• Ero
    942
    Da mi je znat što ovo postavljaš ovde?Malo ozbiljnosti majstore,znam da svak može dijelit šta oće, ali ovo su totalne gluposti.
  • Dino
    2.3k

    Potpuno irelevantan video. Ne shvacam tu opcinjenost hajdukom, torcidom, grafitima u splitu i kaj vec. Ovo je Dinamov forum sa svim nijansama plave boje, a ne bijele.
  • Sibirski plavac
    1.5k
    Ma tko je opčinjen Hajdukom?Pa nisam stavio video o njima ili išta slično.Možda je bolje da ne stavljam više videe bilo kakve vrste jer uvijek pokupim neki hejt "zakaj to stavljaš".To kaj sam ja nekad njih spomenuo u komentaru ne znači su mi bitni.Apsolutno me nije briga za njih,Split,njihov klub ili slično.Kaj se mene tiče nek svaku tekmu izgube.Ponavljam,nebu više videa.Možemo li promjeniti tok razgovora?Ne da mi se svaki put kad neki članak ili video stavim da se na idućih 10 stranica moram pravdat svima radi neke objave. Obriso sam ovo,i zaboravite da je ikad bilo objavljeno,može?
  • nkdz
    829
    da malo maknem fokus sa dinama i teskih jutarnjih tema

    Bury fc je Engleski klub koji je nastao 1885 i koji je prosle godine nakon financijskih problema i lošeg vodstva kluba koji su kroz godine ubili klub izbacen iz engleskog nogometa i likvidiran.
    Navijaci su ubrzo odlucili osnovati novi "feniks" klub AFC Bury koji bi to staro i povijesno ime uzdigao iz pepela i omogucio navijacima iz tog malog gradića opet okupljanje i uživanje(živciranje) u novim tekmama i opcenito u nogometu.
    Ovih dana su krenuli s potpisivanjem novih igraca i igranjem pripremnih utakmica (prvu su dobili 5:0).
    Igrat ce na Stainton parku, kapaciteta 4 soma mjesta, a od toga 350 sjedecih tako da zasad nece igrati na svom povijesno "domacem" Gigg lane stadionu koji ima nesto veci kapacitet od cca 12 soma mjesta.
    Znaci uz Fc United of Manchester, AFC Wimbledon oni postaju jos jedan navijacki osnovani klub.
    Glavna boja im je plavo/bijela.
    Nemam bas neki razlog pisanja ovog kraceg teksta osim da su mi ovakve neke teme zanimljive i da malo predstavim ovaj novo osnovani klub.

    https://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/6/6b/Bury_AFC_crest.png/1280px-Bury_AFC_crest.png
  • Infinity
    15.4k
    Znaci uz Fc United of Manchester, AFC Wimbledon oni postaju jos jedan navijacki osnovani klub.nkdz

    Mislim da postoji i AFC Liverpool.
  • nkdz
    829


    thx, nisam imao pojma za njih, sad si mi dao materijala za malo istrazit
  • agramZ
    2.3k
    taj afc liverpool je uz fc united jedini engleski klub koji je stvarno radikalno navijacki. pravno gledano, tako su postavljeni - stvarno nemaju vlasnika tipa the dons trust u slucaju afc wimbledona ili bury phoenix group u slucaju bury afc-a.
  • deda
    29.4k
    Poštovani forumaši,

    cijelo jutro sastavljam obraćanje vama, napisao sam 3 stranice i sve na kraju bacio u koš. Što više riječi to ću manje reći. Zato ću biti kratak.

    Zona Dinamo za glavni cilj ima promicanje ljubavi prema Dinamu, njegovoj povijesti, ali sadašnjosti i budućnosti. Tužan sam i razočaran, iskreno suze su mi u očima jer imam osjećaj da ne uspijevamo tj. da gubimo bitku.

    Ukoliko smatrate da Zona Dinamo nije potrebna u eteru molim vas da nam kažete kako bismo ugasili cijelu ideju.

    Hvala lijepa,

    Deda
  • nkdz
    829
    taj afc liverpool je uz fc united jedini engleski klub koji je stvarno radikalno navijacki. pravno gledano, tako su postavljeni - stvarno nemaju vlasnika tipa the dons trust u slucaju afc wimbledona ili bury phoenix group u slucaju bury afc-a.agramZ

    za liverpool se moram dodatno informirati ali i Bury djeluje ko da sami navijaci upravljaju njime i imaju vlasnistvo 100 posto, cak su dobili podrsku i od Fc United of Manchestera.
  • agramZ
    2.3k
    da, kod bury-a i wimbledona navijaci upravljaju, samo pricam o pravnoj strani. funkcioniraju slicno hajduku, tj. nesto tipa kao kad bi udruga NH imala 100 posto dionica. u stvari su im ciljevi potpuno drugi. i bury i wimbledon su uglavnom bivsi vise ne postojeci klubovi i nadaju se "vratiti" u najvise rangove, dok su afc liverpool i fc united ipak romanticnije price.
  • Crusades1986
    10.2k
    16jxb4rwj6isl19x.jpg
    HNS ne dopušta gledatelje na stadionima zbog opasnosti od korone i onda istovremeno organizira revijalnu utakmicu na kojoj su dopušteni gledatelji?
  • Kwedi
    3.8k
    Javio se Hajduk oko utakmice.

  • Crusades1986
    10.2k
    sigzybq9bxvwpf0t.jpg
    Komentar na HNS-ovoj stranici.
  • NORTE
    9.8k
    Donji Miholjac. Mjesto gdje se okreće novac.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.