• scooniepenn
    2.3k
    Usporedba 2 igrača na dvije različite pozicije mi je, nemoj se ljutiti, besmislena. Čak i ako ćemo ih stavljati u usporedbu jer su obojica krila ne vidim u kojoj je to kategoriji, osim što je mlađi, Armenac bolji od Hoxhe. Usporedba s Takijem je logična jer su ista pozicija. Koliko god je priča oko Špikine nekonkretnosti sto puta ispričana za približno isti ugovor (ako su takve financijske relacije) radije bih imao njega nego dovodio Armenca kao alternativu Takiju. Prvi izbor pored Takija ne može biti niti slučajno, jer je naš samuraj najmanje level iznad igrač.
  • Ban
    698
    Mene ti za sve te stvari nije briga. Ovdje navodim igrače koji bi bili dobri u Dinamu, a ako to znači da bi klub njihovim dovođenjem imao 2 odlična lijeva ili desna krila, neka tako i bude. Bolje imati dva odlična krila koja dijele minute u rotaciji nego jedno koje ti se ozllijedi pa si primoran krpati. Mene se ne pita, ali da me se pita Dinamo bi imao kvalitativno ujednačen roster od 24-25 "prvotimaca" minus rezervni golmani.

    Mislim da je Sevikyan odličan igrač. Jedina stvar oko koje u vezi njega nisam siguran je glava iliti koliko može ispolirati svoju igru. Dosad je igrao u manjem i slabijem klubu pa je nerijetko bio primoran silovati stvari da stvori nešto na individualnu inspiraciju. Slično kao i kod Hoxhe, transferom u dominantan klub morati će napraviti tu tranziciju prema efikasnijem korištenju lopte u odnosu na broj dodira. Talent definitivno ima, dečko je španer samo takav.
  • Izet Hajrović
    1.5k
    Ivor Pandur prešao u Hull City za svega 1.4 mil. Jesmo li trebali ići po njega? Odlično ne branio u Nizozemskoj, ima samo 23 godine i dovoljno seniorskog iskustva.
  • CastAway1986
    1k
    DObar je golman mada trenutno malo na slabijoj razini nego lani..Mislim da je Čavlina taj i da se drugi ne gledaju uopce
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    gledao sam ih prošlu tekmu. Dobrog golmana imaju, hull
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Njihov golman Ryan Allsup promijenio 16 klubova u 13 godina jbt. Ludilo
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Martin Frede lijevi bek, I po meni jedan od 3 najbolja u Danskoj ligi još nije našao novi klub a ni produžio sa Nordsjælland. Spominjao se u kontekstu dinama. Dobar bi posao bio dogovoriti ga bez oštete već sad i dovesti na ljeto. I da nam pozicija lijevog beka bude rješenja narednih 3,4 sezone
  • Izet Hajrović
    1.5k
    slažem se, bio bi to odličan potez, ja bih ga čak i odmah doveo po nižoj cijeni s obzirom na istek ugovora (vjerujem da se može dogovoriti do 1 mil.) pa automatski dobijemo i pojačanje na lijevom stoperu u vidu Perkovića koji je odigrao odlično zadnji dio polusezone i ove pripreme. Još ako dođe i jedno lijevo krilo, onda ćemo imati situaciju koje se ne sjećam kad smo imali, a to je balansirana momčad, odnosno po barem 2 igrača na svojim prirodnim pozicijama.
  • emilperska
    4.4k
    Smatram da bi scout sluzba koja cita ovu temu trebala razmotriti ovog igrača:
    Daniel Hakans (23), Finska, lijevo krilo
    https://www.rezultati.com/r/?t=4&id=21PHF5Xr
  • CastAway1986
    1k
    Ibrahim Osman iz Nordsjaellanda kojeg se ovdje spominjalo navodno pregovara s West Hamom, cijena simboličnih 15M !
  • Orc123
    6.1k

    Ja sam rekao na ljeto da treba riskirati 4-5đil eura jer ce za sezonu 2 vrijediti 15-20.....eto bas kako sam i rekao.....
  • IstinaZaDinamo
    1.6k
    tko kaze da bi ovi prihvatili? znaju oni kakvog igraca imaju, nisu kao nasi da prodaju na prvu ponudu
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    to sam ja davno rekao brate, a spominjale se ovdje cifre od 500000, takvi igrači se trebaju scoutirati prije, puno prije, mi smo tu amateri buraz
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Oliver Sonne, već sam ga spominjao iz danskog Silkeborg, oni bi ga prodali. On želi ići desni bek, nemoze se pogriješiti sa njim. Može igrati i na lijevoj strani. Sad kad nema Mohe, vrhunski igrač i cijena oko 1, 2 mil je nešto što možemo platiti https://www.transfermarkt.com/oliver-sonne/profil/spieler/541628
  • CastAway1986
    1k
    Jean Pierre Nsame sjajni napadač Young Boysa i kapitalac kakav nama treba u napadu a čiji sam osobno veliki fan prešao u talijanskog drugoligaša Como za 500K..
    S druge strane mi Brodica platimo toliko..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.