• xavier
    11.1k


    Više je razloga. Prvo, stalno kombiniranje sastava, zatim činjenica da igramo relativno defanzivan nogomet. Uz to niti jedan naš napadač nije klasičan golgeter. Barem ne Petković i Gavran. Ne mislim time ništa loše, dapače.

    Ian je danas na Snetu imao dobar post oko toga.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ma imaju ti napadači svoje kvalitete i sve je to 5 ali i ja smatram da Dinamov napadač mora imati 20 komada u sezoni. Bilo je i rotacija i ozljeda i svega ali se nadam da Gavran ide na 20 sljedeću sezonu.
  • deda
    27.5k
    Ni jedan naš napadač nema preko 2000 minuta
  • BluePhone67
    3.2k
    Po meni dali igramo defanzivno ili ofanzivno, dali sa jednom spicom ili tri, dali imamo rotaciju kao ove sezone sto opet u jednu ruku spada da je konstatna jer su neki gurali u Europi a neki HNL kako god okrenes moramo imati igraca sa 20 golova u ovoj ligi, pa jebeni Caktas koji kod nas nemre prismrdit prvoj ekipi, igrao bi ko Moro za Dinamo 2 nakon ozljezde da ulovi formu je u mogucnosti da postane prvi strijelac HNLa.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Meni je draže da toliko različitih igrača zabija nego da imamo jednog koji odskače. Znači da dolazimo s puno igrača u završnicu i da prijetimo sa svih strana.
  • deda
    27.5k
    Imali smo mi Hodžića i Henriqueza koji su imali 0,5 golova po tekmi pa smo ličili na drek i gubili u Europi kao keks. A gdje su oni sad. Dinamo im je bio vrh karijere.
  • xavier
    11.1k


    Dobro, pa nije baš isto ako igraš defanzivno ili ofenzivno te ako igraš sa standardnim sastavom ili stalno mijenjaš prvi 11.
  • BluePhone67
    3.2k
    Meni je draže da toliko različitih igrača zabija nego da imamo jednog koji odskače. Znači da dolazimo s puno igrača u završnicu i da prijetimo sa svih strana.Mr Anderson

    Slazem se za zavrsnicu, ali opet kada imas takvu momcad i kada se svi ukljucuju u taj napad bi mi trebalo vise golova od napadaca. Daje ostao Budimir imam osjecaj da bi ih on nastancao barem 20 komada
  • Mr Anderson
    5.3k
    Pa bi s dobrom minutažom. On je tipični centarfor 16-erca. Petković i Gavran su drugačiji.
  • xavier
    11.1k


    Istina, a ne bi ih ni Budimir imao ni blizu 20 jer se ne bi naigrao pored Petkovića i Gavrana.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Caktaš je od 17, 8 zabio Rudešu, igra non stop ko povučeni centarfor. Marić isto hrpu golova jazavcima ili iz penala.
  • BluePhone67
    3.2k
    Meni u ovom sustavu sto preferira Bjelica sa jednom spicom vise odgovara Budimir nego Gavranovic, a Petkovic u formi je idealan za taj Bjelicin sustav.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Gavran je žrtva ovog sustava, ali svejedno zabije dosta bitnih golova.
  • Bosna86
    11.5k
    Gavran trpa nizoj vrsti iz Splita, to je najbitnije
  • marcio amoroso
    31.9k

    Gavran lisica prava. Stoki zabije svaku :love:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.