• dinamozivivjecno
    1.7k
    sta ce ti Kotarski pored Cavline
  • Eduardo
    18.2k
    I kad bi sve bilo normalno Kotarski je van platežne moći Dinama. Samo za transfer bi se morao srušiti klupski rekord.

    pitaj @Nolifer on ga je spomenuo.
  • Nolifer
    7.1k


    Za Dinamo uvijek i samo najbolje..Kad bi bilo. Pusti me da sanjam jaki Dinamo, Dinamo kojeg se svi boje i kojeg će svi gledati sa poštovanjem i respektom... :wink:
  • Eduardo
    18.2k
    sanjaj u sebi, a ovdje pokušaj biti realan :smile:
  • Nolifer
    7.1k


    Bio sam do sada, danas sam izgubio svaku nadu u realnost, zato su nam tu snovi... :wink:
  • Georg Koch
    4k
    Badelju istice ugovor ovo ljeto. Dakle vec bi ga se moglo potpisati besplatno od ljeta.
    Da im imamo kvalitetnu Upravu, SD-a i igrace, to bi vec moglo biti odradjeno. Puno je tih "DA", ali je tako.
    Badelj je uvijek bio pravi dinamovac i jako dobar igrac.
    Na ljeto, on i Sucic dvije 6ice, Misic, Ljubo i Ademi na 8icama. Plus mozda i Kacavenda.
    To su top opcije na te dvije pozicije.
    E sad, buduci da smo sjebali Brekala ovako kako jesmo, sigurno to moze utjecati na mozebitni transfer bilo kojeg dinamovca nazad...
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Uhmm zaziva se betoniranje Ademija na klupu, a dovodio bi se stariji Badelj samo zato sto je dostupan?
  • Eduardo
    18.2k
    Badelj idući mjesec puni 35 godina. Trebamo li zaista još jednog veterana kojeg nikad nije krasila brzina i agilnost, a s obzirom na godine teško da nekim drugim vrlinama u ozbiljnim tekmama može pokriti te nedostatke.
  • Georg Koch
    4k
    brate pa vidi karijeru i klubove Badelja. Covjek je zadnjih 10 sezona prvi sastav Fiorentina-Lazio-Genoa. Veliki profesionalac. Da, uskoro puni 35, ali siguran sam da s pola gasa odigra HNL.
    Plus, tu je kao mentor Sucicu, spoj mladosti i iskustva.
    Ne znam, po meni bi top bio top transfer, mozda grijesim :)
  • jedan u nizu
    6.8k
    Jedini veteran koji ce pripomoci Dinamu je eventualno Luka Modric.
    Covjek je van svake lige kada su u pitanju veznjaci od 33+. Mozda nebi igrao kao nekada, ali ako moze igrati povremeno u Realu sada, moze i u Dinamu.
    Ali to je jedini igrac koji moze marketinski napraviti ono sto nitko drugi ne moze. Vise bi 'pomagao' i 'pogurao' klub Modric na taj nacin, nego sto bi Badelj ili slicni igraci pomogli na igracki nacin
  • Ban
    698
    Imamo Pavića koji nadolazi na zadnjem veznom. Sučić je već tu. To je pozicija na kojoj ne trebamo puno.
  • Georg Koch
    4k
    brate njemu je 17 godina, ima 0 sekundi seniorskog nogometa. Da ga racunamo kao nasu uzdanicu iduce godine? Daj sta ti je.
  • Ban
    698

    Radije bi se uzdao u njega nego Kulena ili Živkovića. Sučić će na zadnjem veznom ionako biti prva opcija dogodine. Ne treba nam sto igrača za jednu poziciju.

    Trebamo riješiti golmana, stopera, krilo i napadača. Vidjeti što će biti s Baturinom na ljeto pa dovesti i osmicu ako Baturina ode. Treba vidjeti i kakav će biti Ogiwara i podebljati opcije na bekovima.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ne treba nam Zivkovic jer nema 8 godina hnl iskustva pa ajmo ga slati na posudbe do 24. godine ali zato bi ubacili nekog tko je navrsio tek 18. Zivkovic sasvim pristojno odigrao zasad, i kad kiksa treba mu oprostit (sto se vec dogodilo). Da se neke pitalo sad bi Perkovic bio na posudbi u Nizozemskoj a covjek nam najbolji igrac.
  • Georg Koch
    4k
    Ovdje je bio spominjaj ne mal broj puta.
    LIVE Igor Matanovic zabio 2 gola u 6minuta za svoj Karsluher koji je na sredini tablice, protiv HSV-a koj je top 3.
    Trenutno se igra 25.minuta.
    Vrijednkst na TM-u 900 000 €.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.