Ne vidim gdje je razlika.
  • The Undertaker
    4.5k
    Frigan, Kačavenda i Stojković su najbolji igrači HNLa svog godišta, rang Ivanušeca i Majera kad si prelazili u Dinamo. Ako Dinamo nešto zna, onda zna od takvih potencijala napraviti kroz 2-3 godine klasne igrače.
  • vjeko1701
    6.1k
    Mlad je bio, na deficitarnoj poziciji je bio, odigrao je solidnu EL al da je bio nešto brz, baš i nije. Rijeka je jako dobro kombinirala njegove ubačaje i Čolakovu realizaciju istih. U obrani je bio proječan a kombinatorika mu je bila loša. Ja sam se nadao da može podići svoju igru dolaskom tu jer određen potencijal je postojao...al ne treba sad pretjerivati.
  • Keyser Soze
    8.6k
    Jednostavno na golo oko vidiš da su Bakrar ili Frigan bolji napadači s većim potencijalom od Jurića na čijem se transferu vjerojatno okrenuo rikverc. Mene Štefulj ni tad u Rijeci nije impresionirao, ali sam se nadao da će me razuvjeriti, i on i Jurić su na kraju ispali teški promašaji dok nam je Jurić vjerojatno i uzeo prolaz protiv Seville.
  • Orc123
    6k

    Razlika u tome je sto juric nikad nije bio igrac za Dinamo, a uzeo ga Mamic, zna se i zasto...a stefulj, osim centarsuta nikad nije imao nista....to je bio transfer u rangu Cabraje...covjek nema tehnike, brzina? Koja brzina?
    Zalutao u Dinamu, a to je i pokazao sa tim da ne igra kod ni jednog trenera a posudbu u Celju zavrsio i prije kraja sezone....Paris je inace respektabilan klub koji moze platiti igrace i vise nego sto moze Rijeka, a 2. francuska liga jaca od Hnl ako izuzmes Dinamo i mozda Hajduk. Onaj Marokanac dosao u Hajduk iz zadnjeg kluba koji ispao na kraju a dole je glavni igrac.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.