• Navijač Dinama
    7.8k
    treća liga udara bez problemaCrusades1986

    Ja sam čak mislio i da pravilo bez publike vrijedi i za treću.
  • og1986
    2.9k
    Pjanić pozitivan na koronu. Propustiti će pripreme sa Barcom, kažu da nema simptome.
  • xavier
    11.4k
    Objašnjenje za treću i niže lige je da je kao većina stadiona takva da ne mogu zabraniti gledateljima stajati uz neku ogradu van stadiona i gledati utakmicu. Pa onda kao kad je već tako, dozvolili su im i dolazak na samu utakmicu.

    Riječani, kako smo već pisali, isto uredno gledaju s onog brda iznad Rujevice.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Riječani, kako smo već pisali, isto uredno gledaju s onog brda iznad Rujevicexavier

    Jučer čini mi se vidjeh, i Šibenčani imaju neki brdašce ili šta već, da gledaju domaće tekme.
  • xavier
    11.4k


    Nisam jučer gledao, ali Šubićevac se jako lijepo vidi s one ceste sa strane.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    i cesta i oto brdo, čini mi se Funcuti objavili sliku..
  • Eduardo
    18.1k
    Suarez je prvi igrač kojeg je Koeman obavijestio da na njega ne računa i da može napustiti Barcelonu.
  • marcio amoroso
    33.8k
    I bio je karcinom Barce. Zapamtio sam podatak da je u tekmi protiv Rome kad ih je izbacila pretrčao 8 kilometara. Ja sam trčao 9 kao zadnji vezni u totalno amaterskoj ligi. Igrao je uvijek samo zato što je Messijev prijatelj.
  • Eduardo
    18.1k
    Nije on jedini karcinom tamo. Taj klub je pogubljen zadnjih nekoliko sezona na svim razinama. Ovo s Bayernom je bila samo kulminacija svega što se dogadjalo zadnjih godina. Trebali su doživjeti ovakvu rezultatsku šamarčinu sezonu ako ne i dvije ranije. Pogubljeni su u upravi, pogubljeni su na terenu, transfer politika je kriminalna, od mehanizama u igri ostala je samo osovina Messi - Alba. Bit će tu hrpa posla za Koemana. Ne bih se čudio da ponovno krenu u slaganje momčadi bez plana i programa te da ih i iduće sezone dočeka rezultatski fijasko.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Imaju odličnog golmana, vjerojatno top 3 na svijetu.
    Imaju super bekove, iako se desno puno rotira između Semeda i Roberta.
    Imaju Lengleta kao odličan potencijal na stoperu, imaju Umtitia koji je bio top stoper do ozljede i dolaska novog trenera.
    De Jong u vezi je vrhunski igrač.
    Imaju naprijed Griezmanna, Messia, Fatia, Dembelea i Coutinha.
    To je okosnica ako se riješe ovih igrača o kojima se priča da će ih se riješiti, uopće ne izgleda loše. Plus su tu Pjanić i ova plejada mladih igrača.

    Ter Stegen- Semedo, Lenglet, Umtiti, Alba- Pjanić, De Jong- Dembele, Coutinho- Messi, Griezmann uopće nije loša ekipa i ne vidim da im prijeti fijasko.

    Pojačanja trebaju u veznom redu, možda na stoperu i jednog razbijača naprijed ako zapne.
    Odlasci su vjerojatno Pique, Busquets, Rakitić, Vidal, Suarez, Braithwaite plus Arthur koji je već otišao.
  • Eduardo
    18.1k
    Sve to stoji, ali svi ti igrači bili su tu i ove sezone, a većina njih i prethodnih pa se dogodilo što se dogodilo. Naravno da na papiru to nije loše, dapače, ali čini mi se da tu dublje unutra nešto ne funkcionira kako bi trebalo.

    MaTS - sigurno TOP 3 golmana.
    Semedo - podložno je raspravi da li je baš ona TOP klasa... dobar je, ali TOP klasa više ne nego da.
    S.Roberto - oni još uvijek ne znaju da li je on bek ili vezni igrač, iako meni odradjuje bolji posao na beku nego u vezi.
    Umtiti - kad je zdrav i u formi meni osobno najbolji CB tamo. Problem je što ga u zadnje dvije sezone muči i jedno i drugo, znači problem je baš taj 'bio' i pitanje je može li biti opet. Za Lengleta se slažem. Pique u mirovinu.

