• Eduardo
    17.2k
    Orša zabio ukupno 10. gol sezone u svim natjecanjima. Prvi naš igrač sa dvoznamenkastim učinkom. :up:
  • Eduardo
    17.2k
    Update :up:
  • Eduardo
    17.2k
    Ukupno 21 različit strijelac i 19 različitih asistenata. Rapsodija u plavom :strong:
  • dinamo vitez
    214
    Hajrović po transfermarktu ima 7 asista, Petko 9. Pratim malo ove ofenzivce pa me začudilo malo.
  • Eduardo
    17.2k
    Možda sam propustio negdje, ali ne znam baš da su mi promakla 3 Izetova asista? Bacit ću još dodatno oko na to.
  • Eduardo
    17.2k
    Na listu strijelaca dodan i 22. igrač (Moro) i asistent broj 20. (Atiemwen).

    BTW morat ću idući tjedan malo korigirati listu asistenata pošto se neke brojke ponešto razlikuju od nekih drugih statističkih podataka s nekih pouzdanih stranica. JBG kad nisam vodio statistiku otpočetka nego je već bilo odigrano ponešto utakmica tako da sam se bio pouzdao i u neke pisane izvještaje koji izgleda i nisu bili najtočniji.
  • Eduardo
    17.2k
    Ovako na brzinu što sam bacio oko na transfermarkt.com razlika kod nekih igrača u broju asista kod njih i nas je ta što oni pišu asistencije igračima koji su izborili 11m. Također su Izetu upisali asist za Olmov gol u Osijeku, a mi nismo jer je čovjek pretrčao s loptom više od pola terena. Mislim da smo se bili ovdje složili da to nije za asist. Uglavnom, moram Izetu dodati asist ili dva koja sam propustio.
  • Eduardo
    17.2k
    Ažurirano i ispravljeno osim u slučajevima navedenim u postu iznad.
  • 000
    941
    To je to, nista za dodati ni oduzeti. Sada je vjerojatno najtocnija moguca statistika.
  • Eduardo
    17.2k
    UPDATE!

    10.gol Gavranovića ukupno u svim natjecanjima, 7. u HNL-u.
  • Eduardo
    17.2k
    Novi strijelac na popisu, 23. ukupno. Prvi gol Majera za Dinamo i prva asistencija Marina u HNL-u (ukupno druga, ima jednu u kupu).
  • Eduardo
    17.2k
    Petković asistencijom protiv Osijeka u kupu postao prvi igrač sa ukupnim double double učinkom u sezoni.

    11 golova i 10 asista

    Olmo došao na ukupno 10 golova
  • Eduardo
    17.2k
    Nemamo još niti jednog dvoznamenkastog strijelca u HNL-u. Moram priznati da mi je to pomalo razočaravajuće. Petković je prvi sa 9 komada što je za 9 manje od prvog strijelca lige. Gavran je na 7, a Budimir koji je odigrao kud i kamo manje od njih je na 5. Jedino Olma se može pohvaliti.
  • deda
    27.5k
    Ali zato imamo čak 21 strijelca
  • Eduardo
    17.2k
    I 19 različitih asistenata.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.