• Navijač Dinama
    7.3k
    wd98w1c24klzxkyf.jpg
    Attachment
    VID_20221005_230316_206 (20M)
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Veceras se potvrdilo nekoliko stvari:
    1.Moharami je tempirana bomba u prvih 11 i najmanji razlog je penal
    2.Čačke ne zna napraviti zamjenu na vrijeme
    3. Ljubičìć je stroj
    4.Ademi u LP moze igrati najvise 60 min
    4.Milan cemo lakse dobit nego Salzburg
    5.Salzburg utakmica generacije
  • marcio amoroso
    32k

    Sve se slažem, ali si zaboravio doktorsku utakmicu Mišića.
  • Ali
    1.9k


    Sve ok frende, ali "doktorski" ?? Ak igras 90 min veznog u tekmi gdje izgubis 1:0, nemres koristit takve pridjeve. Razumijem fasciniranist pojedinim igracem, isto tako priznam da mi on i njegov stil nije drag.

    %tocnih dodavanja je realno isprazan podatak.
    Sjecam se u jednom trenutku on i ademi na nasoj polovici (kao nekad dalipagic i kicanovic na spici sportskog pregleda) dodavanje bez namjere , samo se na dva.metra dodaju i tak si popravis statistiku.
    Ni on , ni Ademi, ni Ivanusec niti jedno kljucno dodavanje, a nisi bas igrao protiv reala, vec osrednje ekipe.
    I da kod penala je njihov vezni lagano usetao sa loptom u nasu polovicu potpuno neometan trazio dugom loptom ovog kaj ga moha rusi, a pogodi tko je na pristojnoj distanci bez ulaska u blok dok ovaj neometano ubacuje... e da Misic stoji i gleda i ne zatvara prostor u kojeg ulazi taj neki zuti koji ubacuje loptu u nas 16. Nkje on kriv, moha 100%, ali njje ni ovaj ma visini zadatka bloka.
  • Jurki
    8.5k
    Citam svasta.. tekma je bila egal ali decki.. kad bude Dinamo spicil 4 milijuna za napadaca kak je spicil Salzburg za Roka Simica koji btw sjedi na klupi..Tek tada bi bilo mjesta bilokakvoj pljuvacini. Moremo mi reci kaj god hocemo ali Austrijanci su za nas svemirski brod. Imaju para kaj im se sere. Ako neki transfer malo jaci i sjebu nikome nist.. mi si takav luksuz nebremo priustiti.

    Kad pogledamo sve parametre.. atraktivnosti lige, ekonomiju drzave, sponzore, posjecenosti utakmica.. Dinamo je space shuttle.

    Mi smo danas s njima bili u 5 deka razlike. Odlucila je glupost/nesmotrenost
  • Benito
    553
    da doktorski je odigrao, daleko najbolji igrač na terenu
  • Ali
    1.9k
    Usput, fakat kakve suce nam dodijele je za plakat. Cak sami penal nije jako sporan. Nego kak nezna voditi tekmu. Lopta za penal je usla u nasih 16m 67:30, dakle do zadnjeg sucevog znaka je bilo 27:30 , a znate koliko se igralo (pritom prekide krace od 20sec nisam brojao kao prekid) 16min ? 4min je trajao penal, 3:30 ono izlezavanje frajera koji je izborio penal kod onog gol auta kad je lagao na travu. 1 minuta je bio var kod drmicevog gola u produzetku i jos izmjene na to. I niti jednom nisam primjetio suca da je upozorio ili dao zuti za otezanje.
    A di su jos one 2min kad je livi imao onaj udarac na korneru...A u tak malo vremena su uspjesno ukrali 6minuta.
    Tak je i zadnji pit bilo sa onom zenskom sutkinjom protiv wac-a
  • Ali
    1.9k
    a kaj je onda Ljubo , prim.spec.prof ? Po meni tri klase iznad Misica, ne samo danas
  • Crta
    40
    Mi smo iskusnija momčad od ovih klinaca iz Salzburga. Čim smo malo pojačali i počeli igrati, ovi su mi zgledali ko Slaven na Maksimiru prošlo kolo. Šteta... Neću odmah drvlje po Čačiću, al mislim da mu neke stvari idu na dušu večeras(ziheraštvom kočio momčad+ prekasne zamjene)....Za tjedan dana treba što manje filozofirat, samo dečke pustit s lanca i mislim da imamo 6 bodova....
  • blackbully
    4.4k
    Attachments
    eEzw2 (9M)
    o71ok (8M)
  • The Undertaker
    4k
    Moj je dojam da su oni nakon gola odustali od presinga i zato smo mi izgledali bolje. Mislim da smo i dobro prošli jer je, po meni, Moharami za onaj penal trebao dobiti i crveni karton. Mišić i Ljubičić odigrali vrhunski, Moha loše, ostali pristojno. Ademi trenutno nije spreman za ovaj intezitet igre.
  • Alen
    79
    dqwzn3mxt9k3ggj2.jpg

    Drmićeva izjava poslije tekme, sve stoji... Didu Antu je prosla sreća, nije on za Dinama, imamo momčad sa kojom mozemo nešto postic, ali ne na ovaj način igre
  • db-izbjeglica
    12.6k
    po meni, Moharami za onaj penal trebao dobiti i crveni karton.The Undertaker

    U 16m crveni se može dobiti samo za prekršaj u kojem nema pokušaja igranja loptom, a moharrami je doslovno odnio loptu glavom, PNI u ruke...
  • kinfa95
    485
    a onda nemas pojma o nogometu, drzi se foruma
  • db-izbjeglica
    12.6k
    Pa nakon gola, Salzburg se povukao jer je imao dobar rezultat. Nije dinamo jedina momčad na terenu, pita se nešto i drugu nomčad.

    Činjenica je da je dinamo sinoć lako mogao do bod/ova i sa čačićevom postavkom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.