• The Undertaker
    4.1k
    Naravno da možeš fulat. Veći talenat i skuplji igrač je Šiško pa je promašio bolje šanse.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Mi smo odmah nakon ždrijeba predviđali da će ove dvije utakmice kući protiv Salzburga i Milana biti odlučujuće. Dinamo ima snage i kvaliteta da ih dobije obje, a već jedna pobjeda bi morala biti dovoljna za treće mjesto.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Ja ne znam o čemu ovi pričaju, sve i da nije bilo ruke na ramenu, moharrami je bar 2 puta imao kontakt po nogama salzburgovog igrača.
  • dzg717
    947
    Sad kad smo se malo ohladili, podrska deckima nikad jaca treba bit u utorak pa i nakon utorka.
    Nebi bilo loše kad bi se organizirao neki odlazak na trening :D
  • Ali
    1.9k
    Cacic je ipak usrao silnu lovu ove sezone, jebes rekorde u hnl gdje su protivnici teske trube koji cim predju granicu prime tri komada. To nije mjerilo.

    Prvo poluvrijeme u salzburgu mogu razumjeti, treba ti x da ga dobijes u drugoj. I onda ak ja vidim da Moha nije danas dorastao protivnicima, da svako iznosenje preko mjega je frka za cijelu ekipu. Jedina sansa u prvom poluvremenu je kad se mohi lopta odbila od desne u lijevu i gurne frajer u for okafura. Drugo poluvrijeme ovi namirisu krv i svaki napad na na njega pritisak, samo je pitanje bilo da li ce krivo dodat, da li ce izgubit dribling i dati sansu ili napraviti penal, jer cijelo vrijeme kasni u reakciji. I onda sa krive strane pusti protivmkka i hakla ga rukom kao ja frenda na sanku... i cist penal.
    Dakle ako ka kao teski, teski amater vidim da tamo curi, pa daj spiku neka digne kontra pritisak. Kaj rade tri pomocna na klupi???
    A izmjene nakon gola nema smisla komentirati. Pero nemre igrat ljevog beka, pa ajde pero na desnog beka ??? Orsic jedini koji moze zabiti, van i izcijedjeni ivanusec na njegovu poziciju, drmic u spicu bez baturine koji jedini moze dati pas za gol...

    A i Drmica si trebao dizat u prvenstvu, a ne jebes ga svaku tekmu sa po par minuta i onda se cudimo kak ke lani trpao kontre zmirecki a sad poput klknca se usere i puca ravno u golma ili seta po offsideu...
  • Captain America
    14k
    "Vjerujem da ćemo u ove dvije utakmice razjasniti situaciju u skupini. Sutra je domaćin pod većim pritiskom jer Dinamo ima bod više, a učinit ćemo sve da tako i ostane poslije utakmice u Salzburgu."

    Između redaka je Čač najavio borbu za bod, a znamo kako to ide. Valjda će bit pametniji idući tjedan kad mu igra samo pobjeda.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Mišić

    63 dodira
    98 posto točnost dodavanja
    2 izgubljena posjeda

    Koja doktorčina
  • Logistika
    1.1k
    joeekcj4rwf246fp.jpg
    Koja sapunica
  • Logistika
    1.1k
    Ovako ako ostane,dinamo iduću dobije,ovi odigraju x ,dinamo prvi u grupi ahhahahaha
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Ovako ako ostane,dinamo iduću dobije,ovi odigraju x ,dinamo prvi u grupi ahhahahahaLogistika

    Oteo si mi riječi iz tipkovnice.
    Mada, nekako mislim da će sve opet biti u bod i dinamo će opet završiti - zadnji!

    Ovaj moharramijev penal će biti kao i bogoljubov protiv šahtara.
  • Logistika
    1.1k
    Mi ćemo na kraju doći u London u situaciji da budemo 1 2 3 4...to ce biti kaos haahhahaha
  • Ali
    1.9k
    Ma dajte im jos pet dana u spici nogometne sezone odmora i nek idu malo sa obitelji na izlete.
    Struka nam je za K !
    I to nije nakon jedne utakmice, nego ke to vidljivo, zadovoljavamo se nekim na misice bodovima protiv raspalih ekipa koje igraju amaterski nogomet. Kakva je hnl, jasno je da su varazdin i belupo u vrhu a sklepani od ocajnih igraca, ali eto ima i losijih pa su ovi u vrhu. I tu smo se uljuljaji, nismo izradili automatizme nego forsirali stalno iste igrace. Ak nebjerujes nekim tjeraj ih i nosi se sa tom odlukom a ne treniras i radis uzimas bijesnu placu a neigras minute... Baturina uvijek izvuce neki asist ili potez i danas mu das garbage time 87min...
  • Ludovic IX
    5.5k
    Malo previše pljuvanju ovdje danas. Poslije chelsea je ovdje bilo kolektivno svršavanje i doslovno "da više bod ne osvoje, zaslužili su u cacke i igrači naklon do poda". Čačić nije klopp niti je kopic..nešto je između i teško da bi itko u ovom trenutku izvukao više iz naših igrača. Recite vi što ocete, ali mi nemamo niti jednu ekstra klasu kao olma nekad npr. Nama pobjeđuje momčad i gubi momčad. I nije ovdje bila taktika problem, već gro grešaka gdje se jednom moralo dogoditi da primimo. Čudo što nismo u prvom do smo im dijelili lopte u zadnjih 30m par puta.

    Da smo se orvorili, možda bi gubili 3:0 u prvom poluvremenu. Možda bi vodili ali nije sad nepobitna činjenica da je nama taktika presudila. Ako ćemo iskreno moha je bio jako ofenzivan a i ljubo tako da smo često bili i sa 7 igrača naprijed ali se prebrzo gubila lopta.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Mi ćemo na kraju doći u London u situaciji da budemo 1 2 3 4...to ce biti kaos haahhahahaLogistika

    Draže bi mi bilo da dinamo ne osvoji više ni bod, nego da bude takva situacija i konačna pozicija bude - četvrta! :sweat:
  • Logistika
    1.1k
    aaahahahahahhahaha isti osjećaj kao gol u 94oj iz zaleđa
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.