• IstinaZaDinamo
    1.6k
    Kod takvih transfera nije samo bitna cijena, puno je tu faktora koji igraju ulogu, recimo Como, prelijep grad, bogati vlasnici sa planom, Fabregas zavrsio karijeru tamo, sad u strucnom stozeru...

    .
  • Droljo
    6.5k
    Fabregas zavrsio karijeru tamo, sad u strucnom stozeru...IstinaZaDinamo

    Eto. Njega nazvati za trenera :snicker:
  • Kujtim Shalla
    2.5k
    Ovaj frajer će završiti u nekom velikom klubu, pazite šta vam kažem. A možemo ga dopeljat za kikiriki. Dečko može igrat i 6 i 8, jak ko životinja i samo 20 godina star. Ugovor mu ističe na ljeto
    https://www.transfermarkt.com/tochi-chukwuani/profil/spieler/553328
  • Efes Pilsen
    7.3k
    Agent: Team Raiola... samo agenti dodu koju milju..
  • Ban
    698
    Tjedni podsjetnik da je sada idealno vrijeme za potpisivanje Davida Brekala koji želi otići iz Vikinga.
  • Orc123
    6.1k
    Paket David Brekalo, Grull, Wakizaka i Cavlina ili nesto jeftiniji paket David Affengruber, Grull, Wakizaka i Cavlina promijenili bi u potpunosti odnose u ligi i krvnu sliku Dinama. Skuplji paket bi kostao cca 4,5mil eura a jeftiniji oko 3mil eura...kikiriki u odnosu na transfere koje smo radili prije.
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Kolega @Orc123 je prava defincija “nema predaje”. Kad ga toliko razjebu najavi stanku sa upisima, onda se vrati sa novim paketom igrača. Legendo nedaj se da ti sjebu dan!
  • Sibirski plavac
    1.5k
    David Brekalo, Grull, Wakizaka i Cavlina ili nesto jeftiniji paket David Affengruber, Grull, Wakizaka i CavlinaOrc123

    Ne znaju ovi u upravi tko su navedeni,a kamoli da ih probaju dovesti. Vjerojatno bi da im spomeneš Grulla,Wakizaku i Affengrubera pomislili da se radi o austrijskoj i japanskoj marki čaja, a ne igračima koji bi nam pomogli u borbi za naslov. Još bih ja nadodao Vasila Kušeja,ali ako im Grull koji je igrao 2 puta protiv nas nije zapao za oko,kako očekivati da će debili ići pogledati videe i statistiku lijevog krila iz "neke tamo" Mlade Boleslav iz "neke tamo" češke lige...
  • Ban
    698
    Wakizaku sigurno znaju, njega se naveliko spominjalo. Meni se osobno sviđa i Caio Vidal iz Ludogoretsa.
  • Orc123
    6.1k

    Ma sve jasno ali ja ne mogu shvatiti da ljudi koji vode jedan takav klub ne mogu shvatiti neke stvari. Znaci uz sve silne aplikacije i platforme za trazenje igraca. Jbt naveo sam 4 igraca koji bi kao prvo sigurno zeljeli u Dinamo, kao drugo financijski su nam i vise nego dostupni, u top formi su, u krajnjem slucaju to su igraci koji ce raditi razliku ali to je 1kroz1! I to su sad samo neki igraci, takvih primjera ima jos ali evo ne mogu shvatiti stanje u njihovim glavama. Ja garantiram da s ovim igracima mi moramo napasti naslov. Ali da, boli njih k..ac sto cemo đi tu pisati, mi smo priprosti valjda i glupi, ne znamo kako to funkcionira ali evo oni znaju. Uspjeli su pregovarati mjesec dana s Brekalom, a da bi to Hajduk rijesio za 2 dana. Nek smo mi onda glupi, a oni pametni.
  • CastAway1986
    1k
    Ajmo ovako , ako se ne želi Nevistiću dati prilika nek ga ne ljeto prodaju..Osim Čavline pick bi mi bio Ivusic, sumnjam da mu je dobro u šestoplasiranom klubu Cipra
  • Nolifer
    7.1k
    Šteta da je Pandur otišao ispred nosa isto dobar golman, ali prvi pick mi je Čavlina te iz Paoka Kotarski
  • Eduardo
    18.1k
    Kotarski je 'mission impossible' za Dinamo. Taj dečko je preskup za nas.
  • Orc123
    6.1k
    Mislim da je Cavlina tu i to nam je buducnost, dalje ne treba ni gledati.
  • Nolifer
    7.1k


    Kad bi bilo sve normalno i bez ove šizofrene atmosfere...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.