    De Jong još nije pokazao onu igru iz Ajaxa. Kad podigne razinu igre bit će vrhunski i trebao bi predvoditi vezni red. Puiq mi se tu jako svidja i uz Frenkija bi mogao u budućnosti biti okosnica veznog reda. Busq bi tu još imao nešto za reći kao rotacijski igrač, a ne kao vodja veznog reda.

    Griezman, Dembele i Coutinho? Nitko od njih zbog raznih okolnosti nije ispunio očekivanja. Griezman je greška i jednostavno ne vidim kako ga se može uklopiti u momčad čijom igrom doslovno dirigira jedan igrač s kojim sve kreće, a gotovo i završava. Nikako mi on i Messi nisu kompatibilni. Dembele ulazi već u četvrtu sezonu, ali zbog fizičkog, a i psihičkog stanja jednostavno nije igrač na kojeg možeš polagati nade da može izvući sezonu. Coutinho, njemu bih pružio još jednu šansu. Samo zato što mi se svidja kao igrač, ali koliko vjeruju u njega su već pokazali.

    Fati je još premlad da bi nosio breme jednog od bitnijih igrača u klubu koji cilja sve najvažnije trofeje. Pjanić se tek treba uklopiti, a koliko je to 'jednostavno' vidjeli smo na nekoliko skupih igračaka zadnjih sezona.

    Kad kažem fijasko, mislim na sezonu s 0 trofeja ili eventualno osvojenim kupom. Tu se možemo složiti? Pod uspješno može proći osvajanje prvenstva ili LP-a, dok sve drugo bez osvajanja jednog od ta dva trofeja vjerojatno ne zadovoljava ambicije uprave i igrača.
  • marcio amoroso
    33.8k
    Tu se možemo složiti?Eduardo

    Naravno da se tu možemo složiti.

    Mislim da će Griezmann i Messi igrati sami naprijed i da bi to moglo biti ok.
  • Eduardo
    18.1k
    Mislim da će Griezmann i Messi igrati sami naprijed i da bi to moglo biti ok.marcio amoroso

    Nisam siguran niti u jednu od ove dvije dvojbe :grin: vidjet ćemo još kako se tržiti pa valjda budemo pametniji.
  • deda
    29.5k
    FC Malaga zbog financijskih problema te radi spasa kluba raskida ugovore sa svim prvotimcima.
  • Navijač Dinama
    7.8k
    Što se tiče rasprave o Barci, evo neki moj uviđaj i mišljenje šta i kako.

    Ter Stegena
    Semedo/Roverto-sasvim svejedno, Semedo nije toliko dobar koliko ga hvale, a Roberto je pogubljen zbog toga što dvi tekme počne kao bočni a tri kao zadnji vezni
    Lenglet i Umtiti-Lenglet je dobar,Umtiti do ozljede bio jedan od boljih stopera na svijetu, a Pique je sve samo ne dobar igrač i to zadnjih par godina.
    Albu ostavit ima jos koja sezona u njemu

    Alena-ima potencijal da postane nasljednik Busquetsa, možda ne toliko dobar kao Sergio ali isti tip igrača samo ga treba obrusit.
    Rakitića prodat-čovjek nit forme nit igra,doduše igra u repki jer vec 20 i neku godinu u repki gledaju "stare zasluge"
    Pjanić-star ali se može izvuć još poneka sezona iz njega
    DeJong- dat mu slobodu i loptu kao i Xaviu
    Arthuro Vidal- prodat u obližju mesaru i reć mu da se više trudi a manje priča

    Dembele -više u bolničkom nego kućnom krevetu, prodat ga dok još ima cijenu
    Ansu Fati- budućnost Barce
    Suarez-prodat ga,njegovo je prošlo kao i Piqueovo
    Griezmann- njemu ne paše napadački nogomet u kojem je igra fokusirana na jednog čovjeka(Messia), treba igrat u def.ekipi ili ekipi koja ne preferira toliko napadački nogomet.
    Messi- talenta i dalje ima, jedan od najbolji svih vremena i to jest, sve to stoji, ali u posljednje vrijeme više ga ne ide nego što ga ide, i zbog toga igra Barce ispašta jer ovise o njemu i o tome na koju će nogu ustat.

    Njega bi prodao uz Suareza i to za dobru lovu, a zauzvrat doveo bi Richarlisona i Depaya kao zamjene.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.