• deda
    29.2k
    Zoran Zekić je novi trener FK Sarajeva.
  • Eduardo
    18.1k
    Šalu na stranu, baš smo nedavno komentirali da je nevjerojatno koliko mi je igrača u talijanskoj reprezentaciji potpuno nepoznato. Da mi je netko to rekao prije 20 godina, rekao bih mu da nije normalanxavier

    Gledaj ovo, kakva nostalgija, kakva momčad. Italijo 'ko te nije volio...
  • dzis
    611

    Strasna ekipa,ali meni su nekako jos jaci bili 2002. U Koreji i Japanu ,a mi ih skinemo sa nikakvom generacijom
  • Paggini
    10.1k
    a mi ih skinemo sa nikakvom generacijomdzis

    Uz dva njihova poništena čista gola i zilijardu prilika...
  • Eduardo
    18.1k
    moguće, zadnja linija im je bila brutalna. Imali smo i mi tad bomba reprezentaciju... ali samo na papiru.
  • dzis
    611
    2006. su imali top obranu sa Cannavarom i Nestom,dok je 2002 jos bio legendarni Maldini.

    Ali mislim da izmedu te dvije generacije definitivno pobjedu odnosi 2002. jer su imali vise napadackog arsenala. Kada su bili prvaci u napadu je bio Toni i cini mi se Gilardino, dok generaciju prije Totti, Del Piero i Vieri..strasno,strasno

    Bas dugo Talijani cekaju na igraca tipa Totti i Del Piero
  • Mlađi referent
    11.4k
    mi ih skinemo sa nikakvom generacijomdzis

    To je valjda jedna od najvećih pljački u povijesti SP-a :rofl:

    Da je nama netko to napravio kmečalo bi se dan danas
  • Jaro
    6k
    veca je bila protiv juzne koreje

    i jedne i druge pojede ona iz 1994
  • dzis
    611
    jbg premlad i balav sam da se sjecam 1994 generacije tako da sa time ne mogu u raspravu :)

    2002. generacija bas budi neku nogometnu nostalgiju. Zadnji trzaji tada jos daleko najjace lige svijeta. Sa rusenjem serie a i repka im je otisla silazno Iako su eto vec 2006 digli trofej i 2008. bili u finalu Eura, da bi zadnji Euro i osvojili. Jednostavno nije to ta Italia

    I ne,nisam njihov obozavatelj,niti ih volim,ali fale jaki Talijani
  • Nogo
    1.6k

    Edin Terzić podnesao ostavku na klupi Borussie Dortmund.

    Navodno je u toku hitni sastanak u klubu na kojem će biti odlučeno da li će Terzićeva ostavka biti prihvaćena i koji su naredni koraci kluba.
  • Paggini
    10.1k


    Eh da su naši južnjaci pričekali dan dva više, sad bi imali još većeg kapitalca na klupi...
  • Nogo
    1.6k


    Euforija se nije ni stišala, a krenula bi nova. Haha
  • Eduardo
    18.1k
    Navodno je u toku hitni sastanak u klubu na kojem će biti odlučeno da li će Terzićeva ostavka biti prihvaćena i koji su naredni koraci klubaNogo

    Borussia je službeno objavila tak da je to gotova stvar.


  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Znaci izmedju njega i Hummelsa se ocito odlucilo da ostaje Hummels. Mozda sad i Reus ostane.
  • dzis
    611
    Rekao bi da je ovo poraz za Dortmund
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.