• Sunja86
    1k
    Lindon Selahi ako mislimo samo iz Hnl-a dovoditi a očito je da uprava ne zna dalje od toga siguran sam da bio on bio najbolja opcija uz Mišića u veznom redu,Bulat je ok al je previše trom a Ljubičić je po meni jako tehnički loš ma da ima trku i agresivnost koja nam fali u veznom redu još samo nismo vidjeli na čemu smo sa Tiborom Halilovićem nije mi jasno da ne može dobiti šansu pa za koji k*** smo ga dovodili!?
  • Ivdzo11
    3k
    Selahi ima ugovor do 30.06.2024.... znaci mogao i morao bi se moci dovesti za pristupacnu cijenu ako nasi znaju pregovarati.... Selahi jako dobre ocijene cijelu sezonu....

    Takoder, Niko Galešić ulazi u zadnjih pola godine ugovora mlad je, dobro igra u Rijeci....


    Kad vec nemamo konkretnog napadaca koji moze napraviti pritisak na zadnju liniju...za razumnu cijenu Mierez definitivno.....

    Kad vec pricamo o HNL-u.... Da je realno za nase okvire i tko mislim da bi nam dobrodosao
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    u prvu si za Selahija, meni jako jeben igrač, bezobrazan, borben, eksplozivan i zna. Novi ademi, mora bit u dinamu
  • Droljo
    5.1k

    Jbte ti bi samo sunarodnjake gurao u dinamo...
    A oni nam ga metnu u vidu balkanija :chin:
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    njih i crne crnce, ne sudi po nicku brate, moglo je pisat i kuna kinte :lol:
  • Droljo
    5.1k
    Hehe. Tamnoputi crnac je tu. KTC
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Na kraju plačem i za Mierezom, eto baš tako. I nadam se da nije završena priča sa onim crnce iz izraela. Sve dajem da bi sad, ovog momenta došao za siću samo da se makne. Ali nemamo mi vizije i čovjeka da razmišlja tako, i da iskoristi tržište kao ukrajinski i rusko. Kakve su ljudi igrače dovodili za kikiriki
  • Mihaljević
    8.2k
    Hrvoje Smolčić.
    Filip Benković.
    Jakić na posudbi opće nije nerealan.
    Galešiću istječe ugovor...
    David Brekalo.
    Karačić.
    Karlo Lulić.
    Pandur/Labrović/Čavlina.
    Badelj.
    Pierrot.

    P.S Majku vam jebem u pičku smrdljivu ovo su samo igrači iz rukava koji se svi zajedno dovedu za 3-4 milijuna , a ima još 25 slobodnih igrača što bi za normalnu plaću i normalni transfer (BEZ POSUDBE) došli pješke u Dinamo i u tom istom Dinamu radili razliku.
  • SAS1987
    13.5k
    Tamnoputi crnacDroljo

    Obično jesu tamnoputi :lol:
  • Droljo
    5.1k

    Ante Crnac nije :blush:
  • Krizy
    36.8k
    Zanimljivo je proći kroz igrače koje si sam pratio i postao na ovoj temi. Pa sam odlučio ubiti dosadu i analizirati kako su prošli igrači koje sam tu objavio, a koji su bili realni vezano za eventualni dolazak kada sam ih spominjao tu (plaće koje Dinamo može pokriti, igrali u klubovima koji ne idu u Europu, pri kraju ugovora itd.)

    Moguće da sam neke izostavio ali tražilica mi je pokazala sljedeće:

    Thijs Dallinga
    Nizozemski napadač koji trenutno igra za Toulouse i prema TM vrijedi 12M €.
    Kad sam ga spominjao igrao je u drugoj nizozemskoj ligi, u Excelsioru.
    U francusku je otišao za 2.5M € nakon što je odigrao fantastičnu sezonu u drugoj ligi.
    Ove sezone u Ligue 1 i EL ima 4 gola i 2 asistencije u 800 minuta.

    Adrien Thomasson
    Igračina. Majka mu je Hrvatica pa se u zadnje vrijeme počeo spominjati potencijalni nastup za Hrvatsku.
    Njega sam dosta pratio dok je bio u Nantesu, pri isteku ugovora mi je bilo žao što se nije pokušalo. Pogotovo jer je spominjao da voli Hrvatsku. Onda je prešao besplatno u Strasbourg. Početkom godine prodan u Lens za 3.9M €, za koji je u 35 utakmica zabio 7 golova i upisao 6 asistencija.
    U Ligue 1 odigrao 294 utakmice te upisao čak 42 gola i 40 asistencija. Baš klasa.

    Sandi Lovrić
    Slovenski reprezentativac koji je krenuo u Sturmu pa otišao u Lugano i pri kraju ugovora ga se sigurno moglo dovesti. Otišao je besplatno u Udinese gdje igra fantastično i ima odličnu statistiku, kao zadnji vezni i vezni. Trenutno vrijedi 10M € prema TM-u.
    Šteta propuštene prilike.

