• deda
    27.5k
    Uspio sam jupi deda! :rofl:
  • 000
    941
    Kada je Cekici odigrao zadnju za Dinamo? Onomad kad je slomio kljucnu kost?
  • deda
    27.5k
    Igrao je još nešto kupa poslije, a pošto je još u drugoj momčadi i ima teoretske šanse da nastupi za prvu, vodim ga u evidenciji.
  • 000
    941
    Jasno da ima, mislio sam da ce dobiti priliku u kupu, igra dosta dobro ove sezone.
  • Infinity
    15.2k
    Iako vec ima 21 godinu, ja i dalje vjerujem da ce taj mali jednog dana biti prvotimac Dinama. Mozda nece biti neka bitna karika, ali mislim da ce posluziti barem u rotaciji.
  • Eduardo
    17.2k
    Update strijelaca i asistenata. Kadzioru sam za ovu tekmu upisao jedan asist. Vidjet ćemo kako bude kasnije u službenim izvještajima. Ako oni priznaju i prvu asistenciju lako je upišemo ovdje.

    Trenutno je Budimir naš ukupno, gledajuć sva natjecanja prvi strijelac sa 7 golova, dok u HNLu dijeli prvo mjesto sa Gavranovićem i Petkovićem (svi po 4 gola). U asistencijama je prvi Kadzior sa 7, svih 7 u HNLu.
  • 000
    941
    Bravo jos jednom Dudu na ovome.
  • Eduardo
    17.2k
    Gavran x6 golova i x5 asistencija. Bez sudačkih pogrešaka bilo bi ovo još i bolje + još mu i Oršić ukrade onakav asist sinoć.

    Sinoć se za prvi gol ne vodi asistencija nikome?
  • deda
    27.5k
    Zašto ne Olmo i zašto se ovaj drugi ne bi pisao asist Gavranu? Nisam doma s tim pravilima za asiste nije me to nikad toliko tangiralo.
  • Eduardo
    17.2k
    Ma prvi je čisti asist Olma. Dani je sad prvi asistent Europa Lige.

    Gavranu se valjda ne broji jer je golman obranio prvi udarac Oršiću.
  • 000
    941
    Gavri bi stavio dupli asist za drugi gol da ja vodim evidenciju :cool:
  • deda
    27.5k
    Šta dupli, na kvadrat za genijalnost ko i Brozu za blok :lol:
  • 000
    941
    :cool: Vidiš, a on dvoji da li uopće da upiše jedan pišljivi asist..
  • deda
    27.5k
    Na worldfootballu za prvi gol upisan Olmo kao asistent, za drugi nitko.
  • deda
    27.5k
    Dudu, čekamo da upišeš statistiku iz Koprivnice.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.