• Maki17
    182
    I sve prepisuje sa germanijaka, bar navedi od kuda prepisuješ.
  • Ivdzo11
    3.5k
    Et oprostite ako toliko smeta... Uđem na brzinu sta pokupim napisem i tjt
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    30 + 3, ajmo rec 7 previse i treba dobro vidit koga ostaviti u kadru od mladjih a koga poslati dalje, ja bih ostavio Krdžalića, Gurlicu, Vrbančića, Rukavinu i Barišića
  • Nino Bule
    12.2k
    Zanimljivo da brkljaca nije na popisu

    Edit: ni deni juric
  • NORTE
    9.9k
    I sve prepisuje sa germanijaka, bar navedi od kuda prepisuješ.Maki17
    Kog briga odakle prepisuje informacije o dinamu, ovo je zona dinamo, a ne zona promovirajmo portale.
  • Mlađi referent
    11.4k
    Kad oni krenu navodit Zonu kao izvor informacija, tad ćemo i mi njih :cool:
  • Droljo
    6.5k
    Pa jebote ovod se samo čeka napast i pravit se pametan. Od kad sam na zoni prestao sam portale otvarat jer ovdje dobijem sav info koji trebam. I sad jel sa sportskih, 24, germanijaka bmk
    Stalno nešto nemoj pisat ovo ono, pazi na gramatiku bla bla.. svi bi samo branili nešto nekome. Slobodno se preskoče upisi ili kolege koji ti ne pašu.. toliko je jednostavno
  • BornaPŽ1986
    1k
    Zanimljivo da brkljaca nije na popisu

    Edit: ni deni juric
    Nino Bule

    Prvi ajde jos ali drugi ne znam, da je pozvan bilo bi da ga nije trebalo zvati itd., iskreno ja bi se iznenadio da je na popisu. Citam Dinamovu objavu s igracima na pripremama i samo kritike kako necemo ni u konferencijsku ne valja ovo ne valja ono a pripreme jedva krenule.
  • Eduardo
    18.1k
    Stalno nešto nemoj pisat ovo ono, pazi na gramatiku bla bla.. svi bi samo branili nešto nekome. Slobodno se preskoče upisi ili kolege koji ti ne pašu.. toliko je jednostavnoDroljo

    Ne, nije. Zašto? Zato što forum nije privatni Wapp razgovor s društvom već community na kojem se može ili bi se trebala moći pronaći znatna količina zanimljivih i kvalitetnih informacija i podataka. Ovisno o tome za što je forum specijaliziran. S obzirom na to da korisnici imaju dovoljno vremena razmisliti prije nego što nešto napišu i dalje je zapanjujuća količina gluposti i spama koje se objavljuju na dnevnoj bazi. Pojedini članovi ne razumiju koncept foruma pa tako ne razumiju da pisanje i spamanje čisto da bi se pisalo nije poželjno. Zato se forumi moderiraju - da bi se zadržala određena kvaliteta i preglednost.

    Stoga, ako tražimo minimum pismenosti i suzdržavanja od objavljivanja svake misli koja ti padne na pamet mislim da ne tražimo puno. Zamislite da pedesetak ljudi posta na taj način. Kako bi to izgledalo?

    Eto, toliko je jednostavno. Kome smeta slobodno nek preskoči.
  • Droljo
    6.5k
    community na kojem se može ili bi se trebala moći pronaći znatna količina zanimljivih i kvalitetnih informacija i podatakaEduardo

    Točno to.
    Al nekad treba malo i prostora za zajebanciju. Podosta puta sam se uhvatio da umirem od smijeha dok čitam forum..
  • SAS1987
    14k
    pazi na gramatiku bla blaDroljo

    https://ispravi.me/ :blush:
  • NORTE
    9.9k
    Bolje nepoznati igrač kojeg trebamo guglati (a to je skoro svaki koji nije iz Hnl-a) nego preplaćivanje odšteta klubovima koji počnu zavlačiti i dizati iznos odštete kad je dinamo u igri.
    Kakvi Vipotnici, kakvi Bakrači, hvala i doviđenja.

    Igrača na tržištu ima na tisuće, a i naš trenutni kadar je za sad pokriven na svim pozicijama.
    Iako naravno da bi nam dobro došli lijevi bek, zadnji vezni i desno krilo.
  • Droljo
    6.5k
    Svi vele pokriveni smo. I slažem se. Ali čemu onda priča o 8 igrača koje budu doveli. Ak smo tak pokriveni dovedi jednog za 10 mil i bumo puno bolji neg prošle godine. Ne?
  • NitkoBitan
    13.6k
    Ak smo tak pokriveni dovedi jednog za 10 mil i bumo puno bolji neg prošle godine.Droljo

    Ne postoji klub na svijetu koji trosi 15-20% proracuna na dovodenje jednog igraca. Za 10 milijuna mozes dovesti nekoliko kvalitetnih igraca i talenata te zadrzati postojece poboljsanjem ugovora. Taj jedan sigurno nece raditi cuda sam od sebe po terenu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.