• Nino Bule
    12k
    Messi odlazi iz barce ????? Barto ga vodi na sud oko otkupne klauzule ???? Nisam mislio da cu ovo ikad u zivotu procitat. Ovo ce gori ispracaj legende kluba od ikerovog bit.
  • Stihl
    3k

    Mene uopce ne čudi, trebaju ga se rijesit dok jos za njega mogu dobit dobru lovu, dok je relativno jos mlad. Uskoro ce i on bit za otpis
  • Nino Bule
    12k
    prvo radi se o legendi kluba, tako rezonirat o igracu koji je vise put najavio namjeru da se umirovi u barci i donio im sve zadnjih 15 godina je sramota. Drugo nece nista dobit zato sto ima klauzulu da moze besplatno napustit klub, odlazi zato sto je bartomeu debil a cijela uprava potpuno nesposobna pa je sam rekao da odlazi.
  • NORTE
    9.8k
    Samo neka ode što prije! I zbog njega i zbog kluba. Bolje je za sve. Nek se vrati za 5 godina.
  • Ero
    942
    Romantika nogometa je davno nestala. Menadžeri vode sve. Odavno je nogomet u kurcu
  • Mali dioničar
    15.1k
    If Barcelona sell Lionel Messi, Luis Suarez and Ivan Rakitic this summer, Ronald Koeman will be the only one left at the Nou Camp who has scored in a Champions League final.

    :lol:
  • NORTE
    9.8k
    Romantika nogometa je davno nestala. Menadžeri vode sve. Odavno je nogomet u kurcuEro

    Nema to veze s menadžerima nego s bezopasnom Barcelonom koja ne može ništa ozbiljnije osvojit i bez prebijene lipe je.
  • Infinity
    15.4k
    bez prebijene lipe jeNORTE

    Proslu sezonu skoro 300m, ova nije ni pocela, a vec su sredili 100m. Sta bi bilo da imaju para.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    3w9t3k33n5z2li1y.jpg

    Uz MUFC, u redu za Messia su još Inter, City, PSG ...

    Iskreno, velika šteta ako ga prodaju, bit će potencijalno bolja jer u zadnjih godinu dvije, Leo je donio više lošeg nego dobrog, Barca ovisi previše o njemu i tome kkao će igrat taj dan.

    A odbacit ga na ovaj način je grozno, nažalost tako je Real postupio sa Ikerom Cassilasom, a prema najvećim legendama kluba se tako ne postupa.
  • Nino Bule
    12k
    "Leo je donio više lošeg nego dobrog"

    Oslobodi boze ...
  • Navijač Dinama
    7.8k
    da, referirao sam se ma zadnju godinu dvije(sezonu), vidi se da kad ga ne ide ne ide ni Barcu, ovise o njemu, a više ga nije islo nego jest.

    Ali treba uzet faktor i da je Barcelonina uprava takva da su se Puyol i Xavi samo zahvalili.

    Najlakše je pljunit po drugom, a sagledat stvari iz drugačijeg ugla, jebo to..
  • NORTE
    9.8k
    City je tu najjači kandidat jer već ima vrhunsku ekipu i Guardiolu, igra najjaču ligu svijeta i nema osvojenu Ligu prvaka. Messi mora otići inače će se pretvorit u Tottia a Barcelona u Romu.
  • Nino Bule
    12k
    zadnje dvije sezone messi igra fenomenalan nogomet i trpa golove kad hoce i asistira masovno, jos bi i vise asistirao da ima svjetsku klasu napadaca ispred sebe, a ne propalog suareza. U tom klubu su problemi svugdje osim u messiju, to da on skodi momcadi su gluposti teske.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    ne kažem da ne igra, ali se zakačio sa upravom, otuda i tu svi problemi,zbog njega se i forsira jebeni Suarez i još jebeniji Pique. Naveo sam gore da su za upit da rade u upravi , Puyol i Xavi samo zahvalnicu ostavili. Tražio je od uprave Coutihna Dembelea Griezmanna , kako da ti igrači naodjednom loši u Barci a nisu bili u Borussiji, Atleticu Liverpoolu..???

    propalog suarezaNino Bule

    Imao je i Griezmanna pa samo 8/9 golova postigao...

    Čovjek je bildao invidualnu statistiku, jer nije mogao timsku jer je bespomoćan.

    A isto tako u ključnim tekmama je bio bespomoćan, Celta(izgubili jedne od ključnih boodva za titulu), kupu protiv Bilbaa ništa nije mogao, a u LP protiv Bayerna se "nije pojavio" baš kao i na uzvratu protiv Liverpoola...

    Jbg frende...ja nisam ljubitelj Barce, ali Leo ima svo poštovanje moje i volio bih da ode u Cityevu formiranu ekipu, i zajedno sa Pepom i njegovim sistemom se "popiša" po Europi.
  • Majki2111
    2.8k
    https://www.24sata.hr/sport/southgate-izbacio-maguirea-iz-reprezentacije-zbog-incidenta-712797

    Nikad mi nije bilo to jasno da se igrači udaljavaju radi vanjskog ponašanja. Makiva ga iz reprezentacije jer se pošoro. Bez veze. Kaj ima veze jel se pošoro ili ne ako ti dobro igra u ekipi??
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.