    Luis Palma
    Malo egzotike. Krilo iz Hondurasa. U Arisu je odmah po dolasku pokazao da je dobar igrač i moglo ga se dovesti za neka 2.5M ali onda se raspucao još više, upisao 17 golova i 11 asistencija, pa je ovo ljeto prešao u Celtic za 4.75M € i u 330 minuta upisao 3 gola i asistenciju.
    Trebao bi postati "paklen" igrač.

    Benson Manuel
    Omaleno belgijsko krilo, ima odličan udarac i dribling. Jako brz i nezgodan za čuvanje. U Antwerpenu sam ga pogledao par puta i igrao je jako dobro iako nije imao neku baš vrhunsku statistiku. Prodan u Burnley za 4M €, gdje se rugao u Championshipu i upisao 12 golova i 3 asistencije u 1400 minuta. Trenutno ne igra previše u prvoj ligi, par zadnjih utakmica niti u zapisniku zbog ozljede.

    Birger Meling
    Norveški lijevi bočni kojeg sam pogledao par puta dok sam gledao Majera u Rennesu. Bio je drugi izbor u klubu pa je tražio transfer i ovoga ljeta prešao u Kopenhagen za 2M €. U prvih 11 kluba koji igra LP-a, također u prvih 11 Norveške. Vrlo dobar igrač.

    Leart Paqarada
    Legenda Bundeslige 2, lijevi bek s 247 nastupa, 11 golova i 42 asistencije za Sandhausen i St. Pauli. Pisao sam o njemu pri isteku ugovora u Sandhausenu a zatim isti slučaj u St. Pauliju. Kapetanske trake također pokazuju da je bio dobar.
    Ovoga ljeta besplatno prešao u Köln, gdje se odmah ustalio u prvih 11. Reprezentativac Kosova.

    Jon Gorenc Stankovic
    Zadnji vezni, koji je kapetan Sturma i reprezentativac Slovenije s 18 nastupa. Već četvrtu sezonu u klubu, ovoga ljeta produžio ugovor koji je vrijedio još sezonu. Trenutni ugovor vrijedi do ljeta 2025, odnosno sezonu i pol. Čini se kao moguće jako dobar transfer, jezik nije problem, iskusan igrač kakvog nemamo u kadru. Mislim da možemo platiti i transfer i plaću.

    Miha Zajc
    Proljetos mu je ugovor bio pri isteku i ponadao sam se da bi Dinamo mogao uskočiti ali on je već imao veliku plaću u Fenerbahceu. Već dokazan igrač. Na kraju je produžio s turcima gdje igra vrlo dobro.
    Možda i najmanje realan transfer u trenutku kada sam pisao o njemu.

    Anto Grgić
    Može pokriti sve pozicije u veznom redu, spominjao sam ga kao dobru zamjenu za Mišića.
    Bio i najbolji veznjak švicarske lige preko čega je došao na širi spisak reprezentacije Švicarske.
    U 194 utakmice švicarske lige upisao 29 golova i 28 asistencija.

    Eric Ramírez
    Njega sam spominjao dok je bio u Slovačkoj, igra za Dunajsku Stredu gdje je u dvije sezone upisao 28 golova i 11 asistencija.
    Otišao u Dynamo Kijev za 1.75M €, gdje se nije naigrao ali je upisao 4 gola i asist u 600 minuta.
    Onda je bio na posudbama u Gijonu gdje nije igrao, Slovanu gdje je imao solidnu sezonu i sada na novoj posudbi dobar u Kolumbiji.
    Ništa posebno, igrač tipa Emreli.

    Sebastian Jörgensen
    Desno krila tipa Lovro Majer. Često se uvlači u sredinu i ima fantastičan udarac, odlično izvodi i prekide.
    Par sezona najbolji igrač Silkeborga (32 gola i 24 asistencije u 129 utakmica).
    Prije 3 mjeseca prešao u Malmö za 1.35M €, još uvijek se nije ustalio u prvih 11 ali sezona u Švedskoj je pri kraju a Malmö se bori za naslov, pa više igraju uigraniji igrači.
    Igrač tipa Kadzior što se tiče važnosti u kadru, mogao bi biti odličan u HNL-u ali ne za prvih 11 u Europi.

    Aitor Cantalapiedra
    U Twenteu odigrao dvije vrlo dobre sezone pa nakon ispadanja u drugu ligu besplatno otišao u Panathinaikos. U 79 utakmica 21 gol i 14 asistencija ali ozljede su ga dosta usporile.
  • Sixthway
    275
    trenutno ima sigurno mjesto u naših prvih 11 . Vlatka ubadaj
  • Mihaljević
    8.2k
    F9oGh9nX0AARjfk?format=jpg&name=large
    Ne tražim Modrića, Kramarića , Mensaha , Pierrota... Vratite naše igračine! Bravo dečki!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.