• Maksim Maksimirski
    5.5k
    Te priče ''Hajduk je iza nas jer oni mijenjaju trenere ko čarape'' jednostavno nisu istinite. Dinamo je u zadnjih 18 godina (otkad traje dominacija) promijenio čak 28 trenera. Dakle nije razlog dinamove dominacije konstantnost na poziciji trenera i davanje trenerima vremena za rad. Čak smo i u zadnjih ekstremno uspješnih 5 godina promijenili 6 trenera.

    Bišćanu se ovo tolerira zato jer je to Bišćan. Da su Kopić, Ivaylo Petev, Kruno Jurčić ili Damir Krznar nakon 3 kola na -5 u ligi (a igrale se dvije domaće utakmice) i da su oni ispali u trećem pretkolu već bi prije utakmice u Ateni dobili kopito.
  • Nino Bule
    13.6k

    sportskog direktora (ili clana uprave zaduzenog za sprotski sektor)

    Ne pratis igru, pazljivije citat ubuduce, ako treba i par puta
  • Nino Bule
    13.6k
    Te priče ''Hajduk je iza nas jer oni mijenjaju trenere ko čarape'' jednostavno nisu istinite. Dinamo je u zadnjih 18 godina (otkad traje dominacija) promijenio čak 28 trenera.Maksim Maksimirski

    A najbolje rezultate imali kad su bili stabilni treneri sa za nas nadprosjecno dugim mandatima bez sapunjanja daske nakon svakog kiksa, nenad bjelica i zoran mamic.
  • LovroZG
    1.3k
    Smjena trenera bi bila katastrofalna pogreška.

    Da se ponovim, to rade tovari iz sezone u sezonu i zato su 20 godina iza nas.
    Udahnite, odspavajte i pustite trenera da radi.
    Zagi

    Slažem se da mijenjanje trenera ne smije uvijek bit prva opcija kad krene loše, al neke stvari koje se događaju Biščanu su stvari koje se ne smiju događat. Ne gubi on tekme baš jer je protivnik bio taktički bolji, on gubi tekme na nekim stvarima tipa zamjene i prekidi (koji su katastrofalni kao nikad prije) koje si pravi trener ne bi smio dozvoliti. Zaš nije niš mijenjo u nadoknadi? Zaš forsira Marina, ko šta je ranije forsiro Topića?

    Zaš trpi Moharramija? Zaš ne igra Perković od Hajduka prošle sezone? Zaš Emreli nekad igra špica, nekad krilo, a nekad ne može ni minute dobit kad nam fali svježine? Pitanje kondicije, pretreniranosti? Puno je tu pitanja u vezi toga šta radi i ja iskreno ne vidim šta će ić na bolje jer većina navedenog nije nešto šta se rješava s vremenom kroz trening.
  • Jurki
    11.7k
    Bišćanu se ovo tolerira zato jer je to BišćanMaksim Maksimirski

    U tome i je problem. Da je moj rođeni brat. Mora dobiti cipelu kaj mu bu kroz šupak na usta zletela van.
    Dinamo iznad svih nas.
  • Maksim Maksimirski
    5.5k
    I da, Igor Bišćan nije trener od Superkupa u srpnju nego je on trener još od ispadanja u kupu protiv Šibenika prije skoro pola godine. Vremena za rad je imao više nego mnogi prije njega a prošao je i cijele ljetne pripreme sa ekipom. Nije on tu mjesec dana pa da mu treba dati vremena. Ili se računa da će on biti naš Ferguson pa ćemo istrpiti 5 sezona bez trofeja da bi se onda mašina upalila? Ako je tako onda u redu.
  • Olmic
    3.6k
    jedno pitanje. Ti zelis da Biscan ostane trener? Molim odogovor da ili ne
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Nije mi jasno da toliko ne vjeruje ni jednom stoperu osim Šutala koji odlazi da mu stopera igra Risto… za pet dana će mu protiv Sparte u prvoj momčadi igrati Perić ili Bernauer (ili Perković?), igrači kojima danas nije vjerovao ni zadnjih 20 minuta utakmice. Generalno, ne vjeruje klupi uopce, a i kad radi izmjene… ja nisam strucnjak, nisam nikada trenirao nogomet i priznajem da neke stvari ne znam, ali zamjena Špikić - Marin kao jedina izmjena u cijeloj utakmici? Pa stari, koji k?Bosskovitz

    grčki trener hvata zaostatak, čovjek uvede 5 (pet) novih, svježih igrača...
    taman da na terenu imaš ne znam kakvu kvalitetu...ljudi fizički padnu, ne mogu trkački parirati petorici svježih igrača. jednostavno moraš reagirati...

    za ovo danas je jedino opravdanje da su svi igrači na klupi (osim marina) pokupili crijevnu virozu, imali proljev pa nisu ni mogli ući, odnosno...njihova funkcija je bila da popune zapisnik.
  • Nino Bule
    13.6k

    Treba mu se trazit zamjena a on dobit jos jednu, dvije utakmice, davat njemu otkaz da bi ekipu vodio roy ferencina ili mensur mujdza nema smisla.
  • Ali
    2.1k
    Ako ništa, pravi srčani trener bi isprovocirao na aut liniji žuti karton i tako još uzeo minutu dvije...
    Ma sam odi dečko, reci ja nisam dostojan voditi ovaj klub jer neznam, to kaj navijam i kaj sam nekad igrao me posebno motivira da odstupim jer želim tom klubu sve najbolje, a svojim radom sam na početku ove sezone pobijedio Istru u gostima koju je Rijeka ubila 6:0, i prosao teecerazresdnu Astanu i sve ostale utakmice izgubio !!!
    Pa ako voliš Dinamo, reci, kriv sam , hvala frende Dario na prilici, ali je bila stari sjebal sam, daj nekog drugog dok nije prekasno
  • DiddyGuela
    2k


    Sportski direktor je bio Kopić. Bio je to nakon njega i Čačić.
    Smjenjeni su tocno onda kada su zabrijali kao Bišćan sada. Jer je rezultat rada bio los.

    Na valu tih smjena... dolaze danasnji trener i "clan uprave zaduzen za sportski sektor" koji na pitanje o pojacanjima odgovara s "Bišćan je najvece pojacanje"

    Ispravi me ako sam nesta zaboravio popratit.
  • Nino Bule
    13.6k

    Zaboravio si popratit da su kopic i cacic imali objedinjenu funkciju i da kad su letili ko treneri logicno je da lete i ko sportski direktori zar ne ? Ili je mozda to pretezak koncept za shvatit ?
  • Olmic
    3.6k
    rade da preuzme tvoj nick Dinamo nego da se Biscanu da sansa dvije. Imao ih je previse.

    Opet jedno pitanje, molim odogovr da ili ne? Da se Igor Biscan ne zove Igor Biscan nego Ante Cacic, bi li po tebi Ante Cacic danas bio bivsi?
  • Jurki
    11.7k
    Igore na kraju tekme koga si uvel? Kapetane budi covek i Dinamovac i odstupi.
    Sve tekme koje si moral dobiti si spusil.
  • DiddyGuela
    2k


    Naravno.
    Ako nemas rezultat - letiš
    Bio trener,SD ili clan uprave za kuracpalac.
    O tome ti pricam.

    Koncept...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.