• Efes Pilsen
    6.8k
    Drmic prdi, a gola zabit ne moze, jel mu smeta ofanzivna igra u HNLu, jel tamo treba igrat defanzivno da ga zabije? Igramo kako igramo jer je jasno da nismo fizicki spremni odigrat visok ritam 90 minuta u komadu. Meni je jedini problem sto imam dojam da mi ne bi napali da je ostala 0. Mora postojat period igre kad mi idemo po gol, a ne samo kad ga vec primimo
  • The Undertaker
    4k
    Ako je sudio penal zbog povlačenja rukom onda to nije pokušaj igranja loptom. Ako je zbog eventualnog saplitanja, onda je u redu.
  • Olmic
    2.7k


    Ma Drmić je klasični egotriper..rađe neka se manje bavi "glazbom" ako se tako može reći, a više nogometom i treningom jer čovjek ne može iz čamca u more
  • Keyser Soze
    8.1k
    Što mislite, koji je način da se Dinamo uzdigne iz prosječnosti u Ligi prvaka i napokon svlada "dječje bolesti"? Više ulaganja, veći rizik ili nešto treće?
  • marcio amoroso
    32k

    Aha, znaci uz ovu točnost dodavanja je trebao kao zadnji vezni zabiti 3 gola, izbaciti Oršu 4 puta u mrtvu šansu i spriječiti svaki napad da bi bio dobar?

    Salzburg osrednja ekipa???
    Daj mi reci da se zajebavaš molim te!! Ljudi su prošlu sezonu prošli grupu lige prvaka, ove u 3 utakmice nemaju poraz, a tebi su osrednja ekipa. Po svakom jebenom parametru je Salzburg ispred Dinama. Po koeficijentu, po transfermarktu, po ulaganju, po izlaznim transferima kojima se neki diče :vomit:

    Doslovno po svemu su ispred nas.

    Nemoj se ljutiti, ali stvarno ima malo forumaša koji lupaju kao Maksim po diviziji, ali ti si jedan od tih.
  • Svi na Sjever
    1.9k


    Po meni više ulaganja u igrače tipa Ljubičić, koji su motorični i koji mogu pratiti tempo lige prvaka,te hrabrija taktika i više rizika na gostovanjima.

    Mislim da Čačke nije bio dovoljno svjestan situacije koja nam se pružala nakon pobjede protiv Chelsea, da može hrabro pasti iduća dva gostovanja ili uzeti jack pot, a ovako smo ionako pali nekako bez ispaljenog metka a nismo saznali što bi bilo kad bi bilo i koji su limiti ove ekipe na gostovanjima, naravno nešto se pita i protivnika, takodjer sreća s dvojbenim penalima nije bila na našoj strani oba gostovanja.
  • immerwieder
    1.2k
    fizikalije su nam najveći minus, na momente je bil dojam kao da ih je jedan više,

    malo mi je i čudna izjava jučer poslije, da je to kao prvo poluvrijeme, da ima uzvrat,
    to bi mi bilo ok da igramo s njima na ispadanje, ali ovo je ipak liga
  • Jaro
    5.4k
    Za pocetak, kristalizirati momcad i sto se zeli s njome, dakle ne kristalizirati 11 imena, vec kako zelis da ti momcad izgleda, igra. Tesko je jedan stil u HNLu gurati i onda potpuno suprotan u LP/EL... Nemres od potpuno opustenog i neobaveznog nogometa u HNLu koji se rijesava na individualnu kvalitetu preko noci prebaciti u full defenzivnu, nabrijanu i obaveznu igru prek noci. Zbog toga su momcadi koje su vodili Vaha i Bjelica u HNLu izgledale "dosadno", "monotono" i slicno, ali oni su jedini primjenjivali isti naspanan i obavezan pristup u HNLu koji ce samo iskopirati u EURO utakmicama. Takodjer, treba koristiti sto vise igraca u HNL kako se nebi desilo da ti stopera u jednoj od presudnih tekmi u europi igra lik koji je zadnji put igrao na +40 u tamo srpnju...
    Takodjer, OK je postaviti "iznenadjenje" za Chelsea u prvom kolu, ali tako nisi igrao nikad, i onda nastaviti ne igrati tako u HNL a za Europu to izabrati kao standard nema smisla.
    Dodatno, da selekcija igraca - ne bacati milijune na HNL poluproizvode vec traziti ovakve tipa Ljubicic. Netko je rekao - "Salzburg si moze dopustiti potrositi 4 milje za Simica koji ni ne igra." Pa Dinamo si je priustio 3 milje za golmana koji ne igra... Oni gaje i forsiraju isti stil nogometa i u AUT ligi i u Europi... Odabrali su konstantan presing i to znas da ce raditi i za 3 sezone kad ce trener biti netko drugi. Biraju trenera po svojoj filozofiji, ne prema mjestu stanovanja ili slicno... Nama se izmjenilo zadnjih 5-6 trenera - ni jedan nije slican drugome po pristupu bilo cemu, neki ni ne znaju sto im je stil i filozofija nogometna...
  • Captain America
    13.4k
    Više ulaganja, veći riziknamodi grebza

    Veći rizik bi reko da je presudan. Mi smo se jučer pofajtali s momčadi koja dovede igrača za Liefering za isti iznos ko mi Boška Šutala koji bi trebao bit kapitalac. S pristupom sinoć kakav imamo u HNL derbijima, mi smo lako danas mogli bit blizu ostvarenja snova. Ovako nas čeka utakmica generacije idući utorak gdje i u slučaju pobjede opet možemo ostat kratkih rukava.

