• Navijač Dinama
    7.8k
    Nikad mi nije bilo to jasno da se igrači udaljavaju radi vanjskog ponašanja. Makiva ga iz reprezentacije jer se pošoro. Bez veze. Kaj ima veze jel se pošoro ili ne ako ti dobro igra u ekipi??Majki-Papi2111

    Ukratko : narušava ugled reprezentacije, i kvari atmosferu u svlačionici.

    I u svakoj normalnoj reperezentaciji bi bio izbačen radi ovoga, dobro možda ne bi kod nas, jer smo specifični u svakome segmentu.
  • xavier
    11.4k
    Da se ne lažemo, sve ovisi o tome o kojem se igraču radi. Naravno da nitko zbog tako nečeg neće izbaciti Ronalda, Messija ili bilo koga sličnog. Isto tako, u pravilu neće biti izbačen ni igrač za kojeg nemaš adekvatnu zamjenu. No kad se radi o poziciji gdje imaš 4-5 više manje sličnih igrača, onda je puno lakše biti neumoljiv i trenirati strogoću.
  • Crusades1986
    10.2k
    Pa možzda jer to nije dopustivo ponašanje i jer se tako ne ponaša kapetan jednog od najvećih engleskih klubova i član reprezentacije? Lik je napao policjce, vrijeđao ih, na kraju pokušao podmitit. Djela zbog kojih bi obični smrtnici završili u istražnom zatvoru, a on će platit neku lovicu, dobit uvjetnu i bok.

    Al dobro, ti i moral ste već od ranije na vi pa i nema smisla ti objašnjavati neke stvari.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Ja ga ne opravdavam, ali realno su od igrača napravili robote.
    Deda je jučer ili prekjučer na nekoj temi napomenuo da su naši dečki znali popiti litru žestice na dan tekme i igrati kao zmajevi, sjetimo se samo našeg Štefa Lamze :lol:
  • Crusades1986
    10.2k
    Istovremeno s ovim u Grčkoj, njegov suigrač Lindelof je uhvatio i zadržao lika do dolaska policije koji je starici ukrao torbicu.
  • Neki tip
    19.6k
    u svakoj normalnoj reperezentaciji bi bio izbačen radi ovoga, dobro možda ne bi kod nas, jer smo specifični u svakome segmentu.Navijač Dinama

    Pa daj nastoj ne nabadat svako malo nekakve poluzaključke, (dez)informacije i tvrdnje.

    Po čemu zaključuješ da kod nas ne bi? Kad već imamo primjere da bi i bez tučnjave. Zbog izlaska u narodnjački klub (isto bi bilo i da su bez dozvole, uoči utakmice, otišli u neki drugi), suspendirani su bili Ćorluka, Srna..
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Razlika je suspendiran i izbacit, a ovo zaključak donio po tome kako igrači kod nas vec 20 godina igraju na osnovu stare slave, i to se u biti uvijek gleda jesil šta i jesi to ikad bio. Bilo i prije i sad je aktualno.

    Jer mi smo Hrvatska, drugačiji od drugih, različitiji od različitih, na svoj način posebni. Nitko kao mi.
  • Neki tip
    19.6k
    a prije toga sve po meritumu? Pratiš nogomet par godina, živ si 18, al znaš kak je zadnjih 20, dok je prije toga vladala meritokracija.. dajme najme. :roll:

    Ne zamjeram, jer se sjećam sebe.. kladio sam se s prijateljem u razredu u srednjoj da ćemo ispasti u skupini (on igrao na polufinale) na SP 98.
    Zašto nisam vjerovao? Zato što sam laprdao kako su u repki po starim zaslugama ovi stariji..

    A što se tiče ovog drugog, ispalo je suspendirani, jer su se ispričali, pokajali, kako to već ide.. u trenutku kad se dogodilo, tj saznalo su izbačeni. Naravno da poslije "pokajanja" to ispadne kratkotrajna suspenzija.

    Kao, uostalom, i u slučaju Maguirea, vidim da dodaje @Crusades1986.
  • Crusades1986
    10.2k
    Ali ti kolega sad uspoređuješ pozivanje u reprezentaciju zbog starih/novih igračkih zasluga i izbacivanje iz reprezentacije zbog nediscipline samo za sljedeće 2 utakmice (Maguire).
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Ali ti kolega sad uspoređuješ pozivanje u reprezentaciju zbog starih/novih igračkih zasluga i izbacivanje iz reprezentacije zbog nediscipline samo za sljedeće 2 utakmice (Maguire).Crusades1986

    Pozivanje u repku je samo primjer, zašto smo specifični.

    al znaš kak je zadnjih 20Neki tip sa Zapada

    Znam jer mi je imalo to pričat mnogo starijih osoba, i to svi sa malte ne jednog te istog mišljenja.
  • Neki tip
    19.6k
    dobro, pričali ti stariji.. a ti stariji misle da je sve počelo tamo negdje 2000., možda '99. ili 2001.?

    Kao prvo, osobno ne mislim da je ta pošast baš tako izražena, a posebno ne tako specifično za nas kao što tvrdiš. Pa tebi i Messi igra po starim zaslugama već 2 godine. :) Naravno da treba raditi kvalitativnu smjenu generacija, ali nisu ljudi i odnosi roboti i matematika.

    Drugo, nije to samo do tebe, alergičan sam općenito na fraze o zadnjih 20 ili 30 godina. Vrlo su česte i kad je u pitanju Dinamo pa tako imamo dojam da je do 1990. Dinamo bio upravljan po članskom modelu, bez upliva politike, a igralo se najpoštenije prvenstvo u ovom dijelu svemira.
    Osnivački čin dogodio se na našoj agori, na Sljemenu, gdje su se Zagrepčani skupili, odbacili dvotrećinskom većinom mrsko ime Građanskog i izglasali novi klub - Dinamo.
    Iste fraze koriste se i kad je u pitanju ekonomija, demokracija, korupcija.. Promašene, nedokazive, neistinite, besmislene.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    korupcijaNeki tip sa Zapada

    Upravo zbog toga mislim da kod nas Dalić ili HNS ne bu nikad izbacili Lovrena. Naprimjer jer je pogrešno, ali namjerno svjedočio u korist dokazanog lopova i njegove korupcije i kriminala.
  • Majki2111
    2.8k
    Pa ztašto bi ga izbacio. Bitan igrač i obrani. Uigran s Vidom.Više štete je da ga makne nego da ga zadrži.

    Zapanjujuće mi je da o ovome čak raspravljamo. :confused:

    Apsolutno me ne zanima hoće li mu u repki igrat neki grubijan ili mrav koj je manji od makovog zrna u vanjskom životu. Bitno je kaj mi donosi u ekipi.
  • deda
    29.4k
    Danas se u Ždralovima igra jedan od najvećih gradskih derbija u Hrvatskoj. U finalu kupa BBŽ sastaju se domaća Mladost i Bjelovar. Ako ste se zaželjeli nogometa i korone :lol: navratite.

    118484340_1498163283696820_8829858796399529590_o.png?_nc_cat=110&_nc_sid=730e14&_nc_eui2=AeF6N1jT8qPxaE7pQgSgKIJryVUZ-6OWVynJVRn7o5ZXKVnXkp7UJL_g89b5haRXlUv7d1zqulGOADvhpVqaaa_6&_nc_ohc=-Nz9WowTykgAX_Y3czt&_nc_ht=scontent.fzag3-1.fna&oh=c8fa0a368343e7e80e47da3b53cdd446&oe=5F6BF329
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.