• San Lorenzo
    11.7k
    Počeli smo slinit za Hoxhom i Brunom Godom...još mjesec dana i počet će maštanje o Slavku Braliću i Kvržiću.
  • Armagedon13
    958
    Scauting nam je otišao u k...
  • Droljo
    5.1k
    Nije vino nije voda to je (lijevi bek) bruno goda!
  • Orc123
    5.2k

    Ma kuzim...istina je to. Ja bi hnl minimalno gledao jer mi trebamo 4-5 kapitalaca ali ako nesto povoljno uleti iz hnl ok,....tesko da ima koji igrac iz hnl koji moze odmah biti prevaga.....
  • blue heart 72
    1.4k
    ovaj Mbabu nije ni sjena onog Mbabua što je igrao protiv nas. On je tada bio baš stroj. Svejedno i da je na tom nivou, opet se pitam na koji način bi ga netko (ne znam tko) iz našeg kluba uvjerio da dođe kod nas. Baš me zanima kaj bi mu ponudili
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Po meni Goda najbolji lijevi bek u HNL, ali vrlo vrlo daleko od lijevog beka kakav nama treba
  • Nolifer
    6.7k
    Nešto slučajno nabasao na ovog golmana, netko zna nešto više? Nemrem napisat ni zanimljiv niti da bi ga htio imati u Dinamu, ali naš je djelomično i mlad je, te ima mjesta za napredak, pa ga valja imati na radaru

    https://www.transfermarkt.com/luka-maric/profil/spieler/432859
  • Šteco
    530
    opet se pitam na koji način bi ga netko (ne znam tko) iz našeg kluba uvjerio da dođe kod nas. Baš me zanima kaj bi mu ponudiliblue heart 72

    Nemreš to pisat dok je željezna dama, koja majčinskim osjećajima pregovara, na čelu uprave. Ima ona načine kako pridobiti svakog igrača. :kava:
  • jedan u nizu
    6.2k

    Mislim da bi mogla zamijeniti Branka Djuru u reklami za Barcaffe
  • Laugreano
    1.3k
    Sanjam dan kada ce nasi scouti pronaći nekog Santiaga Gimeneza.
    https://www.transfermarkt.com/santiago-gimenez/profil/spieler/552955
  • Orc123
    5.2k

    Frende, veca sansa je da se Jadransko more povuce nego da nasi skauti nadju takvog igraca ..
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Screenshot-20231026-103441.jpg

    Ajde iskreno, koliko bi vas platilo 6 milijuna napadaca od 20 godina iz meksicke lige sa ovim ucinkom?
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ajde iskreno, koliko bi vas platilo 6 milijuna napadaca od 20 godina iz meksicke lige sa ovim ucinkom?IstinaZaDinamo

    Platio bi onaj tko zna prepoznati potencijal. Valjda zato dobija plaću. Ako zna koliko i većina sa foruma onda dobija plaću za ništa i na krivom je mjestu.
  • austrijanac
    2.7k
    Ajaxov sef scoutinga


    Jedan od boljih intervjua i malo insight u svijet scoutinga. Procitajte pa pogledajte razliku izmedu njega i Vlaka (osim godina gdje on ima tek 42, a vec 15ak godina radi u vrhu).
    Dobre mi talente i nalazimo (ili oni nas).

    P.S. Kaze da su pratili Gvardiola.
  • Orc123
    5.2k
    Problem je sto kod nas nema tko postaviti sve te ljude, napraviti plan za narednih par sezona. Mi nemamo i dalje SD, nit cemo ga dovoditi. Kazu ima vremena ko da se igraci skautiraju 1mj ranije....to mozda u Istri, ali u Dinamu i velikim klubovima tako se ne moze raditi...gubimo polako primat u hnl sto se tice omladinskog pogona, regiju smo zaboravili jer gotovo da se ne dovode mladi igraci iz regije uli jako malo! Skauting mladih igraca po europi i svijetu ne postoji i dugorocno smo neodrzivi. Namanna to mjesto mora doci covjek koji bi poslozio to a volja za tim ne postoji jer. Ocito ljudi koji vode klub nit imaju znanja niti volje za time. Daj mi recite nekog igraca kojeg smo mi skauzirali i doveli i da smo pogodili s njim...tko su uopce sad i skauti nasi? Tko brine o sportskom sektoru uopce? Jakir? Ne kuzim...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.