    Miriše mi ovo na sezonu 2015/16 kad je Liga prvaka u pitanju. Srušili smo engleskog velikana i u prvoj utakmici s momčadi približno naše kvalitete smo bili blizu uz diskutabilnu odluku suca na našu štetu.
  • marcio amoroso
    32k
    Jasno je da ima pogrešaka u sastavljanju kadra. Imaju ih svi. Ja ipak ne bi stavljao točku na ovu sezonu u ligi prvaka i donosio zaključke jer smo igrali protiv realno najbolje momčadi kući, a onda smo imali dva jako teška gostovanja. Učinak od 3 boda iz te tri utakmice je po meni i više nego ok.

    Sada dolaze 2 utakmice gdje mi nismo autsajderi i gdje se sigurno možemo nadati bodovima.

    Kada se stavi ključ na grupnu fazu možemo donositi zaključke, trenutno smo u igri za sve i ništa nije gotovo.
  • Fanboy
    2.1k
    Vezano za Mišića, odigrao je dobro osobito defanzivni, no glede fascinacija njegovim točnim dodavanjima, često to ide prema zadnjoj liniji ili dobro mijenja stranu gdje igrača pogađa u noge. To je točno, ali sporo kod otvaranja.
    Njemu nedostaje dubinskih proigravanja kroz sredinu ili na bok u prostor između linija. A tu se najviše dobiva prilika za gol i najriskantnija su za dodati. Također on nije igrač koji će u vezi izbaciti protivničkog veznog, povesti loptu 20 m i onda predasistirati krilu.
    Realno, igra Dinama prema naprijed u veznom redu je dosta statična i spora. Nije Mišić problem, on svoj dio odrađuje dobro, no isto tako nema probojnost prema naprijed u stilu Modrića ili Brozovića...
    Mislim da bi Mišić-Ljubičić-Baturina bili kreativniji i brži s tim da Baturina sjajno otvara prostor tim dubinskim loptama, Ljubičić je u ovom trenutku bez obzira na legendarni status Ademija bolji igrač u oba smjera jer Ademi više nema snage za izaći visoko, te ponovno u obranu pod ovakvim tempom LP.

    Možemo mi analizirati koliko hoćemo, Čačić neće ništa mijenjati osim radi ozlijede. No, nama treba netko kao Modrić, Olmo...Ivanušec nije taj tip barem sad, Baturina to u sebi ima. Za golove trebaš takvog kreativca.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Baturina je motorican, istina ali čim je ušao, napravio grešku za njihovu kontru. On je mlad i to je očekivano. Neznam po čemu od njega možemo trenutno očekivati više neg od ivanuseca. Ivanusec kad ga ide, onda je trenutno barem 30% bolji od baturine.
  • Gelipter
    3.4k
    Jučer je to bilo loše od samog početka pa i prije.
    Bez muda, protiv jakog, organiziranog, discipliniranog i fizički spremnijeg protivnika. Tako ne ide.
    Čačić je ove sezone napravio puno toga dobrog, danas je po mojem mišljenju on glavni krivac. Najveći je žal da malo pada u vodu teza da više nemamo taj gubitnički mentalitet čak ni u LP na gostovanjima.
    Jebemti navijače koji odma kenjaju di treba i ne treba. Takvi ionak vjerojatno gledaju Dinamo i obilaze Maksimir samo kad je Liga Prvaka.
    Sva sreća igra se u utorak, tko bi izdržao do srijede. :sweat:
    Na Maksimiru vjerujem da će to biti druga priča.
    Junački na tribinama kao i uvijek.
    Junački nadam se i na terenu pa kaj da Bog i sreća Junačka!
    Igraj Dinamo!
    Naprijed Dinamo!
    Ajmo Dinamo!
    Hrabro Dinamo!
  • Fanboy
    2.1k
    On je mlad i to je očekivanoLudovic IX

    A na protivničkoj strani prosjek momčadi 21 godina...Sučić, Dedić, Šeško i ostala ekipa su godinu stariji ili mlađi od Baturine, neki su i njegovo godište s tim da im ovo nije prva sezona LP.
    Imao je jednu priliku u 16 m kada nije mogao naći čistu priliku za udarac, te asistencija Drmića koja je bila na kraju poništena radi minimalnog zaleđa. Ne kažem da dečko treba dobiti svih 90 minuta, ali isto tako bedasto je da ulazi u 88-oj minuti i onda u tom kratkom vremenu stvori par prilika s tim da se njegovim ulaskom protiv Slavena promijenio momentum utakmice, izborio penal itd. Valjda ga nagradiš za takve stvari.
    Čačić si je u glavi zacrtao bod i išao braniti svim silama, kad smo primili gol, onda je išao all in, samo ni sam nije znao sa čime. Pa je prvo Ivanušeca bacio na krilo, izvadio Oršića, da bi na kraju izvadio Ivanušeca par minuta poslije za Baturinu.
  • Logistika
    1.1k
    Što se tiče Mišića dao bi mu više slobode prema naprije,u ovakvoj tekmi gdje su ovi baš prava fizička momčad,meni bi leđa Mišiću držali Ademi i Ivanušec
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.