• hardek
    2.8k
    Apsolutno nikakva poveznica s Lukakuom osim boje kože. Ali po meni dobra opcija za 3. napadača + može pokriti i desno krilo. Brz, jak, tehnički dosta dobar i konstantno u presingu
  • mbzg
    96

    Tebi nije, i onda opišeš brz, jak i tehnički dosta dobar. Relativno slično, naravno ne te razine.
  • hardek
    2.8k
    Lukaku je target man kojem je cilj uzet skok ili duel. Tehnički je lošiji i brz je možda samo u sprintu ali je neokretan.
    Naravno ne kažem da je Lukaku tehnički lošiji od Faga ali u odnosu na ostale Lukakuove kvalitete tehnika mu definitivno nije prednost.

    Ovako iz glave bi rekao da mi više Fago baca na Thurama iz Intera ili Opendu iz Leipziga nego Lukakua.
  • Blueshadow86
    1.6k
    Odakle odjednom tolika zaluđenost oko tog Romao-a? 99% ljudi (uključujući i mene) nije znalo za njegovo postojanje. Odigrao je solidnu ili dobru utakmicu protiv nas i već ga se treba pod hitno kupiti. Ne kažem da je loš, ali igrač se ne kupuje na osnovu 90 minuta.
  • Omake
    2.4k
    Par slobodnih veterana za trećeg napadača

    Ilija Nestorovski
    Bivsi Makedonski rep. 50 nastupa. Nakon Intera iz Zapresica karijeru proveo u Italiji. Zadnja 2 kluba Ascoli i Udinese

    Mattia Destro
    Bivsa velika nada talijanskog nogometa koji je na kraju zavrsio kao ok napadac s 8 nastupa za rep. 300 nastupa i 90 golova u Serie A. Zadnja 2 kluba Empoli i Genoa

    Antony Modeste
    Bivsi mladi rep. Francuske. Korijeni s Martiniquea kao i KTC. 320 nastupa i 120 golova kombinirano u francuskoj i njemackoj prvoj ligi. Zadnja dva kluba Al Ahly i BVB

    Stefano Okaka
    Bivsi Romin wonderkid koji je s 16 debitirao u Serie A. Nije uspunio potencijal, ali dogurao do rep Italije. 200 nastupa i 50tak golova kombinirano u Serie A i Premier League. Zadnja 2 kluba Basaksehir i Udinese.
  • Krizy
    42.9k
    https://www.transfermarkt.de/florian-niederlechner/profil/spieler/152963

    Već godinama mi je najdraži igrač Bundeslige iz "manjih" klubova. Fantastičan igrač i odličan joker s klupe. G/A na svakih 165' u Bundesligi i Kupu.

    Sumnjam da bi u ovim godinama napuštao Njemačku, ali stvarno je fantastičan igrač koji igra podjednako dobro s obe noge, tehničar. Uskoro 34 godine, ali i dalje jako dobro igra.

    Bundesliga 197/45/21
    2. Bundesliga 74/31/13
    3. Liga 102/28/15
    DFB-Pokal 23/6/8

    64 gola desnom nogom, 33 lijevom nogom i 6 glavom.

    Uvijek učinkovit s obzirom na manju minutažu kao joker s klupe:

    2. Bundesliga + Kup
    24/25 - 42' - 3 gola
    23/24 - 1264' - 7 golova i 2 asistencije

    Bundesliga + Kup
    22/23 - 1816' - 6 golova i 2 asistencije
    21/22 - 1235' - 6 golova i 6 asistencija
    20/21 - 1848' - 6 golova i 5 asistencija
    19/20 - 2821' - 13 golova i 8 asistencija

    Nema baš puno videa zbog autorskih prava.

    https://youtube.com/shorts/MeZOAwub2gM?si=SYCNZNvDbNPnEjp8

    https://youtube.com/shorts/S5kRTxT8-gM?si=RCIT_DOzkYdyv8eD



    5. i 2. gol




    Gol za 4:2


    Golčina


    https://fb.watch/uctgq1R0hu/?mibextid=z4kJoQ
  • Zagi
    7.5k
    Qarabag:

    Medina
    Romao
    Andrade

    Sjajni igrači.
  • Dinaminjo
    909
    Samp da se nadovezem na sebe

    Jean Philippe Gbamin u Nantesu, sto je vec drugi igrac nakon Jean Kevin Duverne kojeg sam uocio, a koji je tamo otisao
  • Blueshadow86
    1.6k
    Kupujemo li Romao-a, gdje je zapelo? Nitko ništa ne spominje. Ili se sinoć nije baš isticao pa se odmah diglo ruke od njega? :snicker:
  • Nino Bule
    13.3k
    Pa rečeno je da ga garabaq neda ispod 5 mil, nit mi se cini da ne njemu prenapeto bit zamjena misicu
  • Mr Anderson
    7.8k
    I pitanje koliko on tamo dobija na ruke, teško da bi mi to mogli pratiti.
  • CastAway1986
    1.4k
    Samo izbaci kostolomca Medinu s liste , ima lijevi bek Toral Bayramov koji nekim čudom je u obje utakmice ušao protiv Dinama a nije bio starter iako se to ocekivalo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.