• Eduardo
    17.2k
    @deda evo jesam. Sorry, slabo sam bio na forumu zadnjih par dana. Navukao sam nekakvu upalu na oči pa mi teško gledati u monitor...
  • Eduardo
    17.2k
    Gavran x7 - x5, Kadzior x4 - x8, Budimir x8 - x2, Olmo x3 - x7... Update
  • Eduardo
    17.2k
    Petković x5 golova i x1 asist. @marcio amoroso
  • deda
    27.5k
    Jel ovo nitko nije Olmu asistirao za drugi gol, istina Bog ništa se ne vidi?
  • 000
    941
    Deda, sam si je gurnuo u for, sve je sam napravio :up:
    Malo je pao bio, sada je ponovo u uzlaznoj putanji. Ne trebaju čuditi te amplitude, ovo mu se može pisati kao prva ''prava'' sezona.
  • Eduardo
    17.2k
    Gledam sad snimku i čini mi se da mu je Izet dao loptu, ali bilo je to još debelo u našoj polovici. Nisam siguran da bi bilo OK upisati asist u ovom slučaju. Ne znam kako ostali gledaju na ovo, ali meni više vuče na solo prodor.
  • deda
    27.5k
    Da. Sad gledam ja, na TMu su upisali Izetu asist.
  • Eduardo
    17.2k
    JBG nisam pametan... Ajd nek se još netko priključi sa svojim mišljenjem pa ćemo odlučiti. Ja sam bliže za NE nego za DA.
  • 000
    941
    Mislim da ne. Krenuo je 10-15m iz naše polovine, plus je dao sam sebi loptu u for.
  • markoli
    1.6k
    Meni to nije asist.
  • Infinity
    15.2k
    Ma kakva asistencija. Realnije je da se Olmu upise gol, asistencija i Dragina predasistencija nego da se Izeta uopce spominje.

    A sto se tice prvog gola. Ne znam za HNL, al danas pricam s bratom, pitam ga jer on prati vise te strane lige i on mi kaze kako u nekim ligama pisu asistenciju onom tko je pucao, pa nakon obrane pao gol. U tom slucaju bi Gojak bio asistent, a Gavranovic strijelac. Mislim da se nesto slicno pitalo na snetu, ali sam zbog ovog foruma tamo sve manje pa ne znam sta zakljucise. Evo vidim i na TM da je Gojaku upisana asistencija.

    Sjecam se da je prije par sezona bilo govora u Premiershipu, od UEFA-e, FIFA-e, ne znam koga tocno, al neka top natjecanja da ce se asistencija racunati samo ako je gol pao iz prvog dodira. Ako je igrac primio loptu i onda zabio to se nece racunati kao asistencija. Ne znam sta je od tog bilo na kraju.
  • deda
    27.5k
    Znači jučer imamo gol Gojaka na asist Gavranovića, i gol Oršića na asist Petkovića.
  • 000
    941
    Kome ide asist za autogol ;)
  • Eduardo
    17.2k
    Pišem ga Stojanoviću :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.