• Jurki
    9.6k
    ca kaze Iris?.. ocel morat rezat kruv na manje fete?
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Dovoljno je da izbace iz Europe neki klub koji je viši rang od Tobola ili Debrecena i eto ti euforije. Još ako "mordor" krene loše u sezonu, opet će se unaprijed tražiti termini za doček na Rivi idućeg svibnja i kupovati godišnje ulaznice kluba protiv kojeg igraju u zadnjem kolu. Nije ta taktika uspjela ove sezone s kupnjom loksinih godišnjih, možda iduće sezone uspije (neće :cool: ).
  • Nino Bule
    12k
    Vidit cemo kakav je ovaj osjecki talijan al i trammezani je lud i divlja pored terena, genaro je uvijek bio munjen, jos imamo sopu u ligi, ovo je vjerovatno sezona s najvecom vjerovatnoscu da ce se jedan od trenera potuc.
  • Dzoni
    245
    Sretno svim novinarima koji ce morat suradjivat s 3 talijana i Sopicem. Press konferencije ce bit opasnije po njih nego dok je glavati bio u klubu
  • xavier
    11.4k
    Mi sad moramo bar 2 Talijana dovest da dođemo u ravnotežu.
    Kad već nećemo na klupu, onda bar za prvih 11.
    :joke:
    mlinchica

    Bastoni (stoper) i Chiesa (krilo) će nam biti ok :cool:

    Šalu na stranu, baš smo nedavno komentirali da je nevjerojatno koliko mi je igrača u talijanskoj reprezentaciji potpuno nepoznato. Da mi je netko to rekao prije 20 godina, rekao bih mu da nije normalan :sweat:
  • San Lorenzo
    12.5k
    Serse Cosmi vol.2.
    Trener koji se još uvijek, ali sve teže, provlači na račun igračke karijere i galame...ja zadovoljan njihovim odabirom.
  • miro
    3.5k
    takva seljačina se ipak neće više nikad nać
  • Dragon1Warrior123
    2.9k


    Morat ce se svi pazit na klupi! :rofl:
  • mlinchica
    1.3k
    Ne podcjenjuj našu “šaku iz Metkovića” :cool:
  • Paggini
    10.2k
    Hahaha to što je vodio Napoli, Milan ne znači da je iole sposoban ih bio voditi, koliko je imao dobar network jbg. Puno galame, malo meda, dobar spoj s tovarima će biti.

    Bilo kako bilo, fantastična vijest za hrvatski nogomet, HNL iduće sezone će goriti. Osijek sa ovim svojim talijanom, tovari s Gattusom, Istra s Tramom, bit ce fkt spektakl za pratit.
  • San Lorenzo
    12.5k

    Ako se dobro sjećam, on je bio trener Milana kad su igrali s Rijekom...Rijeka ih nadigrala u oba susreta. :lol:
  • mlinchica
    1.3k
    I Barella u vezi, ali samo ak Bati ode. :lol:
    Da, da, tada se samo Talijane gledalo i ugledalo se na njih.
  • NitkoBitan
    13.5k
    ca kaze Iris?.. ocel morat rezat kruv na manje fete?Jurki

    Jest ce poskrivecki u svom restoranu :razz:
  • nemapredaje
    2.2k
    Jebote postaju “meme” klub
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    Nakon sto gatusso ode vec vidim gary nevillea kao nasljednika :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.