• Jaro
    6k
    pa normalno da je. Barcelona je poznata po tome.
  • Ivdzo11
    3.3k
    Zekić i Sarajevo loše prošli nakon ždrijeba... Izvukli kazahstanski Aktobe

    Slovensko Bravo izvukli Welski klub

    Velež izvukao Inter Escalades (Andora)
  • Ivdzo11
    3.3k
    Bati i Arda Guler
  • Mali dioničar
    15.1k
    Eh da je naći sponzora za mladje kategorije.

    “Na ovom dresu bi moglo pisati Ledo.”
  • bbb medimurje
    3k
    Kovac odbio ponudu iz arabije
    Nisam znao da je i njemu Bara menadzer
  • Facke
    2.6k


    Otkud ti to da je Bara? Alen Augustincic mu je agent.
  • NitkoBitan
    13.5k
    Kovac odbio ponudu iz arabijebbb medimurje

    Imalo bi smisla!
  • Izet Hajrović
    1.5k


    https://www.index.hr/mobile/sport/clanak/kovac-je-odbio-ponudu-od-20-milijuna-eura-njegov-agent-za-index-otkrio-zasto/2575517.aspx

    "Kontaktirali smo njegovog agenta Andyja Baru, koji je objasnio zašto Kovač na kraju nije preuzeo vođenje kluba iz Dubaija: "Istina je da smo bili u Dubaiju i da smo imali tu ponudu. Prema mojim saznanjima, to je sigurno najveća ponuda jednom treneru u povijesti Ujedinjenih Arapskih Emirata. Financijski uvjeti su bili fenomenalni.

    Niko je dugo razmišljao, bio je na granici bi li ili ne bi prihvatio tu ponudu, ali na kraju su on i njegova ekipa koja ga prati, na čelu s bratom Robertom, procijenili da ih ipak vuče da naprave još neki rezultat u Europi. U trenutku kad smo mislili da će taj posao sigurno biti završen, Niko je odlučio da bi ipak pričekao nešto u Europi.

    Smatram to korektnim i normalnim jer mi nismo ljudima iz kluba obećali ništa osim da ćemo doći na razgovor, što smo i obavili. Na kraju je presudila Nikina profesionalna želja da nastavi raditi u Europi, pa ćemo vidjeti kako će se stvari odvijati i hoće li možda kroz nekoliko godina ipak završiti na Bliskom istoku, u nogometu se nikad ne zna. On je sada odlučio preuzeti rizik i čekati zadovoljavajuću ponudu iz Europe.""
  • Facke
    2.6k


    Nemoj me zajebavati da je i Augustincic pocel suradivati s Baru.... :gasp:

    Ja sam mislil da je on male pametniji. Pa ove je strahota tko se s Baru suradiva.
  • Pesca90
    35
    Za kvizase i hc pratioce Hnla,Puma Rodrigues iz Familicao prelazi u Zvezdu za 2 milijuna,reprezentativac Paname,desno krilo,u sezoni 18/19,8 nastupa za Istru,očito Zvezda ima pik na onog tko ima iskustva igranja Hnla( NDiaye).

    Kad smo kod Portugala,posto je Maric rekao da pratimo to tržište,u slučaju da Cerin propadne tamo mi je zanimljiva opcija Portugalac,Goncalo Franco,23.g,iz Moreiensa,klasični,radni,agresivni box to box,vrij.2 milje,povezivalo se,tj. pisalo da je Fenerbache zainteresiran za njegove usluge
  • Teofil Kateran
    987
    Čini se da Saudijci preuzimaju Monaco, žele stvorit konkurenciju PSG-u.
  • Facke
    2.6k
    Hrvoje Smolcic ide u Lask Linz
  • DrawTube
    3.5k
    sezona je 24/25 i Harry Kane nakon još jedne sezone bez trofeja odluči otići u PSG kako bi osvojio francusku ligu

    Monako iste te sezone:
    Fx-M9-Y6-AX0-AAMFP8.jpg
  • badjibadara
    1.9k
    b_240625110.jpg?v=1



    Nihad Mujakic, poznat po samaranju Lulica, potpisao za partizane.
  • dZg1986
    403
    Bome dosta je i partizan propao ako ovakve likove uzimaju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.