• IstinaZaDinamo
    1.6k


    Pa imas dva izbora:

    a) raditi kako kazu

    ili

    b) raditi kako kazu

    :rofl:
  • Krizy
    38.4k
    :rofl: :rofl:
    445191313_908381547985544_5655669895869187150_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_eui2=AeF6SywIbvmDekEdxLohQF8rjMPLiCJp_cqMw8uIImn9yvPIoTlqSZKtpBcpZTYHByw&_nc_ohc=r0OcHDj6fCoQ7kNvgF9g915&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AYDflMTzIXN94Y4iqhEmSWEI2yyPHFD2fQNlk1tlZFbZVQ&oe=665E413B
  • Facke
    2.6k


    Pa ste to odluci? Kaj imaju nekakvoga novuga vlasnika?
    Mene nije jasne cemu se male male menjanu grbi klubova u neke "modernije" tere na kraju zgleda sranje ko ove. Koj ove opce predstavlja flasu, vazu, toranj?! Iste kak i ovaj uzasni novi Juventusov grb. Cemu to minimalisticke moderne sranje? Te je se tak hladne i glupe zgleda. Zamislite da Dinamo premeni aktualni grb u neke dvije crtice i jednu kockicu...:lol:
  • xavier
    11.4k
    Nije to novi grb. Upravo su predstavili nove dresove koji uredno imaju stari grb, a ovo je nekakav sekundarni logo koji se nalazi sa zadnje strane dresa ispod kragne.
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    A i pise ispod Icon Crest, to je mozda nesto na foru onoga sto HNS koristi.
  • SAS1987
    13.9k
    Pa ste to odluci? Kaj imaju nekakvoga novuga vlasnika?Facke

    Ocito zele povecati emotivno konekciju između kluba i lokalne zajednice koja se razvila na pottery industry.

    The club's nickname is 'the Potters', named after the pottery industry in Stoke-on-Trent.
  • Mali dioničar
    15.1k
    Možda i Hajduk ovo stavi kao simbol za visoke peći.
  • xavier
    11.4k


    Kad sam vidio logo, visoke peći su mi bile prva asocijacija.
  • Juznjak
    3.3k
    80-C4-FFFF-6-D2-A-4-D0-E-B885-C12873-AF4396.jpg
    :broken:
    Ako ništa mi pamtimo ovan kraj po lijepom
  • Krizy
    38.4k
    Real Madrid bez poraza osvojio Ligu prvaka.
    U cijeloj sezoni samo dva poraza, oba od Atletica.
    Skor 42-11-2, gol-razlika 133-53.
  • dzis
    611
    Strasno sezona Reala. Ovako ih gledajuci iz tekme u tekmu kako se “provlace “ nema covjek dojam sa su sezonu zavrsili sa dva poraza.

    Sto je najbolje (najgore) ovo nije vrhunac ove ekipe. Njihovi simpatizeri mogu mirno cekati jesen, a nama koji ih ne volimo ne preostaje nista drugo nego se nadati sa ce Mbappe razjebat svlacionicu.
  • Dudu9
    563
    Odlazak iskusnih igrača i dolazak Mbappe, nekako mislim da ce ih razjebat, ono što ih je uvijek išlo da dobijaju čak kad loše igraju, da im se ne dogodi situacija zidan Ronaldo Beckham
  • db-izbjeglica
    13.6k
    Bolestan skor španjolaca u finalima!

    Tu još treba uračunati i reprezentaciju... finala ne gube!

    2008. Finale EP - osvojili
    2010. Finale SP - osvojili
    2012. Finale EP - osvojili
    2023. Finale LN - osvojili
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.