• Logistika
    1.1k
    navijam ovdje za milan da dobije i da vise manje rijese dosta toga,možda bi u ZG došli sa nešto mješanijom ekipom...ali teško za sad ide
  • dzg717
    937
    Kupujte avionske za London dok cijena nije osla u nebo..
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ne znam sta bi rekao, egal utakmica, a tako lako smo je predali. Ne zelim o sucu, imali smo sve u svojim rukama i prosuli jako naivno.
    Kad je Drmic ono promasio kroz glavu mi prosao Krznar i Gavranovic, garancije nema, ali.. Steta da nismo bod uhvatili bar, nisu ni oni zasluzili sva 3. Nazalost, s ovom izjednacenoscu grupe sve mirise da cemo opet ostat praznih ruku. Neopisivo bi volio da dohvatimo EL jer po svemu bi to bio prirodan korak naprijed.
    Kod kuce se mora hrabrije, obje preostale, a u Londonu sta Bog da..
  • Fanboy
    2.1k
    Pogledajte nogomet kakav igra Jovićević sa Šahtarom, gubili su od Reala u gostima 2:0 i onda smanjili na 2:1 te imali sad pritisak za 2:2.
    Moglo je biti i 3:0 da se ne lažemo, no čovjek vodi momčad sklepanu od domaćih dečki + Đurasek na klupi.
    Ejjjj ne boje se Reala u gostima, dobili Leipzig 4:1

    Ja sam ovdje od onih koji je skoro najviše hvalio Čačića pred dolazak i na brojne stvari koje je napravio.
    No, njegov problem je mentalitet hrvatskih trenera koji se zadovoljavaju prosjekom i koji su si utuvili u glavu da je minimalan poraz od velikih klubova dobra stvar. Kao kad ti veliki momci na treningu kažu da si bio dobar i ti vesel kao djevojčica...

    Nema onaj mentalitet da je 11 lavova idem ih dobiti. Pogledajte tko je vodeći po skupinama Brugge, Sporting, Napoli, Salzburg dok su drugi i prolaze na proljeće LP po trenutno Benfica, Porto, Šahtar...

    Da su njihovi treneri razmišljali da ispred sebe imaju velike klubove, ajmo defanzivu, pa neku kontru gdje možda zabijemo. Ok, protiv onih top klubova. No, mali klubovi iz godine u godinu pokazuju da se može igrati sa velikima. Pokazao je i Dinamo svih ovih godina, pa čemu onda taj ziheraški pristup kao da smo Slaven Belupo, a ne klup koji je izgradio ime u Europi.
  • Mlađi referent
    10.4k
    Za rezultat u Zagrebu mora hrabrije i bolje, ali utakmicu od dosta jačeg i skupljeg protivnika na gostujućem terenu si izgubio iz individualne gluposti i ogromnog promašaja.

    Ovo crnilo koje se počelo širit, neshvatljivo. Valjda kolektivna frustracija.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Vidim par komentara na "loseg" Orsica. Ne znam zasto nam treba ovakva utakmica da shvatimo da je kombinacija Orsic - Petkovic procitana i da nam treba jos nesto da otvori taj koridor opet. Da nas skautiras samo na osnovu sazetaka to bi zatvorio, posebno u egal utakmici, ovi jaci si jos mogu dozvolit..

    Sredina drugog dijela je pravi primjer na kakvoj su pustopljini ostavljena njih dvojica da naprave nesto od centra protiv 4 protivnicka igraca.
    Kad smo dovodili Drmica mislim da je svima bio rezon da dovodimo killera koji mozda nije prisutan u igri kao Petko, ali koji sanse trpa.. izgleda da iz prve trpa samo Hajduku.. steta, ali sve se jos da ispravit.
  • reziser
    6.2k
    ma kakvo crnilo, privremena frustracija i žal za prosutim bodovima.

    Sve bumo nadoknadili u utorak i bili na 1 mjestu tablice :pray:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ademi danas jedini kod nas preko 10 kilometara pretrčanih, kod Salzburga 4.igrača
  • BBB Sibenik
    3.9k
    No, njegov problem je mentalitet hrvatskih trenera koji se zadovoljavaju prosjekom i koji su si utuvili u glavu da je minimalan poraz od velikih klubova dobra stvar. Kao kad ti veliki momci na treningu kažu da si bio dobar i ti vesel kao djevojčica...Fanboy

    “Mentalitet malih”..npr spusi repka od Engleza i onda dođe Dalic i kaže “ ipak jedan London ima vise stanovnika od RH” sere mi se od tog sklopa al dobro. Šta je tu je, probat doma dobit i na glavu ako ocemo se fajtat za prolaz. Jer shvatimo da je svaka utakmica povijesna ajmo se borit do kraja
  • xyz
    840
    U ovoj formaciji s tri stopera smo skroz neopasni s desne strane. Protivnici se tome prilagode i onda 80 minuta izgledamo kako smo izgledali. Nažalost, teško ćemo do trećeg mjesta u grupi...
  • xyz
    840


    To je veliki problem. Trka je danas osnovni element igre bez kojeg se ne može, a mi smo tu inferiorni u odnosu na ove momčadi iz LP, a bili smo inferiorni i u odnosu na Bode. Tu treba voditi računa u selekciji mladih igrača i onih koji se dovode.
  • SAS1987
    13.3k
    Cacic je ipak usrao silnu lovu ove sezoneAli

    Dinamo je ligom prvaka osigurao godinu, dvije mirnog života.
  • Str1nger Bell
    677
    Jak mi je zao sto nismo doveli igraca kao sto je Ilicic. Mislim da bi nam takav igrac donio jako puno prostora u napadu. Ovakvom igrom svi znaju da je jedini nacin kako mozemo zabit gol, kombinacija Petka i Orse iz kontre. Vec protiv Milana smo vidjeli cim Orsa dobije loptu trojica idu na njega, danas ista situacija.
    Treba nam jedan top ofenzivni vezni za Ligu prvaka, tipa kao sto je bio Olmo. Na taj nacin nemogu nam duplirat i Petka i Orsu i jos jednog.
    Realno bez Baturine smo potpuno bezopasni iz vezne linije. Tu i tamo Ivanusec bljesne, al najcesce je to daleko od protivnickog gola.

    Bez obzira na sve, idemo hrabro doma odigrat i uzet 4 boda, a vjerujem da mozemo i do 6 uz malo drugaciji pristup.
  • Tercel
    369
    Svasta se ovdje napisalo danas.. iskreno, kak god, igramo ligu prvaka sa svima egal..nismo se osramotili niti jednu utakmicu.. znam da kad krene dobro da bi svi jos bolje.. nekad nejde, jbg.. na kraju prosle sezone bi potpisal odma da Dinamo ovo pokaze u svakoj utakmici.. nis jos nije gotovo, svaka tekma je mogla otic na svaku stranu.. igraci svaku tekmu daju daju sve od sebe, sinergija navijaca i igraca je na razini na kojoj nije bila dugo vremena.. o grupi i navijanju nemamo kaj pricat.. nemojte na zoni bit ko dezurni komentatori na faceu.. ajmo dinamo...!
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ilicic nece ni za Maribor igrat odmah u prvoj, a kamoli da je spreman za LP. Covjek ima psihickih problema, a na to su se prirodno nadovezali i fizicki. Vratio se doma odigrat za gust, daleko je to od LP. Meni je zao sto se Cacica nije ispratilo s lijevim bekom, ali sto je tu je. Fizicki bi stvarno mogli/trebali bolje, ali na kraju krajeva sa svima smo tu. Dvije dobre doma i sve se okrece..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.